Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

18 ton jabłek dostaną mieszkańcy gminy Puławy

Utworzony przez ferdynand, 17 marca 2015 r. o 22:21 Powrót do artykułu
A kto i kogo sprawdzi, czy nie handluje tymi jabłkami - pusty zakaz, jak większość w naszym kraju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Większość handlarzy z hali na piaskowej ustawi się w kolejce po jabłka. Znajomy cieszył się,że w środę nowa dostawa jabłuszek będzie. Juz wiem skąd te jabłuszka będa!!!  chamstwo w państwie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wziąłem sobie siateczkę, wsiadłem na rower i o 15.00 pojechałem po jabłuszka. I co zastałem na miejscu? Puste skrzynki. Jak można w ciągu godziny rozdać 18 ton jabłek? Przecież to 300kg na minutę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo fajny pomysł, byłem wziąłem dwie skrzyneczki (smaczne i soczyste owoce). Oczywiście będą też narzekania szczególnie puławiaków, którym się nie należały, licznie przybyli po darmowe jabłuszko!  niemniej to co się działo to jak to w Polsce jak za darmo to armagedon cała Dęblińska zablokowana aż do basenu na Wólce i zjazd z obwodnicy. Na przyszłość lepiej pod Leroy Merlin zrobić taką akcję będzie bezpieczniej.  Była kamera chyba z puławskiej pooglądajcie sobie.   :D  :D  :D  :D  :D  :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i będą narzekania ale nie dlatego że pulawiakom się nie dostało tylko dtatego ze jak zawsze #dziennikwschodni dal d..y i nie raczył napisać rzetelnie komu co się należy bo sory ale Puławy to tez gmina Puławy. Trzeba było napisać ze wszytwkim dziurom i zadupiom ;-P w gminie a nie ogólnie gmina Puławy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... i oczywiście zaraz będą krzyczeć, że Wójta należy zamknąć do więzienia za utrudnianie ruchu na Dęblińskiej, że taki korek i sprowadzenie niebezpieczeństwa powszechnej katastrofy w ruchu lądowym, i prokuratura, i zagrożenie zaniedbania życia i zdrowia mieszkańców, i oczywiście skazać Go na dożywocie i najlepiej jak by abdykował!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... i oczywiście zaraz będą krzyczeć, że Wójta należy zamknąć do więzienia za utrudnianie ruchu na Dęblińskiej, że taki korek i sprowadzenie niebezpieczeństwa powszechnej katastrofy w ruchu lądowym, i prokuratura, i zagrożenie zaniedbania życia i zdrowia mieszkańców, i oczywiście skazać Go na dożywocie i najlepiej jak by abdykował!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rzeczywiście mieszczuchom się nie należą, tylko tym co im rosna już na podwórku, mieszczuch może kupic sobie na hali.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...