Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
[*] [*] [*]
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Czas najwyższy skończyć ze smiercią na drogach. Motocykliści w Puławach nie maja mózgów i codziennie szaleją po mieście - policja powinna zrobić z tym porządek.
0
Dzięki Mamo i Tato, za to, że nie kupiliście mi takiego pojazdu. Dziś mam 26 lat i czuje się świetnie.Szkoda chłopaka, ale wina rodziców, bo zamiast motoru mógł sobie kupić coś znacznie pożyteczniejszego.
0
Niech spoczywa w spokoju ale trzeba być niespełna rozumu by wyprzedzać pod mostem do parku...
0
Dzięki Mamo i Tato, za to, że nie kupiliście mi takiego pojazdu. Dziś mam 26 lat i czuje się świetnie.Szkoda chłopaka, ale wina rodziców, bo zamiast motoru mógł sobie kupić coś znacznie pożyteczniejszego.
  Weź się lepiej za robote i kup sobie sam. Ja kupilem sobie sam 15 lat temu za swoje pieniadze. Teraz mam 36 lat. Też dziekuje że mi rodzice nie musieli kupować  
0
Wyobraź sobie ze w wieku 20lat mógł sobie sam zarobić i kupić motor..to ze masz 26 lat i nadal mamusia Ci wszystko kupuje to juz Twój problem albo szczęście bananie!
0
Wyobraź sobie ze w wieku 20lat mógł sobie sam zarobić i kupić motor..to ze masz 26 lat i nadal mamusia Ci wszystko kupuje to juz Twój problem albo szczęście bananie!
Taaak !
0
Jakoś w tak pracowitą młodzież nie wierzę obserwując moich młodych sąsiadów.Po nocnych libacjach raczej na rano nie wstają.Wierzę tylko w chlubne wyjątki
0
To był pracowity chłopak na motor sobie sam zarobił za granicą! Nie porownujcie go z dnem, to był dobry chlopak..
0
MOTONITA widzę że jesteś bez jaj Tak ci przepadnie młodość
0
Weź się lepiej za robote i kup sobie sam. Ja kupilem sobie sam 15 lat temu za swoje pieniadze. Teraz mam 36 lat. Też dziekuje że mi rodzice nie musieli kupować  
Z taką różnica, ze wiem o tym, ze mu kupili. Skoro się zabił, to do tego nie dorósł.
0
Za wolno było !!!
0
Kolejnego wariata mniej. Żal rodziny.
0
wie ktos jak sie nazywal?? boje sie z to moj znajomy, nie odzywa sie a ja jestem zagranica..
0
Świeć Panie nad jego duszą  i nad duszą tego który wymyślił te  diabelskie ścigacze  bo tylu już ludzi młodych odeszło 
0
Nazywał się Piotrek.
0
Jedno debila, mniej, wiem że o zmarłych się źle nie mówi, ale o debilach jak najbardziej.
0
BANIA żeby twoi starzy uzywali prezerwatyw
0
Ja pierdziele bijmy brawa!! Dawca organow mam nadzieje ze rodzina dobrze je przeznaczy dla chlopakow w jego wieku ktorzy walacza o zycie a nie ja marnuja tak jak on i inni debile na tych zajebistych maszynach?! I co ze se zapracowal i kupil sam?? W ten sposob zapracowal na smierc oooo wielki szac dla.niego. Spoczywaj i tak sie tam wszyscy znajdziemy szkoda ze tak szybko:(
0
Niestety, przejaw głupoty rodziców. Nie sądzę aby sam zapracował i kupił taką maszynę.
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: