Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

5 tys.złotych dla najlepszego maturzysty z matematyki

Utworzony przez Szefunio, 28 marca 2010 o 21:08
Na pewno nie zdobędzie go Leszek z Żyrzyna Za cienki z matmy jest.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A Jacek S. zamieszkały obecnie w Lublinie na wieniawie;p;p nawet nie zdał matury bo swoją edukacje zakończył na poziomie Gimnazjalnym:D
0
a dla najgorszego ile przewidziano ?? 10, 20 tyś?? a może liczydełka, które przydadzą się w sierpniu :)
0
za 10 tyś to ja moge nie zdac matury:D
0
Myślę że Leszek Rybak z Żyrzyna może jako jedyny z naszej szkoły powalczyć o tą wspaniałą nagrodę z uczniami popularnego "Czartorycha".
0
Leszek Rybak to najwyżej moze dostac paszport Polsatu od Puław, a nie 5 tys. Sadząc po szkole w ktorej sie uczy to napewno zdaje podstawe. !!
0
Ostatnio na klasówce z matematyki babka złapała Leszka na ściąganiu. Na ściągawce była tabliczka mnożenia...
0
chyba na sciaganiu spodni
0
Leszek jest gość, jeszcze niedawno miał czinkłeczento
0
Wy deb***e czartoryskie!!! Zamułyyyyyy
0
Leszku będziesz bardzo popularny w swoich stronach po tym artykule hehehe
0
z chemika napisał:
chyba na sciaganiu spodni
Spodnie też ściągał, mam to nawet nagrane, no nie Leszku? hehe
0
Jacku Sze...... chłop dwadzieścia pare lat i takie głupoty w głowie... widac że z radomia;p
0
o kurde, ten leszek widze robi furore pod artykułem DW. brawo za inteligencje !!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: