Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Sprawa bardzo ciekawa, ja w każdym bądź razie w tym roku nie przeznaczyłem 1% na Hospicjum w Puławach, chociaż robiłem to wielokrotnie w poprzednich latach. Straciłem zaufanie do placówki po publikacjach medialnych. Dobrze byłoby całą sprawę wyjaśnić. Czy to prawda, że z finansami jest coś nie tak, że panią prezes stać na wyjazdy po całym świecie? Czy to prawda, że pobiera dodatkowe wysokie wynagrodzenia od rodzin pacjentów? Czy to prawda, że nie szanuje pracowników, że uprawia mobbing? A co z innymi członkami kierownictwa, czy oni też mają coś za uszami? Co na to wszystko doktor Ostrowski? Wolałbym, żeby to były pomówienia bez pokrycia i żeby z powrotem nabrać zaufania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stowarzyszenia jak każde inne ma zarząd, komisję rewizyjną, sąd, ma też członków, którzy powinni wiedzieć co się dzieje w stowarzyszeniu, w hospicjum i nie czytając gazet czy internetu panować nad tym wszystkim co się wyprawia na ich podwórku, badać finanse, obserwować pracę zatrudnionych tam ludzi i wyciągać wnioski. A jak już media powiedziały A to członkowie organów statutowych stowarzyszenia powinny powiedzieć B. Czekamy na wnioski, bo hospicjum to bardzo ważna i wrażliwa instytucja, każdy z nas, albo naszych bliskich może tam trafić. Szkoda byłoby, żeby to co najcenniejsze w działalności tej placówki znikło gdzieś w niepotrzebnych brudach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Artykuły premium to zaszłość jakby komunistyczna od dziś bojkatuję stronę dziennika wschodniego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja olewam te znikające i rozpływające się litery tekstu artykułów premium niczym w smoleńskiej mgle. Mnie to w ogóle nie interesuje co autor miał na myśli. Wystarczy mi pierwszych kilka linijek, reszty dowiem się na innych forach. Ale masz rację, należałoby w ogóle nie czytać mediów, które chcą pieniędzy za wybrane artykuły. Ciekaw jest jak dużo otrzymują za nie pieniędzy, czy to gra warta jest świeczki, według mnie nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak na mój nos to jakieś celowe działanie kogoś kto chce tę panią wykurzyć z hospicjum bo pewnie sam albo jego żona mają chrapkę na stołek. Czuję że pewna trzyliterowa partyjka macza tam swoje paluchy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak to było z poprzednią Panią prezes Ewą Strachotą ? Krótka pamięć ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak na mój nos to jakieś celowe działanie kogoś kto chce tę panią wykurzyć z hospicjum bo pewnie sam albo jego żona mają chrapkę na stołek. Czuję że pewna trzyliterowa partyjka macza tam swoje paluchy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No dobra ale Po to dwie litery.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hendryk wytrzeźwiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pisory chcą się wjebać do hospicjum. Niech tylko ktoś z tego środowiska zostanie dyrektorem to dopiero będzie folwar, a ja jeden procent co rok od kilku lat im przekazuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... coś jest nie tak w puławskim hospicjum, bo temat "prywaty" co i raz powraca z kolejnego źródła :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan prezydent powiedział, że pan Jarosław nie ma na niego wypływu, więc co się czepiacie ludzi związanych z PISem, jakby oni mieli jakikolwiek wpływ na to co się dzieje w puławskim Hospicjum. Skoro prokuratura badała i nic nie znalazła to znaczy, że wszystko jest OK.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan prezydent powiedział, że pan Jarosław nie ma na niego wypływu, więc co się czepiacie ludzi związanych z PISem, jakby oni mieli jakikolwiek wpływ na to co się dzieje w puławskim Hospicjum. Skoro prokuratura badała i nic nie znalazła to znaczy, że wszystko jest OK.
Puławska prokuratura nie potrafi poważnie zająć się żadną złożoną sprawą. To, że coś umorzyła może świadczyć o tym, że prokuratorowi po prostu nie chciało się grzebać w dokumentach księgowych, tylko wolał umorzyć. To żaden argument. Szczególnie, ze prokuratorzy kolegują się z lokalnymi notablami. W hospicjum nie jest tak pięknie, skoro co chwilę wypływają nieczystości. A pewne jest to, że informacje rozprowadza ktoś, kto tam pracuje i dużo wie. Ja osobiście znam prezesa bardzo poważnej organizacji, który powiedział, że już nigdy złotówki na hospicjum puławskie nie dadzą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O ile się nie mylę, to miasto też wsadziło w Hospicjum kupę kasy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W dzisiejszym numerze Tygodnika Powiśla można przeczytać o oszczerstwach jakimi zostało obrzucone Hospicjum i jego pani prezes. To organy statutowe powinny zbadać działalność fundacji i zarządu i udzielić lub nie absolutorium. Jeśli będą wnioski pokontrolne potwierdzające poważne nieprawidłowości to powinna to zbadać prokuratura. A co z mocną argumentacją pana doktora Ostrowskiego, czyżby mylił się?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...