Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Andrzej Grabowski wziął ślub w Puławach (zdjęcia)

Utworzony przez zdziwiony, 13 czerwca 2009 r. o 23:03 Powrót do artykułu
Młodość nie wieczność , wiek też tu nie ma znaczenia---niech żyją długo i szczęśliwie. Wszelkie złośliwości są nie na miejscu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O!!! mój idol slób wziął w Puławach. Szkoda, że nie wiedziałem, bo może i autograf bym dostał na pamiątkę. A tak na poważnie to życzę WSZYSTKIEGO DOBREGO na nowej drodze życia i w nowej roli męża i głowy rodziny bo to najtrudniejsza rola do ogrania. Złośliwe komentarze są tu nie na miejscu i proponuję "olać" I co ma różnica wieku w tym przypadku??? Moja żona jest młodsz ode mnie o 18 lat i co też dla kasy wyszła za mnie ??? Jeszcze raz wszystkiego dobrego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obrzydlistwo- bez złośliwości
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zal wam dupy sciska jeb...ne bukiety ze wsi !!!!!!! jestescie zacofani i tyle!!!!!!!!!! WSZYSTKIEGO NAJ DLA MLODEJ PARY POZDRAWIAM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O KURDE FERDEK ZDRADZIL HALINKE :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piotrus z cały szacunkiem dla takich buraków jak ty,ale gdyby nie ta wieś to nie miał byś co włożyć do swojej niewyparzonej GEMBY!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już po rozwodzie.Kiepski milion złotych musiał zapłacić byłej już żonie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...