Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

15-letnia Karolina znalazła się w Warszawie

Utworzony przez miki, 10 maja 2008 r. o 21:44 Powrót do artykułu
Obciążyć kosztami poszukiwań ograniczonych rodziców gówniary, bo ja nie mam zamiaru ze swoich podatków sponsorować takich akcji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czemu obrazasz jej rodzicow?? To nie ich wina! To ta dziewczyna powinna teraz tyrac nie wiem jak zeby oddac kase za ta cala akcje! Rodzice to na pewno malo nie poumierali ze strachu! Bardzo im wspolczuje. DZieki Bogu Karolina zyje. Szkoda ze o nikim nie myslala uciekajac z domu. To bylo bardzo bezmyslne zachwanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym jej tak wpier.dolił ze gowniara by na dupi.e nie siadla przez miesiac za swoje wybyki !!!! I za stracone nerwy rodzicow i caly trud wlozny w jej poszukiwania Zachcialo jej sie wypadów!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po Puławach krążyły słuchy, że uciekła z 30letnim gościem gdzieś w Polskę. Widocznie to prawda... Głupie dziecko i tyle. Chcica ją złapała a w takim wieku to dzieciaki nie panują nad emocjami:D Powinni ją wywalić ze szkoły!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ona dopiero za jakis czas skuma to co zrobila. Jakie jej wyskok na gigancie pociagnal naklady finansowe i zaangazowanie ludzi. Tylko co teraz zrobic, zeby zrozumiala dobitnie jaka glupote zrobila????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem sławna w całej Europie:) Byłam na komendzie.. ha.. Nikt nie przezyje nigdy tego co ja...jej słowa z naszej klasy,niestety juz usuneła!! rodzice współczuje wam,a do twojej głowy kiedyś moze dotrze co zrobiłaś..i mam nadzieje ze zapłacisz za to!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pier***ona gówniara. 2 dni po lesie się poniewierałem za jej zwłokami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiaj wielu młodych ludzi jest zagubionych do tego stopnia, że nie wiedzą jak mają rozwiązać swoje problemy. Dorośli często nie zwracają uwagi na problemy dzieci, dopiero w chwili kiedy dochodzi do tragedii, dziecko odbiera sobie życie, ucieka z domu czy wstępuje do sekty. Wówczas do rodziców dociera fakt, że jednak nie wszystko było w porządku, że zbyt mało czasu poświęcali swojemu dziecku. Czasami jednak jest już za późno na takie wnioski. Nie ma sensu osądzać dziewczyny ani jej karać tylko zwracać większą uwagę na relacje z własnymi dziećmi i poświęcać im więcej swojego czasu wspólnie starajac się rozwiązać problemy wieku dorastania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
głupia gówniara....tyle nerwów i strachu..a ta się cieszy, ze jest sławna na całą Polskę...wiesz, co karolina myślałam, że jesteś mądrzejsza...nie wierzyłam ludziom w to co mówili o tym, że uciekłas z jakimś facetem, ale teraz wydaje mi sie to bardzo mozliwe...WSTYD i ŻAL!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma jej co tłumaczyc. Kazdy przezywał 15 lat! I ja miałam trudne chwile a kurzcze nie ucikałm z domu i nie szukalo mnie pol polski! Mam nadzieje ze guwniare ukara sie a rodzice sa odpowiedzialni za nia w kocu ja na taka pusta i bezmyslna dziewczyne wychowali wiec powinni poniesc wszelkie koszty zwiazane z wybrykiem guwniary! ja nie mam zamiaru placic podatkow zeby szukac takich głupich dzieciakow! Ja na jej miejscu wstydzilabym sie i sama bym skoczyła z mstu zeby nie przyniesc wstyd rodzinie i sobie! a ona jak nigdy nic bawiła sie w wawie z jakims fagasem! jakby nie mogła tu w Puławach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Problemy wieku dorastania to nic nowego. Zawsze były i zawsze będą. Nowością jest bezstresowe wychowanie, które pozwala głupim gówniarzom na wszystko, zwalnia "bidulki" od odpowiedzialności za własne czyny. A może by tak zmusić do choćby częściowego odpracowania kosztów akcji poszukiwawczej ? Przy pracach publicznych, na oczach kolegów i koleżanek ? Moze toto na drugi raz uruchomiłoby mózgownicę zanim zdecydowałoby sie na taki numer ? Też byłem młody, i jakoś wyrosłem nie obciażając innych kosztami swoich wyczynów. Nie widzę powodu, abym teraz (poprzez podatki) finansowej tego typu wygłupy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ona jest nieżle pier***nienta !!!!! chodzi ze mną do gim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...