Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

71. rocznica spalenia Wąwolnicy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 1 maja 2017 o 20:56 Powrót do artykułu
To Wąwolnica była spalona?/?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
tak, doszczetnie zniszczona przez czerwonych komunistów, dobrze ze obecne wladze mowia o tym glosno
0
DlaCZEGO W ARTYKULE ANI SŁOWA O PRZYCZYNACH TEGO PODPALENIA? UBecy nadal kogoś trzymją za...
0
Ale wy macie mózgi sprane pislamską propagandą.
0
Żydobolszewicka zgraja nasłana przez Stalina domęczała Polaków. Dzisiaj ,jeżeli ktoś myśli że przestali to się mocno myli - gdzie tylko mogą to nam dokopią przez swoje media i przy pomocy różnych Applebaumów i Pulitzerów. Myślicie że dzisiaj spuścizna po tamtych.gdyby nadarzyła się okazja nie robiła by tego samego ? Poczytajcie w jaki sposób zarabiali na życie rodziciele Komorowskiej ..... a ich zięć dzisiaj nie namawia do "walenia dechą". A taki Kwaśniewski ,... jaki ma szacunek do Polski , do Polaków to pokazał w Charkowie kiedy to dopadła go "grypa filipińska". Zaraz potem instruował w Die Welt jakoby " z Polakami trzeba ostrzej" . Przywołajmy też z historii postać Geremka który na zasugerowane pytanie"pan nie lubi Polaków ? ....." odp. "nie lubię ????....ja ich nienawidzę". Kiedy tej historii nie rozliczymy do końca to nigdy nie będziemy pewności że historia Wąwolnicy się nie powtórzy
0
No patrzcie - nic o tym nie wiedziałem . Proszę jak to Kunert, Nałęcz ,Hall,Szumilas a nawet Stanowski pod którego nosem to się działo skrzętnie przed historią ukrywali. Nic dziwnego że ci czerwoni, różowi chcą likwidacji IPN nie (wspominając o likwidacji ŻIH) Czyżby bossowie z POLINPress wstydzili się zasług jakie wobec historii Polski POczynili ich ojcowie i dziadkowie ?
0
W Wąwolnicy powinno powstać muzeum dotyczące spalenia miasteczka przez UB. Tablica informująca o tym ufundowana przez puławskie Azoty, która jest już na rynku, to dobry kierunek. Obecnie upowszechnia się wiedzę o podziemiu antykomunistycznym, o Żołnierzach Niezłomnych, muzeum popularyzowałoby wiedzę na ten temat.
0
0
O spaleniu Wąwolnicy słyszałem wilokrotnie, dzisiejasz władza niczego mi nie odkryła. Za to ostatnio usłyszałem kto upił Kwaśniewskiego w Charkowie, a to bardzo ciekawa historia
0
Kto upił Kwaśniewskiego w Charkowie kolego?
0
undefined napisał:
Kto upił Kwaśniewskiego w Charkowie kolego?
 Ten z którym Olek lubił pić i to żadna tajemnica że "Flaszka" to jego przyjaciel od kieliszka
0
Mnie najbardziej interesuje co robił ten amerykanin w 46r, wczasy pod gruszą?
0
Pewnie szpiegował na rzecz jednego z państw przyszłego NATO.
0
John Vachon pracował dla UNRy niosącej pomoc ofiarom wojny i tę pomoc dokumentował.
0
Tak komuniści zmieniali Polskę na "demokratyczną". Ogniem niszczyli to wszystko, co wiązało Ojczyznę z przedwojenną historią. Potem najbardziej sprawnych w działaniu aktywistów nagradzali posadami i mianowali "baronami". To nic, że z Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej... Teraz towarzysze komuniści nazywają się Nowoczesna, PO, PSL, Razem i jakoś tak podobnie. Ważne, żeby, jak nakazał Lenin, a powtarzał Gomułka: "władzy raz zdobytej nigdy nie oddamy".
0
0
Tak komuniści zmieniali Polskę na "demokratyczną". Ogniem niszczyli to wszystko, co wiązało Ojczyznę z przedwojenną historią. Potem najbardziej sprawnych w działaniu aktywistów nagradzali posadami i mianowali "baronami". To nic, że z Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej... Teraz towarzysze komuniści nazywają się Nowoczesna, PO, PSL, Razem i jakoś tak podobnie. Ważne, żeby, jak nakazał Lenin, a powtarzał Gomułka: "władzy raz zdobytej nigdy nie oddamy".                                                                                          W partii rządzącej też by się paru towarzyszy znalazło. I też kombinują jak tej władzy nie oddać.
0
henio co ty dzisiaj w święto brałeś - aha komunię i tak cię p......o
0
Piękna uroczystość gratulacje dla orgazizatorów
0
POstkomuna dumna z osiagnięć?
0

Dodaj odpowiedź: