Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nieznajomość prawa przez tego wójta jest porażająca. Od kiedy wójt rozpatruje anonimy na radnych?? Chyba się nudzi albo robi to specjalnie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Renata Molęda nie jest zwykłą radną lecz Przewodniczącą Rady Gminy Puławy a samochód męża chyba nie stoi u sąsiada tylko u niej w domu.Strach pomyśleć aby taka osoba reprezentowała interesy mieszkańców całej Gminy Puławy.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Strach to jest, że gminą kieruje człowiek oskarżony o niedopełnienie obowiązków.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ten anonim to zmyłka jak nic. Rusza proces pana Brzezińskiego i trzeba odwrócić uwagę. Przypomnę tylko, że wójt Brzeziński został oskarżony za niedopełnienia obowiązków służbowych w zakresie ochrony przeciwpowodziowej. Straty związane ze zniszczeniem upraw zostały oszacowane na ponad 142 tysiące złotych, do tego należy doliczyć 36 tysięcy wypłaconych poszkodowanym przez ośrodek pomocy społecznej oraz koszty akcji ratowniczej, które wyniosły ponad 17 tysięcy złotych  
Zaloguj się, aby oddać głos
0
"uprzejmie donoszę że..." chorzy ludzie w chorym kraju!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Samochód męża, który prowadzi działalność gospodarczą jako osoba fizyczna, w ramach ustawowej małżeńskiej wspólności majątkowej jest również własnością żony. Gdyby prowadził w formie spółki, a samochód był własnością spółki nie byłby współwłasnością żony. Wystarczy zajrzeć do dowodu rejestracyjnego pojazdu i jeśli stoi jak wół imię i nazwisko męża pani radnej, to niestety, ale autko trzeba było wpisać do oświadczenia majątkowego. Brak wiedzy w tak prostej sprawie to poważny sygnał dla wyborców - ta pani nie zna prawa i nie będzie go respektować w bardziej skomplikowanych sprawach związanych z zarządzaniem Gminą.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: