Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Areszt dla mężczyzny, który poćwiartował swoją ofiarę

Utworzony przez ala12@wp.pl, 7 października 2009 o 12:19 Powrót do artykułu
Co się dzieje z tymi ludźmi, psychopata czy zwyrodnialec? a może to alkohol pity w nadmiernych ilościach powoduje dewastację ludzkiego mózgu?!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ala12@wp.pl napisał:
Co się dzieje z tymi ludźmi, psychopata czy zwyrodnialec? a może to alkohol pity w nadmiernych ilościach powoduje dewastację ludzkiego mózgu?!
Nic się nie dzieje, państwo polskie zarabia na akcyzie.
0
Pokolenie JPII
0
Zwyrodnialec,pozbawiony wszelkich uczuć.Z gęby widać co to za typ.
0
3 miesiące? to chyba żart
0
M. napisał:
3 miesiące to tylko środek zapobiegawczy, żeby koleś nie uciekł, posiedzi do sprawy
0
M. napisał:
To ile ma siedziec w tym areszcie? Miejsc jest mało, 3 miechy i na oddział dla osadzonych go! tak na 25 latek.
0
czy ten gość na zdjęciu w środku nie jest aby w nowym mundurze policyjnym?
0
dla takiego tylko KS
0
ppp napisał:
Pokolenie JPII
Ale jesteś Pier.....ęty, Lamo i ćwierćmózgu
0
ppp napisał:
Pokolenie JPII
Ale masz nasrane we łbie pajacu.
0
M. napisał:
Ja tam jestem w stanie uwierzyć, że za 3 miesiące wyjdzie. To Polska.... nie USA. A co do tego pojebańca, to zastanawiam się - jak można zrobić coś takiego? To nienormalne. Podejrzewam upośledzenie umysłowe na wyższym poziomie....
0
ja go znam !!!!! Siedział pod Biedronką i czekał na kasę.Taki zawsze poobijany i pijany.No i on chyba chodził ze mna do podstawówki.Jakoś tę mordę kojarzę.Za to co zrobił i nieważne czy tamten to pijak,łajdak,narkoman ale za to powinien dostać stryczek.Rozumiem( nie rozumiem ale tak tłumaczę sobie) zabić nożem,bronią czy taboretem ale pokroić????? Jeszcze głowę w reklamówce wyniósł.Stryczek i tyle a przed powieszeniem odcinanaie po kawałku od stopy do jajec.
0
zzzz napisał:
ja go znam !!!!! Siedział pod Biedronką i czekał na kasę.Taki zawsze poobijany i pijany.No i on chyba chodził ze mna do podstawówki.Jakoś tę mordę kojarzę.Za to co zrobił i nieważne czy tamten to pijak,łajdak,narkoman ale za to powinien dostać stryczek.Rozumiem( nie rozumiem ale tak tłumaczę sobie) zabić nożem,bronią czy taboretem ale pokroić????? Jeszcze głowę w reklamówce wyniósł.Stryczek i tyle a przed powieszeniem odcinanaie po kawałku od stopy do jajec.
czekał na kasę z wózka od klienta.Przez dzień na parę mózgojebów zarobił.
0
ten gościo to stary kryminalista pierdział od najmłodszych lat tyle tylko ze za kradzieże teraz juz raczej nie wyjdzie tak szybko
0
~gość~ napisał:
0
~gość~ napisał:
Tak a ta jego konkubentka tak się tym wszystkim przejęła że już znowu spaceruje pod marketami i wyciąga od ludzi kasę. Co za ludzie! Szkoda słów
0
nie ma kogo żałować załatwił menel menela
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: