Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
a jak mi napisano brzydkie słowo na komórce to też winnam zgłosić na policję i sprawa pójdzie do sądu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Katabas donosząc przyczynił się do wyjścia młodzieży na przeciw to taka parafialna miłość do parafian ,młodzieży ,ludzi ,oj przybędzie im owieczek na pewno za takie donosicielstwo i kapowanie ale oni i za komuny kapowali to co za różnica są nauczeni i przywykli.A wybaczenie ,nauka -no cóż tylko za kasę !.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na pierwszy rzut oka strasznie mnie to nowe hasło rozśmieszyło ale ja postrzegam to tylko jako żarcik taki gówniarski... Faktem jest to że w każdej podobnej sytuacji tacy młodzi ludzi karani są lub też nie w całkiem inny sposób i podkreślam że zawsze!!!!! ale to zawsze ludzie mają coś do tego!!!!!!! Tak było jest i będzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Fryzjer~ napisał:
I nie pisz że mam rację bo nie o to mi chodziło... Tylko o to co właśnie sam piszesz "trzeba uszanować wiarę dlatego trzeba jej ręce połamać"... Czy właśnie tego uczy kościół? Nienawiści i zemsty? Papież tak robił? Chrystus też? Czy może raczej w średniowieczu inkwizycja? Inwizycja nie działała w okresie reformacji a nie średniowiecza jeśli mamy być nieco bliźsi prawdy historycznej. Poza tym przyznanie się do winy zwykle skutkowało wyrokami uniewinniającymi. Więcej ofiar miały na koncie ówczesne sądy świeckie niż kościelne jeśli chodzi o ścisłość. CZego na przykład nie można powiedzieć o "sprawiedliwości" socjalistycznej, która nie miała zmiłowania. Może jeszcze koty,psy i dzieci mamy na ołtarzu w ofierze składać? Bo już kasa nie wystarczy? A jaki związek ma jedno z drugim?? Już chłopie pleciesz pierdoły. To przy kościołach mają powstać schroniska dla zwierząt?? Bo księża mają już stare mercedesy? Nie wszyscy mają te mercedesy, nie wszyscy. Zresztą auto to jedna z niewielu rzyeczy jakie moga posiadać. Ale Polska to średniowiecze pod każdym względem więc co się dziwić...? Na przykład pod jakim?? Jeśli zakaz aborcji, eutanazji czy ślubów homosiów i adoptowania przez nich dzieci jest dla ciebie średniowieczem, to wolę tam tkwić. Jakbyś umiał sięgnąć do żródeł i pełnych informacji, to przekonałbyś się, że to "średniowiecze" jest bardziej normalne niż ta nowoczesność. Nawet za granicą się z nas śmieją...
A co masz jakieś kompleksy wobec tej "zagranicy"?? byłem tu i ówdzie i się z kompleksów wyleczyłem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam tylko jedno pytanie w tej sprawie. Czy ojciec Rydzyk zostanie skazany za przestepstwo szerzenia rasizmu na Jasnej Gorze? Przypominam, ze szerzenie rasizmu podlega pod Kodeks Karny, natomiast satyra i zart niekoniecznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maślaczek napisał:
~gdy już zbraknie starych dewotek bidni będą plebany~
nic dodać ,nic ująć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
takiej ciemnoty daleko syukać sam to też zrobię
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zalążki zinstytucjonalizowanej formy walki z herezją czyli systemu inkwizycyjnego to wynalazek końca XII w. rozpropagowany w wieku XIII przez dominikanów. Tyle w temacie "prawdy" historycznej. BRACIA KATOLICY!! W kraju w którym szargane są wszystkie świętości, gdzie na każdym kroku ktoś obraża nasze uczucia religijne i drwi z najważniejszych wartości musimy bronić jedynej prawdziwej wiary! Zgodnie z chrześcijańską zasadą drugiego policzka proponuję z całą stanowczością przeciwstawić się wszystkim podłym heretykom, ateuszom i szatanistom! Oto garść haseł, które powinny znależć się na murach fałszywych świątyń rozumu i postępu (fuj) - szkołach, bibliotekach, uniwersytetach: GNOSTYCYZM = DNOSTYCYZM albo BARUCH SPINOZA TO CH..JOZA albo przynajmniej DARWIN SRARWIN!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aleś się wysilił. Żeby Ci główka nie pękła z przepracowania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem ten czyn nie wyczerpuje znamion przestępstwa z art. 196 K.k. Art. 196. Kto obraża uczucia religijne innych osób, znieważając publicznie przedmiot czci religijnej lub miejsce przeznaczone do publicznego wykonywania obrzędów religijnych, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2. O znieważaniu przedmiotu czci religijnej nie może być mowy, gdyż tabliczka takim przedmiotem nie jest. Jeśli chodzi o znieważenie miejsca, to jest to wątpliwe, gdyż przytoczone napisy nie są antyreligijne. Mamy tutaj raczej do czynienia z wykroczeniem z art. 63a K.w. lub zniszczeniem mienia w przypadku, gdy pomazanej tabliczki nie da się wyczyścić (art 288 K.k.). Art. 63a. (85) § 1. Kto umieszcza w miejscu publicznym do tego nie przeznaczonym ogłoszenie, plakat, afisz, apel, ulotkę, napis lub rysunek albo wystawia je na widok publiczny w innym miejscu bez zgody zarządzającego tym miejscem, podlega karze, ograniczenia wolności albo grzywny. § 2. W razie popełnienia wykroczenia można orzec przepadek przedmiotów stanowiących przedmiot wykroczenia oraz nawiązkę w wysokości do 1.500 złotych lub obowiązek przywrócenia do stanu poprzedniego. Art. 288. § 1. Kto cudzą rzecz niszczy, uszkadza lub czyni niezdatną do użytku, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5. § 2. W wypadku mniejszej wagi, sprawca podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. § 3. Karze określonej w § 1 podlega także ten, kto przerywa lub uszkadza kabel podmorski albo narusza przepisy obowiązujące przy zakładaniu lub naprawie takiego kabla. § 4. Ściganie przestępstwa określonego w § 1 lub 2 następuje na wniosek pokrzywdzonego. Krótko mówiąc, wyrok jest niesprawiedliwy i należałoby się od niego odwołać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdyby synagogę tak sprofanowano? A gdyby na meczecie napisano prowokacyjne, obrażające wiernych napisy? Czy wtedy komuszki, wolnobardzomysliciele i ćwierćliberały, by tez tak wieszały psy na wiernych? Kto tu pierwszy wystąpił z głupotą (a może z podłością?). Kogo bronicie? I przed kim? Do czego służy ten pretekst?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego? W angielskim to tylko kwestia kolejności liter.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ala napisał:
Aleś się wysilił. Żeby Ci główka nie pękła z przepracowania.
Nie pęknie bo pan/pani bozia czuwa nade mną
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[font="Arial"][b]Co za k..wa kraj - prawdziwa Polska B - ciemnota i sredniowiecze - szkoda jeszcze ze na stosie nie chcieli spalic. Talibanskie fasony polskich katoli.[/b Wstyd i hanba - skad takich sedziow biora - pozbawic natychmiast prawa do sadzenia - a czarni naglasniajac sprawe tylko pila galaz na ktorej siedza...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak pisali przedmówcy to tabliczka nie jest święta! Jej wartość nie przekracza pewnie progu pomiędzy wykroczeniem a przestępstwem tylko problem w tym ze klecha nie ma na tą tabliczkę żadnej faktury ani innego kwitka czym mógłby udowodnić wartość zniszczonego mienia a może nawet tabliczkę te w ramach oszczędności namalował jakiś wikary lub siostra katechetka to wartość samych materiałów równa się butelce wina mszalnego! Toż ten pleban co spiesząc się do supermarketu i zabił na pasach staruszkę która po mszy szła kupić bułeczki nie dostał takiego wyroku! Ze już o innych plebanach skazanych za gwałty i molestowanie dzieci szkoda wspominać! Prokurator i Sędzia powinni poddać się do dymisji ponieważ Konstytucja mówi o tym że żyjemy w kraju świeckim a nie w jakimś średniowiecznym inkwizycyjnym Watykanie! Sam pomysł rewelacyjny! Hasło świetnie zmodyfikowane! Zaś sama Maryja to jest sprawa dyskusyjna! Kościół nie szanuje kobiet - dlaczego więc w Polsce tak czci się Maryję a nie dopuszcza się do święceń kapłańskich kobiety? Dogmat o niepokalanym poczęciu już w świetle Ewangelii jest wątpliwy a już ten o zawsze dziewicy całkowicie podważony przecież Jezus miał kilku braci i siostry. A to kościół sam sfałszował 10 Przykazań Bożych chodzi mianowicie przykazanie zakazujące czczenia czegokolwiek i kogokolwiek poza samym Bogiem! O zakaz wykonywania obrazów i rzeźb a zwłaszcza ich bałwochwalczego czczenia! A Maryja z całą pewnością Bogiem nie jest! Poza tym kościół odkąd zaczął w nim mącić niejaki Szaweł z Tarsu Pawłem potem zwanym to zwyczajna sekta nastawiona na zysk i interpretująca Biblię do własnych celów wyłącznie materialnych w okresie Reformacji nawet zakazuje czytani Biblii swoim wiernym! Dziewczyno odwołuj się jak możesz! Nawet jeśli termin minął pisz do Rzecznika Praw Obywatelskich on może odwołać się w twoim imieniu do każdego Sądu i ponadto ma bardzo wydłużony termin jak dobrze pamiętam to chyba pół roku! Siadaj i pisz gdzie się da do Elżbiety Jaworowicz, do Sprawy dla reportera, do posłów i senatorów! Tego nie możesz tak zostawić! A klątwę na ciebie nałożył ten klecha? Ale to olej bo kościół to sekta zaprzeczająca zwłaszcza przykładem życia prawdzie przekazanej w Biblii! I jestem gotów dowieść tego nawet przed Sadem Bożym! W Polskie Sady nie wierzę ponieważ sam przegrałem w Sądzie Pracy z kościołem po 14 latach nienagannej pracy nagle stałem się leniwym i niepotrzebnym nikomu pracownikiem wręcz nieomal dewiantem molestującym małe dziewczynki a wszystko dlatego że się rozwiodłem i proboszcz i Rada Parafialna w sądzie w oczy kłamała zgodnym chórem odtąd nie wierzę w kościół i nie znajduje tam Boga! Tam go po prostu nie ma bo gdyby był księża nie żyli by tak jak żyją! Żyłem wśród nich więc na temat ich życia mógłbym wiele napisać i z pewnością kiedyś to zrobię! Na koniec dla przykładu dowcip zasłyszany na plebanii Spowiada się chłopak i mówi do spowiednika: - Gwałciłem kury proszę księdza! - Tak! Synu to ciężki grzech! Ale powiedz jak to zrobiłeś? - No jak normalnie jak zawsze złapałem za nogi i .... A ksiądz na to: -A widzisz ja złapałem za skrzydła i jaja mi podrapała! Pozdrawiam w Prawdzie! Ona wyzwala! Naprawdę Wyzwala! Ludzie umiecie czytać! Czytajcie Biblię choćby w internecie! Poznacie Prawdę i otworzą się wam oczy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O KTÓRYM BOGU PISZECIE BO LUDZIE ETWORZYLI ICH CAŁE STADA?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ponoć była inna wersja "żryj jak masz ryja", "sraj zwierze!", dlaczego autor przekręcił sam boi się inkwizycji???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie chodzi o katolicyzm.sam jestem katolikiem niepraktykujacym,bo mnie ochrzcili i o zdanie niepytali.zyje w innym kraju,gdzie sa wszystkie kultury i religie swiata,i nikt nic niemaluje na kosciolach.Moje dzieci same wybiora religie jak dorosna.trzeba szanowac wszystko,bo od tego wszystko zalezy.Czy to kosciol czy przystanek.A w polsce ludzie niemaja kultury,bo niema porzadku.Wolny kraj..ok-ale normalny i myslacy byc powinien..Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest żenujące. Taką karę to powinni jej dać za spalenie kościoła i wymordowanie księży, a nie za niewinny wandalizm. Jebać katolików i ich katolicki bullshit!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kilka lat temu naszczalem na ten sam kosciol. Za to pewnie by mnie ukrzyzowano. "90% katolikow - nic sie nie zalatwi bez ukadow ukladzikow" - tak wlasnie wygladaja realia wielkiej czarnej legalnej mafii. A dziewczynie gratuluje poczucia humoru.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...