Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tak zmieni się Opole Lubelskie. Zobacz wizualizacje

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 13 września 2017 r. o 19:47 Powrót do artykułu
A nie lepiej byłoby zaorać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a gdzie pomnik burmistrza? Do d..py ten projekt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jakiś koszmar. Jak z horroru...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomnik? Oczywiście. Nie na koniu tylko "na" toyocie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z roku na rok Opole staje sie tylko piękniejsze i zachęca do odwiedzin juz sie nie moge doczekac zeby zobaczyc te wszystkie nowe atrakcje nie było mnie tam ponad dwa lata a z tego co słyszałam i. Czytam miasteczko bardzo fajnie sie rozwinęło nie wiem komu gratulować ale jestem dumna ze kiedys mała mieścina zamienia sie w fajne nowoczesne i bezpieczne miasteczko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczęśliwi ci, którym udało się stąd wynieść...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajne. Spoko jest
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zapomnij odwiedzić najnowocześniejszego w powiecie instytutu sraczki na ul. Ogrodowej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uzyskaj paszport,prawo jazdy,dowody osobiste(rosalinerollins@gmail.com)IELTS,TOEFL,ESOL,wizy i inne Oferujemy naszym wyłącznym klientom możliwość uzyskania certyfikatów IELTS, TOEFL, ESOL AUTODESK bez zdawania egzaminów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...