Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Axxeco- nowy deweloper w Puławach

Utworzony przez Krzysztof, 30 stycznia 2015 o 09:55
Witam, poszukuję opinii o nowym deweloperze, który pojawił się w Puławach. Buduje przy ul.Sosnowej w okolicach Mak Domu. Proszę też o wypowiedz osoby, które kupiły od tej firmy mieszkanie. Ewentualnie u kogo polecacie zakup nowego mieszkania w Puławach? Z góry dzięki za odpowiedzi.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Syf kila i mogiła deweloper już nawet usunol informacje i nie chwali się ostatnia realizacja "domy w stokrotkach" kombinator i cwaniak, chętnie opowiem jaworzniaków30@gmail.com Obszerny temat o nim na moje osiedle i trójmiasto.pl wystarczy wpisac forum axxeco w gogle.
0
Byłem jakiś czas temu na spotkaniu z nim. wydawal sie ok. do rzeczy mowil o calej budowie. prosze podpowiedziec na co bardziej zwrocic uwage jesli zakupie d niego mieszkanie. pozdrawiam
0
Witam, ja również poszukuję informacji na temat tego dewelopera. Może pierwsi właściciele mieszkań się już wypowiedzą?
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: