Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Okradli groby żołnierzy Armii Krajowej

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 sierpnia 2017 o 12:26 Powrót do artykułu
żeby debilom łapy uschły!!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
1
Nędza i ubóstwo zmusza ludzi do tak haniebnych czynów. Jak można było doprowadzić Polskę do takiej biedy?
0
Mam nadzieję, że parch ich zje! Tam leży brat mojego pradziadka!
1
undefined napisał:
Nędza i ubóstwo zmusza ludzi do tak haniebnych czynów. Jak można było doprowadzić Polskę do takiej biedy?
 O czym ty piszesz?. Menelom nie chce się pracować- bo najłatwiej jest wyciągać parszywe łapy po cudzą własność. Nie posiadają innych umiejętności -złodziejstwo wychodzi im najlepiej. Taka to jest powska moda. Jeśli właściciele skupów przyjmują kradzione rzeczy to są wspólnikami złodziei- powinni odpowiadać karnie. Orientują się przecież co może być kradzione.
0
Jakim trzeba być sku.rw.iałym szmatławcem, żeby kraść zmarłym. I to jeszcze ludzi, którzy walczyli o wolność Polski.
1
AK-owcy to ci którzy opowiadali się za państwem feudalnym dalej opartym na relacjach Jaśniepan i fornal. To ja im dziękuję
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: