Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

60 kamer monitoringu w Puławach, ale obraz tylko z 12. Brakuje monitorów

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 28 października 2016 r. o 18:24 Powrót do artykułu
No tak na bezpieczeństwo mieszkańców nie ma pieniędzy ale mniejszość romską kasa w milionach płynie. Żenujące.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie,na cyganów kasiora jest a na rzeczy ważne nie ma. a jak cos jest to ,,dziadostwo''..(skwerek,marina,smieszny stateczek na 6go sierpnia itp..) Wczoraj ,,władza''pokazała na sesji gdzie ma mieszkańców Puław jak miał być poruszony pkt8 obrad,dotyczący dotacji dla cyganów..dziękujemy i beędziemy pamiętać.A moze by tak przeniesć UM i MOPS gdzieś na Włostowice??...i prezydencik by miał blizej do pracy i ,,ten wiecznie potrzebujący biedny naród'' miałby bliżej po kasiore...jeszcze im kur.a prywatne ośrodki zdrowia postawcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezydent to taki jakiś strasznie nerwowy na sesjach. Czyżby nie potrafił zaakceptować głównego hasła swojego koalicjanta "słuchać suwerena".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakaś porażka z tym monitoringiem w Puławach. Kiepscy specjaliści doradzają tam na miejscu (DIM?), niech uczą się od Lublina dobrych praktyk !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatnie zdanie podsumowuje wszystko: obecna strasz wiejska jest stara, niewyszkolona i niepełnosprawna. I tych darmozjadów utrzymujemy z naszych podatków i innych danin. Chyba lepiej zlikwidować tych szkodników i przekazać fundusze do Policji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Likwidacją puławskiej straży miał zająć się pewien radny, takie miał hasła na sztandarach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radny Piotr Sadurski zaproponował, żeby Straż Miejska kupiła duży telewizor,
Najlepiej w którymś z elektromarketów. A może za doradzanie powinni przestać brać się ludzie, którzy o monitoringu nie mają za grosz pojęcia? I pisanie, że 60 kamer "nagrywa" obraz to też nadużycie. Jeśli ktoś chciał skorzystać z zapisów miejskiego monitoringu to dobrze wie z ilu kamer obraz faktycznie jest rejestrowany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co to za monitoring,jakośc jest taka że ja 20 lat temu miałem lepszy obraz na ,,rubinie''. gosc mnie przerysował na parkingu, kamera go uchwyciła jak wyjezdżał na ulice marke samochodu jakoś się obczaiło ale o nr rejestracyjnym można było zapomnieć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak.... 60 kamer a działa 12 bo brakuje monitowrów. To jakiś żart? Zaraz zaraz mamy prima aprilis? Nie? Nie no.... jaja sobie robicie. Znaczy kamery wiszą ale nic nie widać. Ekstra. To tak jak bym se kupił mercedesa bez kierownicy. Mam merola ale nie pojadę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego co się orientuję zwykłe rejestratory (nie wiem jakie są w UM) mają możliwość podglądu w trynie wielu okien na jednym monitorze. Nie trzeba kupować 60 monitorów i sadzać 60 strażników. Warto zapytać w dużych marketach na terenie Puław też mają ok 60 a nawet więcej i wszystko mieści się w przysłowiowym pokoiku ochrony ... Nie dajmy się oszukać na dodatkowe koszty ... Te drzwi są już od dawna otwarte i nie trzeba ich ponownie wyważać siłami intelektu wielu 'fachowców' z UM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"No tak.... 60 kamer a działa 12 bo brakuje monitowrów. To jakiś żart? Zaraz zaraz mamy prima aprilis? Nie? Nie no.... jaja sobie robicie. Znaczy kamery wiszą ale nic nie widać. Ekstra. To tak jak bym se kupił mercedesa bez kierownicy. Mam merola ale nie pojadę. " Czytać nie umiesz ze zrozumieniem? W mieście jest ponad 60 kamer, które działają i rejestrują obraz. Tylko od operatorów zależy które kamery "są na podglądzie". Z tekstu wynika iż tylko 12 jest na podglądzie a reszta jest na drugim planie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...