Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rolnik przyszedł do banku z kanistrem. Podpalił bankomat

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 1 listopada 2017 r. o 21:40 Powrót do artykułu
... szukal zony?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kurrr... po co Policja  ma lapac jak i  tak Sąd  go nie wsadza? Panie  Ziobro  tu trzeba porzadek zrobić  z takimi prokuratorami i sadami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To tak jak najsztub
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
He he Jaki z niego rolnik jak on jest chory .Może to rencista inwalida.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wypuszczają tych zjebów na wolność, a oni coraz to nowe 'akcje' przeprowadzają. Za chwilę rzuci się z tasakiem na kogoś. Nie wiem na co czekata.... prewencja z d....y.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tef napisał:
kurrr... po co Policja  ma lapac jak i  tak Sąd  go nie wsadza? Panie  Ziobro  tu trzeba porzadek zrobić  z takimi prokuratorami i sadami
 Oszołomy nie rozumieją. Zaraz że niezawisłość ich"łamią". A wiadomo, że bronią swojego ręcami i nogami. Ja tez twardej ręki tutaj nie widzę. A bez twardej ręki mamy patoli na wolności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o sprawie jako pierwszy poinformował portal lublin sto dwanaście...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest przeciwny eliminowaniu pieniądza fizycznego z życia publicznego na korzyść waluty elektronicznej. Ja też jestem przeciw.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak puści z dymem całe miasto, to łatwiej rewitalizację będzie można zrobić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...