Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

8 marca w Puławach: Będą dwie manifestacje kobiece

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 marca 2017 r. o 18:32 Powrót do artykułu
Brawo dziewczyny z 5-tego zdjęcia. Jesteście piękne, a reszta...hm...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Puławy wstydzą się za panią Elwirę... Hałasowanie garnkami i patelniami, żenada...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Puławy wstydzą się za panią Elwirę... Hałasowanie garnkami i patelniami, żenada...
Puławy to wstydzą się za ciebie ćwoku niezarejestrowany,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozdrawiam piękne kobiety z 5go zdjęcia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Klaudio - a Ty co dałaś z siebie zrobić, jak nie polityczną marionetkę w rękach swojego guru Kaczyńskiego? Wiesz co on naprawdę myśli o kobietach i rodzinie? Nie musisz mówić, mi wystarczy, że ani kobiety, ani rodziny nie ma. Jeśli wydaje Ci się, że jesteś wolna i samodzielnie myślisz to masz rację - wydaje Ci się. A co do piękna, to można je znaleźć w każdej kobiecie, nawet tej ubranej na czarno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też przyłączam się do pozdrowień dla pięknych kobiet na piątkę z piątki. Wszystkiego najlepszego w dniu Waszego święta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Baśka Jak patrzę na te kobiety ubrane na czarno, to widzę rozpacz i chęć zakrzyczenia wyrzutów sumienia. Dziewczyny, nie dajcie się omamić, zabicie własnego nienarodzonego dziecka to trauma na całe życie. Powiedzcie tak dla życia i idźcie na manifestację z Klaudią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardo dobrze Brawo dla ,,Manifestu Piękna'' wreszcie jakieś normalne kobiety chcą pokazać przyzwoitość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Klaudia" - gdyby była kobietą to walczyła BY o prawa kobiet.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Baśka Jak patrzę na te kobiety ubrane na czarno, to widzę rozpacz i chęć zakrzyczenia wyrzutów sumienia. Dziewczyny, nie dajcie się omamić, zabicie własnego nienarodzonego dziecka to trauma na całe życie. Powiedzcie tak dla życia i idźcie na manifestację z Klaudią
Jak widzę ten czarny kolor u tych kobiet to widzę ledwie namiastkę ciemności ogarniających sumienie i umysł Twojego guru Kaczyńskiego. I dlaczego twierdzisz, że one popierają zabijanie nienarodzonych dzieci? Też jesteś po tej ciemnej stronie mocy, razem z Twoim guru?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Elementem strajku jest też porzucenie jutro obowiązków domowych. Panowie jutro obiadu nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Jak widzę ten czarny kolor u tych kobiet to widzę ledwie namiastkę ciemności ogarniających sumienie i umysł Twojego guru Kaczyńskiego. I dlaczego twierdzisz, że one popierają zabijanie nienarodzonych dzieci? Też jesteś po tej ciemnej stronie mocy, razem z Twoim guru? " Do "i tyle"- a z mojej lodówki Pan Kaczyński nie wyskakuje. Ogarnij się i zastanów czy ta ciemność, którą dostrzegasz u innych nie wypływa z Twojego wnętrza - Baśka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
       Do "i tyle"- a z mojej lodówki Pan Kaczyński nie wyskakuje. Ogarnij się i zastanów czy ta ciemność, którą dostrzegasz u innych nie wypływa z Twojego wnętrza - Baśka.
Nie wyskakuje, bo jest tak zapchana ideologią, że nawet "wielki" Jarosław się tam już nie zmieści. A czerń? Owszem, wypływa z mojego wnętrza, jak posłucham "mądrości jedynego prawdziwego Polaka Jarosława Kaczyńskiego". Tak mi się czarno robi przed oczami, że strach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Borowiec jest od nas z Kurowa a nie z Puław. W Biedronce pracowała ale jak 500+ dostała to już całkiem łeb zerwało i protestować się zachciało, lata toto po Polsce i się przykleja to tu to tam i te dzieciowiny tak zostawia (karierę robi - jak to mówi) w przeciagu 2-3 miesiecy a to kod a to obywatele teraz jakaś tarcza. Dajcie spokój. Nie chcę nikogo oczerniać ale moje zdanie takie,że powinna ze swoimi nałogami dla tych dzieci walczyć (bo nie jedno żesmy tu widzieli i przeżyli) a nie krzyczeć na ulicy bzdury ,ze w ich imieniu walczy. My dokładnie znamy ta panią - wy pewnie też poznacie, a wyjdzie jak z Kijowskim - kupa smrodu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Feminizm to zaprzeczenie kobiecości. Feministki nie są kobietami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z OKAZJI DNIA KOBIET, PANIOM SAMYCH RADOŚCI. TYM NA CZARNO NIE ŻYCZĘ SZCZĘŚCIA, BO SAME KOBIETAMI SIĘ NIE CZUJĄ (DZIŚ NIE JEST DZIEŃ IDIOTKI).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kobiety zniszczą szczęście dzieci i swoje własne - braciasamcy.pl Interesujące...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdjęcie nr 5 ale ksiądz będzie miał pożytek .............
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Zdjęcie nr 5  ale ksiądz będzie miał pożytek .............
I 100x ładniejsze od feministek :-) Ja też jestem za równouprawnieniem. Połowa nauczycielek do kopalni, a połowa górników do szkół.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Klaudia Bernat to chyba taka najjaśniejsza narodowa perspektywa. Tylko gdzie tu szukać kobiety? Ach te Puławy, niby takie inteligencją przesiąknięte, ale - inaczej. Jakby trochę za blisko Wisły ze swoimi spróchniałymi poglądami na życie. A może to brak odwagi i poddanie się oszukańczej narracji szczęścia serwowanej przez Czeżyka, Klaudię i im podobnych, o puławskiej literce nie wspominając.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...