Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Śmiertelny wypadek. Nie żyje rowerzysta potrącony przez renault

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 22 listopada 2017 r. o 22:28 Powrót do artykułu
A czy rowerzysta był trzeźwy? Czy miał jakieś światełko, choćby malutkie albo przynajmniej jakiś odblask?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciemnogród nie używa elementów odblaskowych "...bo na co to komu potrzebne panie?..."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....z komentarzami wypadałoby poczekać do zakończenia śledztwa przez organy nie tylko do tego powołane, ale i znające się ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rowerzysta pijany a raczej od ostatnich 20 lat nie był trzezwy . pochodze z tamtych stron zero odblasków i raczej poboczem on nie jezdzł przy kilku promilach w organizmie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy kto zna tamtych mieszkańców wie że tak samo jak poprzednie potrącenie to wina osób potrąconych każdy z nich to znany alkoholik nie dbających nawet o umycie się a co mówić o odblasku 17 godzina to już ciemno ile razy omijałem tam chodzace trupy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiem jak było w tym przypadku,ale ludzie nakladajcie kamizelki odblaskowe (brak swiateł i odblasków) to jest wasze zdowie a nawet zycie,przy takiej pogodzie trudno zauwazyc jest was na drodze a szczególnie przy mijaniu sie z drugim pojazdem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żal mi Ciebie... Człowiek, to człowiek i nie zasłużył na taką śmierć...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...