Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ten felczer nie powinien wrócić więcej do wykonywanego zawodu w Polsce. Powinien być natychmiast zwolniony z pracy a dalszą praktykę odbywać u Łukaszenki. Utrwalając jego metody.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Ordynator powinien krowy leczyć,o przepraszam- świnie do tych zwierząt mu bliżej.Skandal i tyle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic mu nie zrobią tak jest wszędzie, to są cary i bogi w tym kraju. Zprywatyzować szpitale i zrobi się weryfikacja będą potulne jak baranki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego ten pan jest od dziś na urlopie??.Czyżby przypadek??.Ja w takie przypadki nie wierzę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I znowu chamstwo wylazł z doktorka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co się stało z tym krajem i z Polakami. Zdziczenie i podłośc dominuje wszędzie. W domu, w pracy . w szpitalu i na stadionach.Zachowanie lekarza karygodne. Nie moze pełnic funkcji kierowniczych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WYRZUCIĆ HAMA!!!NA BRUK!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolo napisał:
Ten felczer nie powinien wrócić więcej do wykonywanego zawodu w Polsce. Powinien być natychmiast zwolniony z pracy a dalszą praktykę odbywać u Łukaszenki. Utrwalając jego metody.
"Oddział ratunkowy...", 6 lat temu, sierpień, "dzięki" ludziom tam pracującym "wzięła i zeszła" moja Matka! Konowały z pogotowia. Bardzo starali się lekarze z innego oddziału, nie dali rady. Ścierwa z pogotowia przyjechały do domu, popatrzyły, pojechały. Matula dotarła "do miejsca zgonu" zawieziona taksówką. I wyjechała stamtąd w trumnie. Podajcie mnie jeb.a,n.e, squrwysyny do sądu za pomówienie. Zapłacę każde pieniądze jako karę za kłamstwo i oszczerstwa. Podam wam moje IP: 89-74-252-53.dynamic.chello.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piajny cham nie potrafi sie zachować,tak to prawda!!!Pojechał do domu naje***y i kazał wpisać sobie urlop bo wyczul śmierdzący temat.Nie ładnie ale ja to nie jestem zaskoczony, u nas to norma.Szkoda biednej Pani z Białorusi która tak naprawde Bogu Ducha jest winna!!!!!!!!!!!!!! Pozdro chore głowy!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja Mama również tu zmarłą mając 48 lat (miała tetniaka w głowie) puławscy lekarze zdiagnozowali ,ze niby to zawał serca był, dopiero w Lublinie okazało sie ze to był pieprzony tętniak!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lekarze w puławskim szpitalu czują się za pewnie i coraz częściej są chamscy dla pacjentów, przecież to nie pierwszy raz. Wątpię, że dyrektorka szpitala to wyjaśni, śmieszą mnie jej słowa zamieszczone w artykule " Dla mnie na pierwszym miejscu jest godność pacjenta, jego prawa, ale i obowiązki", byłam świadkiem jak ta pani odmówiła badania bardzo choremu człowiekowi i wtedy jakoś pacjent nie liczył się dla tej niej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cezary Puławy napisał:
Moja Mama również tu zmarłą mając 48 lat (miała tetniaka w głowie) puławscy lekarze zdiagnozowali ,ze niby to zawał serca był, dopiero w Lublinie okazało sie ze to był pieprzony tętniak!!!!!!!!!!!!!!!!!
Bo ten szpital to umieralnia jest, ja też niestety do tego rewiru-szpitalnego należę ale napisałem już kartkę że wole umrzć w drodze do lublina niż jechać do puławskiego szpitala. Pomógł mi znajmoy adwokat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
również miałam spięcie z niekulturalnym(moim zdaniem)ordynatorem pogotowia okolo dwa lata temu...wezwałam karetke do dwu letniego dziecka z gorączka bo miała juz drgawki a nigdzie w przychodnie nie chcieli mnie przyjąc...to mnie zjeb...ze wzywam karetke....ze mam iść do przychodni jutro...nie dałam za wygrana i w koncu zszedł lekarz i w trybie natychmiastowym trafiłam na oddział i córcia pod kroplówki...gdyby nie ten szpital to miałam pisać do ministra zdrowia o obsudze na pogotowiu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może tak imie i nazwisko tego słynnego ordynatora ,który ma jak widać niezłą wprawę w wysyłaniu ludzi na drugi świat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nic mu nie zrobią tak jest wszędzie, to są cary i bogi w tym kraju. Zprywatyzować szpitale i zrobi się weryfikacja będą potulne jak baranki.
Pomyśl chachle co mówisz. W prywatnym szpitalu będą mieli gdzieś ubezpieczenie nie tylko białoruskie, ale ZUSowskie też. Sa juz prywatne szpitale. Idź tam sie leczyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielki Pan ordynator ciekawe co by powiedział jakby jego dziecko tak zostało potraktowane poza granicami Polski.Według mnie w takim przypadku należałoby złożyc do prokuratury zawiadomienie o nieudzielenie pomocy dziecku bedącemu w stanie zagrażajacym jego życiu .Dopiero wtedy ten bezduszny lekarz może by zrozumiał,że jego postepowanie jest niewłasciwe.Boże uchowaj nas od takich lekarzy !!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W świetle obowiązujących przepisów NFZ-u, w przypadku braku dokumentu ubezpieczenia, za wykonaną procedurę czy leki,koszty pokrywa lekarz! W związku z czym nie ma co potępiać doktora bo im też nie jest dobrze w tym systemie. Białoruś do UE nie należy więc nie ma możliwości ściągnięcia kasy Polacy przed wyjazdem do krajów UE dostają kartę ubezpieczenia"E" która w nagłym zachorowaniu daje bezpłatne ubezpieczenie i wtedy jest rozliczenie przez NFZ tak to chyba wygląda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tutaj jest nazwisko http://moje.radio.lublin.pl/skandal-w-szpitalu-ordynator-wyprosil-opiekunke-bialoruskiej-mlodziezy.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WCALE MNIE TO NIE DZIWI.DO PODOBNEGO INCYDENTU DOSZŁO NA WIOSNĘ W IZBIE PRZYJĘĆ SZPITALA NA JACZEWSKIEGO.BYŁEM Z KOLEGĄ KTÓRY MIESZKA NA STAŁE W AUSTRII I MA UBEZBIECZENIE WAŻNE W CAŁEJ EUROPIE.CHODZIŁO O WYPISANIE RECEPTY (ZAPALENIE KORZ..NERW.) JAKAŚ WAŻNA PANI W RECEPCJI WYKRZYCZAŁA ŻE ŻADNE UBEZPIECZENIA JEJ NIE OBCHODZĄ BO I TAK PEWNIE SĄ NIE WAŻNE.TRZEBA STAĆ W KOLEJCE I ZAPŁACIĆ ZA WIZYTĘ.JEJ ZACHOWANIE POZOSTAWIAŁO WIELE DO ŻYCZENIA(DELIKATNIE MÓWIĄC) W KOŃCU PEWIEN MŁODY PAN SIEDZĄCY PRZY KOMPIE POPROSIŁ O TE UBEZP. OD RAZU STWIERDZIŁ ŻE JEST WAŻNE I WYSŁAŁ NAS DO PRZYCH.NA CZECHOWIE OBOK POGOTOWIA.TAM BEZ PROBLEMU ZOSTAŁ PRZYJĘTY.DOSTAŁ RECEPTĘ 30% KTÓRĄ TEŻ BEZ PROBLEMU ZREALIZOWAŁ W APTECE NA OBYWATELSKIEJ.JAK WIDAĆ POTWIERDZA SIĘ POWIEDZENIE ŻE W POLSCE TRZEBA MIEĆ DUŻO ZDROWIA ŻEBY CHOROWAĆ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W ubiegłym roku w październiku również ten "PANICHO" ordynator SOR dr.TARACHA również mnie wygonił z gabinetu a przywiozła mnie karetka pogotowia z bólami w okolicy klatki piersiowej, jestem po zawale. Ten przygłup z zajęczą wargą dość ze nie wyraźnie mówi to jest bardzo nieuprzejmy. Kilkanaście lat temu byłem pracownikiem Pogotowia Ratunkowego aż się ździwiłem co on wyprawia, zachowuje się jakby ten oddział SOR był jego prywatnym gabinetem. Po tym incydencie co jest opisany w artykule to postanowiłem że zgłoszę o tym wszystkim co i mnie spotkało Pani Dyrektor szpitala i niech go wypier**** z tej posadki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...