Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Okradli groby żołnierzy Armii Krajowej

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 sierpnia 2017 r. o 12:26 Powrót do artykułu
żeby debilom łapy uschły!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nędza i ubóstwo zmusza ludzi do tak haniebnych czynów. Jak można było doprowadzić Polskę do takiej biedy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że parch ich zje! Tam leży brat mojego pradziadka!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Nędza i ubóstwo zmusza ludzi do tak haniebnych czynów. Jak można było doprowadzić Polskę do takiej biedy?
 O czym ty piszesz?. Menelom nie chce się pracować- bo najłatwiej jest wyciągać parszywe łapy po cudzą własność. Nie posiadają innych umiejętności -złodziejstwo wychodzi im najlepiej. Taka to jest powska moda. Jeśli właściciele skupów przyjmują kradzione rzeczy to są wspólnikami złodziei- powinni odpowiadać karnie. Orientują się przecież co może być kradzione.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakim trzeba być sku.rw.iałym szmatławcem, żeby kraść zmarłym. I to jeszcze ludzi, którzy walczyli o wolność Polski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
AK-owcy to ci którzy opowiadali się za państwem feudalnym dalej opartym na relacjach Jaśniepan i fornal. To ja im dziękuję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
AKowcy walczyli o ojczyznę-Polskę, mówi ci to coś ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...