Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Awantura w Janowcu. Wójt kontra dyrektor szkoły

Utworzony przez janowiec, 3 czerwca 2013 r. o 18:32 Powrót do artykułu
Do taczki z nim!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo nasza gmina to jedna rodzina !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W środę 5 czerwca o godz.17 w budynku szkolnym spotkanie z Koconiem Mieszkancy  Janowca i rodzice liczymy na Was!!!! Im liczniej tym lepiej!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
same pieniacze i buraki hahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
,,buraki" co tak delikatnie? na więcej Was stać!!! A swoją drogą,, burak" granice cierpliwości też ma.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
,,buraki" co tak delikatnie? na więcej Was stać!!! A swoją drogą,, burak" granice cierpliwości też ma.....
  ech no dobra wytłumacze... specjalnie dla "buraka". po pierwsze rozwala mnie wasza retoryka na poziomie Kargula i Pawlaka. po drugie śledząc całe to forum w TYM temacie można sobie całkiem ciekawe zdanie wyrobić i to skarajnie odmienne od serwowanych opinii. (zgadnij  jakie? ^^) po trzecie argumentowanie "on jest zły, bo jest brzydki", albo jak wolisz po prl-owsku "on jest złodziej, bo każdy pijak to złodziej" -nie dociera do mnie. nadążasz? po czwarte nie ma żadnych NAS, ja już jestem w związku ^^. swoją drogą bardzo to polskie, te podziały na nas i was, więc nie odbiegasz od kanonu. po piąte mam gdzieś ten cyrk - bawcie się dobrze ^^ , zaciekawiła mnie tylko ta jednostronność opinii. nigdy nic nie jest tylko czarne,albo tylko białe. po szóste tyle powinno Ci wystarczyć. mam nadzieję, że przynajmniej część zrozumiałeś kochany buraku, bo nie zamierzam więcej tłumaczyć ani tym bardziej dawać się wciągać w obce mi spory. no i niewiele mnie obchodzą Twoje granice cierpliwości. to jakaś groźba? lol. życzę zdrowego rozsądku i spokoju ducha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ech no dobra wytłumacze... specjalnie dla "buraka". po pierwsze rozwala mnie wasza retoryka na poziomie Kargula i Pawlaka. po drugie śledząc całe to forum w TYM temacie można sobie całkiem ciekawe zdanie wyrobić i to skarajnie odmienne od serwowanych opinii. (zgadnij  jakie? ^^) po trzecie argumentowanie "on jest zły, bo jest brzydki", albo jak wolisz po prl-owsku "on jest złodziej, bo każdy pijak to złodziej" -nie dociera do mnie. nadążasz? po czwarte nie ma żadnych NAS, ja już jestem w związku ^^. swoją drogą bardzo to polskie, te podziały na nas i was, więc nie odbiegasz od kanonu. po piąte mam gdzieś ten cyrk - bawcie się dobrze ^^ , zaciekawiła mnie tylko ta jednostronność opinii. nigdy nic nie jest tylko czarne,albo tylko białe. po szóste tyle powinno Ci wystarczyć. mam nadzieję, że przynajmniej część zrozumiałeś kochany buraku, bo nie zamierzam więcej tłumaczyć ani tym bardziej dawać się wciągać w obce mi spory. no i niewiele mnie obchodzą Twoje granice cierpliwości. to jakaś groźba? lol. życzę zdrowego rozsądku i spokoju ducha.
Sekretarzu  do roboty.Forum jest dla nas.ty zajmij się spawami gminy.Niedługo będziesz mógł pouczać tam gdzieś hen hen,najlepiej z dala od nas.Na zebraniu w zespole szkół nr.1  przybyło kilkaset osób niezadowolonych z waszych stronniczych niczym nie uzasadnionych decyzji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
,,buraki" co tak delikatnie? na więcej Was stać!!! A swoją drogą,, burak" granice cierpliwości też ma.....
Co za ludzie bez honoru.Mieszkańcy plują im w twarz,oni mówią,że deszcz pada!Zero pomysłu na Szkołę.Trzeba wymienić całą ekipę kierowniczą w urzędzie Gminy,to wtedy się wszędzie poprawi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...