Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
STRACHY NA LACHY-GUCIU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wręczyliśmy wezwanie przedsądowe i czekamy na odpowiedź związku zawodowego.
Bzdury, wszyscy wiedza, ze w azotach jest mobing
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziuniek napisał:
Bzdury, wszyscy wiedza, ze w azotach jest mobing
Zawsze był i będzie!!!Nie jest to zgłaszane...Każdy się boi...Niech popytają ludzi pracujących na zmiany.Tam się dopiero dzieje!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Azotowiec napisał:
Zawsze był i będzie!!!Nie jest to zgłaszane...Każdy się boi...Niech popytają ludzi pracujących na zmiany.Tam się dopiero dzieje!!!
A co gorsze,że wszyscy wokoło o tym wiedzą i widzą,a nikt nie reaguje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki mobing? Jak się leniom nie chce pracować, to najlepiej powiedzieć, że się na nim mobing stosuje... DO ROBOTY !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zmianowy napisał:
Jaki mobing? Jak się leniom nie chce pracować, to najlepiej powiedzieć, że się na nim mobing stosuje... DO ROBOTY !!!
Te,"burak" do roboty to konie i traktory...Mobbing to przez dwa "g"się pisze.10-o miesięczne szybkie technikum?Ale stołek pewnie jest.To widać po twoich wpisach.MOBBING JEST BEZ WZGLĘDU NA TO CO PISZESZ!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zmianowy napisał:
Jaki mobing? Jak się leniom nie chce pracować, to najlepiej powiedzieć, że się na nim mobing stosuje... DO ROBOTY !!!
Ty matole!!!żeby cię spotkała niemiła niespodzianka w postaci mobbingu!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Azotowiec napisał:
Te,"burak" do roboty to konie i traktory...Mobbing to przez dwa "g"się pisze.10-o miesięczne szybkie technikum?Ale stołek pewnie jest.To widać po twoich wpisach.MOBBING JEST BEZ WZGLĘDU NA TO CO PISZESZ!!!
Raczej chyba "b" jak burak jakim ty właśnie jesteś matole... Zazdrościsz komuś wykształcenia i stanowiska ośle? Nawet gdybym je miał i ewentualny "stołek" jak to nazywasz to napewno nie zawdzięczam tego tobie ani znajomościom, tylko swojej pracy. W ZA pracuję od 20 lat zaczynając jako szeregowy pracownik i nigdy na naszym wydziale nie było mobbingu.To słowo stało się modne dla takich nierobów jak TY, którym wiecznie się wydaje, że szef się do nich przypier..la o byle co, i że wogóle każe im coś zrobić !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Azotowiec napisał:
Te,"burak" do roboty to konie i traktory...Mobbing to przez dwa "g"się pisze.10-o miesięczne szybkie technikum?Ale stołek pewnie jest.To widać po twoich wpisach.MOBBING JEST BEZ WZGLĘDU NA TO CO PISZESZ!!!
Chyba chciałś powiedzieć,że przez 2 B-
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam ! Proszę was o pomoc. Biorę udział w konkursie w którym liczą się wyświetlenia mojego filmiku, więc proszę was oglądajcie mój filmik dużo razy wysyłajcie go znajomym. Byłbym bardzo wdzięczny. Proszę was o pomoc, to nic was nie kosztuje tylko klikanie. Z góry dziękuję. | | | \/ (KLIKNIJ !)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zmianowy napisał:
Raczej chyba "b" jak burak jakim ty właśnie jesteś matole... Zazdrościsz komuś wykształcenia i stanowiska ośle? Nawet gdybym je miał i ewentualny "stołek" jak to nazywasz to napewno nie zawdzięczam tego tobie ani znajomościom, tylko swojej pracy. W ZA pracuję od 20 lat zaczynając jako szeregowy pracownik i nigdy na naszym wydziale nie było mobbingu.To słowo stało się modne dla takich nierobów jak TY, którym wiecznie się wydaje, że szef się do nich przypier..la o byle co, i że wogóle każe im coś zrobić !!!
Tak jest!!!buraku!!!Nie będę tu wymieniać wydziału-X...Na którym to mobbing i zastraszanie jest na porządku dziennym.Znam takich jak ty...Modne słowo?Bo kiedyś nie było na to nazwy,a teraz jest!!!BURAKU!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co NIEROBIE ?! Zabolało? Ja też znam takich jak ty, żyjących jeszcze czasami PRL-u i mottem "czy się stoi, czy się leży..." Jak jesteś taki przestraszony w pracy, to może wizyta u pani psycholog cos zmieni? Albo po prostu zmień pracę... na mniej stresującą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zmianowy napisał:
Co NIEROBIE ?! Zabolało? Ja też znam takich jak ty, żyjących jeszcze czasami PRL-u i mottem "czy się stoi, czy się leży..." Jak jesteś taki przestraszony w pracy, to może wizyta u pani psycholog cos zmieni? Albo po prostu zmień pracę... na mniej stresującą
Za czasów PRL-u miałem za mało lat żeby pracować...Akurat ja nie jestem przestraszony...Chodzi o innych...A ty do roboty "buraku"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zmianowy napisał:
Co NIEROBIE ?! Zabolało? Ja też znam takich jak ty, żyjących jeszcze czasami PRL-u i mottem "czy się stoi, czy się leży..." Jak jesteś taki przestraszony w pracy, to może wizyta u pani psycholog cos zmieni? Albo po prostu zmień pracę... na mniej stresującą
Pracuś!Masz czas i siłę o godz.00.42,siedzieć przy komputerze i złośliwości wypisywać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='@@@@' timestamp='1319973423' post='552938'] Za czasów PRL-u miałem za mało lat żeby pracować...Akurat ja nie jestem przestraszony...Chodzi o innych...A ty do roboty "buraku" [/quote Ha, ha, ha.... Cóż za zmiana tonu? "Akurat ja nie jestem przestraszony...Chodzi o innych..." To ty małolat jesteś i co możesz powiedzieć o życiu...? Pewnie to twoja któraś z kolei praca, bo tacy jak ty długo w jednym miejscu nie zagrzeją... Bo praca fizyczna to nie dla nich (no i ten mobbing)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CIĄG SIĘ ''BURAKU''
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
222 napisał:
CIĄG SIĘ ''BURAKU''
Widzę, że wieś rządzi- same buraki tu piszą !!! Do gnoju- tam nie ma mobbingu !!! BURAKI !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...