Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

1200 paczek papierosów bez akcyzy w bmw

Utworzony przez AntyPoPiS, 12 sierpnia 2012 r. o 12:30 Powrót do artykułu
też mi sukces! sami nie potrafią zatrzymać handlarzy fajek z pod Nowej I Ruskiej mimo że od lat tam stoją i się z nich śmieją z Polskiej Policji!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to śmiech na sali i co za zatrzymali 1200 paczek a zadaje sobie ktoś pytanie ile dziennie/tygodniowo/rocznie sprzedaje sie paczek koło nowej przecież to śmiech na sali że stoi 6 dresów z otworzonymi torbami i legalnie handluje fajki na przeciwko jest kamera xD raz widziałem jak policja zrobiła nalot i udało sie zabrać 1 torbę mnie to śmieszy ale popieram sprzedających a rządzącym ch*** w d***
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po co zatrzymywali??nie lepiej byloby sledzic ich i zobaczyc komu je wioza???a zreszta to co rzecznicy instytucji mowia ze walka trwa z fajkami to pic na wode.zatrzymaja pare aut w miesiacu i co to jest jak tych fajek jest pelno wszedzie i kazdy wie o tym.a pod nova to co???od samego ranca stoja i nic.po co lapac posrednikow???lapac tam gdzie jest zbyt czyli pod nova jak ich wylapia to nie bedzie posrednikow i zródła.ale nie wylapia ich bo nie oplaca sie latac za gosciem z reklamowka.i kola sie zamyka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SG wyjęło 2490 paczek dzisiaj o godz. 6;15 na k2 w rejonie Horbowa. a 10 razy tyle przejechało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
slyszy sie tylko o zatrzymaniu osobowek a czy slyszymy a zatrzymaniu np tira wyladowanego po brzegi fajami??swego czasu na wschodzie faje byly po 1zl a w UK po 5 funtow gdzie funt byl po 6zl . policzcie ile kasy to jeden tir:) a oni tu pisza o 1200 paczek w jakiejs beemce zardzewialej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fajki ,spirytus bez problemu można kupić na każdym bazarze Ludzie którzy tym handlują z tym się nie kryją
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...