Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Samochód się zatrzymuje, kierowca wyrzuca psa z bagażnika. Kobieta zapisała numery

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 31 maja 2018 r. o 14:34 Powrót do artykułu
Ile podłości jest w ludziach, wystarczy poczytać komentarze. " Bo to tylko pies" , otóż nie, to żywa istota, czująca ból i strach. Skoro nie chcesz się zajmować zwierzęciem to go nienie bierz. A temu co chce usypiać zwierzeta w schroniskach proponuje wizytę u dobrego psychiatry, może lekarza uswiadomi temu osobnikowi, że schroniska dla zwierząt to wina ludzi, którzy rozmnażają psy i koty a później się ich pozbywają podobnie jak ten zwyrodnialec.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zrzucić skur........na z 20-tego piętra na beton!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@Wiewiórka szablozebna "pies członiem rodziny" - to do tego już doszło... nie chce nawet rozwijać tego tematu bo mi sie niedorze robi. Za psa płacę moimiu cięzko zarobionymi pieniędzmi i jest on moją własnością. Schroniska dla zwierząt to niezła maszynka do robienia pieniędzy, zwierzęta, które tam są powinny zostać uśpione.
A ja rozwinę krótko ten temat. Pies jest twoją własnością - zgoda. Ale jeśli uważasz, że jak ci się znudzi to możesz go sobie ot tak wyrzucić na ulicę to chyba masz coś nie tak z rozumem. Z twojego postu wynika, że nie obchodzi cię los zwierząt i traktujesz ich na równi ze starym krzesłem, które jak się rozleci to się wyrzuca na śmietnik. Co więcej uważasz, że zwierzęta w schroniskach powinny zostać uśpione a tego to mnie się nawet nie chce komentować. Zresztą po co ja się rozpisuję. Ludzi twojego pokroju i myślenia nic nie naprawi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lewak jakiś i tyle w tym temacie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale Azor już nie chciał z nim być
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dostanie kare. dlaczego psy mają być tak okropnie traktowane ? np. ***s://zagan.dziennikarstwoobywatelskie.pl/wyrzucili-psa-z-pedzacego-auta-weterynarz-pomozcie-ich-odnalezc/ kary za takie traktowanie powinny być wyższe. dlaczego porzucił go na ulicy? mógł go zanieść do schroniska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...