Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
i dobrze mu tak jeszcze od baby w domu dostanie... eh zycie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Był pijany-miał kluczyki i auto pod barem czyli miał zamiar nim wrócić do domu-drugi grzech ze poszedł z dzieckiem do lasu,niby po co?na grzyby?-chciał sobie ten teges-Nie wiem kto bardziej winny-ci młodzi czy sam poszkodowany?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
VAREA napisał:
i dobrze mu tak jeszcze od baby w domu dostanie... eh zycie...
wiesz to z doświadczenia...?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Był pijany-miał kluczyki i auto pod barem czyli miał zamiar nim wrócić do domu-drugi grzech ze poszedł z dzieckiem do lasu,niby po co?na grzyby?-chciał sobie ten teges-Nie wiem kto bardziej winny-ci młodzi czy sam poszkodowany?
stary i głupi ,a dziewczyna młoda i cwaniara
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
wiesz to z doświadczenia...?
nie, nie mam podobnych doswiadczen. za to mam podobne skojarzenia jak ~ Gość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co on sobie ku**wa myślał że mu konia zwali, wpie**** murowany hahahhaaa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Facet bezmyślny ale był to napad z rabunkiem - CZYLI ROZBÓJ. Posadzic RABUSIÓW do więzienia na 8 lat by nabrali rozumu. I nie patrzec na ich wiek. Wiedzieli co robili. A za ucieczke przed POLICJĄ - dołozyć 3. Jestem za i kontry nie przyjmuję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sam sobie winien. to teraz tak sie likwiduje sie pedofile?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
heard napisał:
Facet bezmyślny ale był to napad z rabunkiem - CZYLI ROZBÓJ. Posadzic RABUSIÓW do więzienia na 8 lat by nabrali rozumu. I nie patrzec na ich wiek. Wiedzieli co robili. A za ucieczke przed POLICJĄ - dołozyć 3. Jestem za i kontry nie przyjmuję.
Chyba nikt myślący nie będzi Ci kontrował. Ja bym tylko temu staremu capowi też coś dołożyła - małolaty mu się zachciało!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OK staremu capowi - dla przywrócenia rozumu 2 lata prac na budowie dróg - by miał gdzie spacerować !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
heard napisał:
Facet bezmyślny ale był to napad z rabunkiem - CZYLI ROZBÓJ. Posadzic RABUSIÓW do więzienia na 8 lat by nabrali rozumu. I nie patrzec na ich wiek. Wiedzieli co robili. A za ucieczke przed POLICJĄ - dołozyć 3. Jestem za i kontry nie przyjmuję.
za zabójstwo dziecka i zbeszczeszczenie zwłok nie ma kary, wręcz ngroda to w tym przypadku podwójna nagroda za ujawnienie zboka,który liczył na niwność dziewczyny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Art KK 200 [MAŁOLETNI] Kto obcuje płciowo z nieletnim poniżej lat 15 bądź poddaje taką osobę innym czynnościom seksualnym podlega Karze pozbawienia wolności od roku do 10 lat. Jeżeli miała skończone lat 15 i robiła to z własnej woli to nic by mu nie groziło , Kończąc lat 15 może nawet z 85 latkiem współżyć jeśli robi to z własnej woli . Tak wygląda to w świetle prawa Co nie zmienia faktu ,że podwyższasz sytuacja nie powinna mieć miejsca Bo Jaki normalny 50 latek umawia się z 15 latką w celach towarzyskich ?? > Z drugiej strony mogła wyglądać na starszą i skłamać w celu wyciągnięcia korzyści . My tego nie wiemy możemy tylko spekulować więc nie osądzajcie. NIe wiadomo Jak było a wiadomo Pismaki muszą zrobić z Tego sprawę medialną
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A cóż tu jest winny człowiek. Pobili go okradli to chyba wystarczy. Skąd on mógł wsiedzieć kto to jest i co ona chce. Można przepuszczać że myślał że jest to galerianka. W Puławach tego nie ma? Bo w Lublinie sam już kilka razy byłem zaczepiany przez chichoczące małolaty a mam lat 48. Miała 15 lat? Ale teraz te piętnastoletnie wyglądają na pełnoletnie i od razu chcą iść na całość. Facet może nie mógł się od tego obgonić i dla świętego spokoju poszedł. Szkoda mi człowieka, pewno nie miał złych zamiarów, chciał z kimś coś jeszcze wypić a oni tak go urządzili... Wstyd straszny ale patologią są te zdziry i złodziejki a nie uczciwy człowiek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anatol napisał:
A cóż tu jest winny człowiek. Pobili go okradli to chyba wystarczy. Skąd on mógł wsiedzieć kto to jest i co ona chce. Można przepuszczać że myślał że jest to galerianka. W Puławach tego nie ma? Bo w Lublinie sam już kilka razy byłem zaczepiany przez chichoczące małolaty a mam lat 48. Miała 15 lat? Ale teraz te piętnastoletnie wyglądają na pełnoletnie i od razu chcą iść na całość. Facet może nie mógł się od tego obgonić i dla świętego spokoju poszedł. Szkoda mi człowieka, pewno nie miał złych zamiarów, chciał z kimś coś jeszcze wypić a oni tak go urządzili... Wstyd straszny ale patologią są te zdziry i złodziejki a nie uczciwy człowiek.
pewno piekny i bogaty jestes biedaczek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
galerianka napisał:
pewno piekny i bogaty jestes biedaczek
zyje marzeniami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
galerianka napisał:
pewno piekny i bogaty jestes biedaczek
gorzej jeśli ani jedno,ani drugie... ot takie trzynaste dziecko baby jagi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
gorzej jeśli ani jedno,ani drugie... ot takie trzynaste dziecko baby jagi...
O tempora! O mores! patologia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ofiara spełniona napisał:
O tempora! O mores! patologia
O NIE...to nie jest zdziczenie obyczajów ani patologia,to tylko tak zgodnie z prawami natury i po bożemu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zachciało się staremu z małolatami po lasach chodzić to taki efekt tego.Dobrze,że mu łba kto nie urwał i cały do domu wrócił.Jak komuś rozumu brak to tak kończy.Będzie miał nauczkę na przyszłość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytelnik napisał:
Zachciało się staremu z małolatami po lasach chodzić to taki efekt tego.Dobrze,że mu łba kto nie urwał i cały do domu wrócił.Jak komuś rozumu brak to tak kończy.Będzie miał nauczkę na przyszłość.
zeby sie tylko bardziej nie rozochocil moze lubi w rytmie sado
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...