Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

21-latek chciał skoczyć z bloku, dwie godziny negocjacji

Utworzony przez Urwisku, 19 października 2011 o 10:34 Powrót do artykułu
Dobry follow up do K44.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
,,Natychmiast na miejscu pojawił się patrol z policyjnym negocjatorem,, Negocjatorzy z tego co widziałam przyjechali dopiero po 2 godz.
0
trzecie piętro, no, no....
0
po co ?
0
odwagi zabraklo?
0
Mógł wybrać wieżowiec a nie taki niski bloczek. Z takiej niskiej wysokości paluszek by tylko sobie złamał. Kto chce popełnić samobójstwo to nie robi takiego cyrku. To po prostu był śmierdzący tchórz.
0
Skoro jesteś taki cwany to ###### z 3 piętra i złam sb tylko palca.... Ciekawa jestem czy ci się to uda!!!
0
To zależy z jakiej wyskokości. Skoro to byl 3 pietrowy blok to na dachu jest 4 pietro. a po 2 różna wysokość a po dach pod skosem a nie płaski i tu też się zmienia wysokość dzbanku!
0
nie dość że chłopak desperat chciał popełnić samobójstwo to jeszcze go do aresztu wsadzili co za kraj...
0
kyl napisał:
nie dość że chłopak desperat chciał popełnić samobójstwo to jeszcze go do aresztu wsadzili co za kraj...
Widocznie on tak chciał popełnić to samobójstwo,żeby nie popełnić a narobić wiele hałasu wokół siebie.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: