Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
STRACHY NA LACHY-GUCIU
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wręczyliśmy wezwanie przedsądowe i czekamy na odpowiedź związku zawodowego.
Bzdury, wszyscy wiedza, ze w azotach jest mobing
0
dziuniek napisał:
Bzdury, wszyscy wiedza, ze w azotach jest mobing
Zawsze był i będzie!!!Nie jest to zgłaszane...Każdy się boi...Niech popytają ludzi pracujących na zmiany.Tam się dopiero dzieje!!!
0
Azotowiec napisał:
Zawsze był i będzie!!!Nie jest to zgłaszane...Każdy się boi...Niech popytają ludzi pracujących na zmiany.Tam się dopiero dzieje!!!
A co gorsze,że wszyscy wokoło o tym wiedzą i widzą,a nikt nie reaguje!
0
Jaki mobing? Jak się leniom nie chce pracować, to najlepiej powiedzieć, że się na nim mobing stosuje... DO ROBOTY !!!
0
Zmianowy napisał:
Jaki mobing? Jak się leniom nie chce pracować, to najlepiej powiedzieć, że się na nim mobing stosuje... DO ROBOTY !!!
Te,"burak" do roboty to konie i traktory...Mobbing to przez dwa "g"się pisze.10-o miesięczne szybkie technikum?Ale stołek pewnie jest.To widać po twoich wpisach.MOBBING JEST BEZ WZGLĘDU NA TO CO PISZESZ!!!
0
Zmianowy napisał:
Ty matole!!!żeby cię spotkała niemiła niespodzianka w postaci mobbingu!!!
0
Azotowiec napisał:
Te,"burak" do roboty to konie i traktory...Mobbing to przez dwa "g"się pisze.10-o miesięczne szybkie technikum?Ale stołek pewnie jest.To widać po twoich wpisach.MOBBING JEST BEZ WZGLĘDU NA TO CO PISZESZ!!!
Raczej chyba "b" jak burak jakim ty właśnie jesteś matole... Zazdrościsz komuś wykształcenia i stanowiska ośle? Nawet gdybym je miał i ewentualny "stołek" jak to nazywasz to napewno nie zawdzięczam tego tobie ani znajomościom, tylko swojej pracy. W ZA pracuję od 20 lat zaczynając jako szeregowy pracownik i nigdy na naszym wydziale nie było mobbingu.To słowo stało się modne dla takich nierobów jak TY, którym wiecznie się wydaje, że szef się do nich przypier..la o byle co, i że wogóle każe im coś zrobić !!!
0
Azotowiec napisał:
Chyba chciałś powiedzieć,że przez 2 B-
0
Witam ! Proszę was o pomoc. Biorę udział w konkursie w którym liczą się wyświetlenia mojego filmiku, więc proszę was oglądajcie mój filmik dużo razy wysyłajcie go znajomym. Byłbym bardzo wdzięczny. Proszę was o pomoc, to nic was nie kosztuje tylko klikanie. Z góry dziękuję. | | | \/ (KLIKNIJ !)
0
Zmianowy napisał:
Raczej chyba "b" jak burak jakim ty właśnie jesteś matole... Zazdrościsz komuś wykształcenia i stanowiska ośle? Nawet gdybym je miał i ewentualny "stołek" jak to nazywasz to napewno nie zawdzięczam tego tobie ani znajomościom, tylko swojej pracy. W ZA pracuję od 20 lat zaczynając jako szeregowy pracownik i nigdy na naszym wydziale nie było mobbingu.To słowo stało się modne dla takich nierobów jak TY, którym wiecznie się wydaje, że szef się do nich przypier..la o byle co, i że wogóle każe im coś zrobić !!!
Tak jest!!!buraku!!!Nie będę tu wymieniać wydziału-X...Na którym to mobbing i zastraszanie jest na porządku dziennym.Znam takich jak ty...Modne słowo?Bo kiedyś nie było na to nazwy,a teraz jest!!!BURAKU!!!
0
Co NIEROBIE ?! Zabolało? Ja też znam takich jak ty, żyjących jeszcze czasami PRL-u i mottem "czy się stoi, czy się leży..." Jak jesteś taki przestraszony w pracy, to może wizyta u pani psycholog cos zmieni? Albo po prostu zmień pracę... na mniej stresującą
0
Zmianowy napisał:
Co NIEROBIE ?! Zabolało? Ja też znam takich jak ty, żyjących jeszcze czasami PRL-u i mottem "czy się stoi, czy się leży..." Jak jesteś taki przestraszony w pracy, to może wizyta u pani psycholog cos zmieni? Albo po prostu zmień pracę... na mniej stresującą
Za czasów PRL-u miałem za mało lat żeby pracować...Akurat ja nie jestem przestraszony...Chodzi o innych...A ty do roboty "buraku"
0
Zmianowy napisał:
Pracuś!Masz czas i siłę o godz.00.42,siedzieć przy komputerze i złośliwości wypisywać?
0
[quote name='@@@@' timestamp='1319973423' post='552938'] Za czasów PRL-u miałem za mało lat żeby pracować...Akurat ja nie jestem przestraszony...Chodzi o innych...A ty do roboty "buraku" [/quote Ha, ha, ha.... Cóż za zmiana tonu? "Akurat ja nie jestem przestraszony...Chodzi o innych..." To ty małolat jesteś i co możesz powiedzieć o życiu...? Pewnie to twoja któraś z kolei praca, bo tacy jak ty długo w jednym miejscu nie zagrzeją... Bo praca fizyczna to nie dla nich (no i ten mobbing)
0
CIĄG SIĘ ''BURAKU''
0
222 napisał:
CIĄG SIĘ ''BURAKU''
Widzę, że wieś rządzi- same buraki tu piszą !!! Do gnoju- tam nie ma mobbingu !!! BURAKI !!!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: