Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

1600 zł na kawę i kwiaty. Radni lustrują festiwal, miasto wydało na niego 93 tys. zł

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 27 października 2016 r. o 22:25 Powrót do artykułu
Czy radny Artur Kwapiński zlustrował już fundusze które "wygrał" dla swojego stowarzyszenia w konkursach miejskich? Hipokryzja pisowska w pełni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Straszny malkontent (a może po prostu cwaniak) z tego radnego. Przecież te 1,6 tys. na kwiaty i kawę może okazać się kwotą zupełnie niewielką zważywszy na czas trwania festiwalu oraz liczbę artystów/ uczestników/ gości specjalnych itd., którzy tę kawę pili i kwiatami byli obdarowani. A 5 tys. za konferansjerkę, jeżeli to był profesjonalista, to również dzisiaj żadna szokująca kwota, bo bywa, że płaci się za to dużo, dużo więcej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czy radny Kwapiński rozliczy na co wydał 8000 zł w związku z akcją sprzątania Puław,. Cwaniactwo opierające się na pracy dzieci ze szkół. Czyżby same worki kosztowały tyle pieniędzy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Temat prosty kasę dostał nie ten co powinien. Radny chciałby z pewnością aby zorganizowano festiwal chórów śpiewaczych pod patronatem członków chóru Lira, z którego to kilku Pisiewiczów zasiadło w radach nadzorczych dzięki ministrowi Antoniemu. Hipokryzja pisu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radny stara się jak może żeby zasłużyć sobie na jakąś radę nadzorczą lub prezesurę. Al coś mi się zdaje że musi na uczelni toruńskiej się dokształcić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy 1600 zł na kawę i kwiaty to dużo?
Ale, że co? Że za jedną kawę i jedne kwiety? No to sporo...;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1600 na kawę i kwiaty to wcale niewiele. Przecież polnych nie będą zbierać! Zastanawiałabym się nad tymi 25 tys na koordynację, ale nie wiem czy to jedna osoba czy kilka...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I znowu prywatna wojenka radnego, niech sam się zlustruje. To chyba jedno z ulubionych słów jego partii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co radny nie dostał darmowej wejściówki i nie będzie miała przyjemności?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już wiem recitalu wirtuoza Maciąga nie będzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak wydaja 1,5 tys na strone, to nie dziwne, że po roku muszą ją zmieniać. Chętnie zrobię za 5 tys + 200 ofset miesieczny. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
9 koncertów, 1600 zł na kawe i kwiaty. to troche mniej niż 200 zł za koncert. Z obserwacji koncerów wynika że kwiaty dostają soliści i dyrygent, więc średnio dwie wiązanki na koncert. Domyślam się że kawe i herbatę (a być może, o zgrozo, wodę mineralną) piją muzycy w czasie prób i przed koncertami. Kwota zaiste horrendalna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może chodzi o to że nie ta kwiaciarnia, która powinna sprzedawała te kwiaty?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ten człowiek kontroluje, który powinien. Bo sam kryształowy nie jest. Inna sprawa, że ekipa ze Stowarzyszenia "Dwa Brzegi" to cwane gapy. Wiem co mówię. Oj wiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan kontroler to dojna zmiana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...