Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

5 tys.złotych dla najlepszego maturzysty z matematyki

Utworzony przez Szefunio, 28 marca 2010 r. o 21:08
Na pewno nie zdobędzie go Leszek z Żyrzyna Za cienki z matmy jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Jacek S. zamieszkały obecnie w Lublinie na wieniawie;p;p nawet nie zdał matury bo swoją edukacje zakończył na poziomie Gimnazjalnym:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a dla najgorszego ile przewidziano ?? 10, 20 tyś?? a może liczydełka, które przydadzą się w sierpniu :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za 10 tyś to ja moge nie zdac matury:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę że Leszek Rybak z Żyrzyna może jako jedyny z naszej szkoły powalczyć o tą wspaniałą nagrodę z uczniami popularnego "Czartorycha".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Leszek Rybak to najwyżej moze dostac paszport Polsatu od Puław, a nie 5 tys. Sadząc po szkole w ktorej sie uczy to napewno zdaje podstawe. !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatnio na klasówce z matematyki babka złapała Leszka na ściąganiu. Na ściągawce była tabliczka mnożenia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chyba na sciaganiu spodni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Leszek jest gość, jeszcze niedawno miał czinkłeczento
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wy deb***e czartoryskie!!! Zamułyyyyyy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Leszku będziesz bardzo popularny w swoich stronach po tym artykule hehehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z chemika napisał:
chyba na sciaganiu spodni
Spodnie też ściągał, mam to nawet nagrane, no nie Leszku? hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jacku Sze...... chłop dwadzieścia pare lat i takie głupoty w głowie... widac że z radomia;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o kurde, ten leszek widze robi furore pod artykułem DW. brawo za inteligencje !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...