Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Azoty kołem napędowym polskiej chemii

Utworzony przez niepatriota, 5 października 2014 r. o 17:20 Powrót do artykułu
Skoro Puławy są  wzorem dla całej "Grupy Azoty" to dlaczego zarząd firmy znajduje się w Tarnowie?! I jakie ma to konsekwencje dla wpływów podatkowych dla Puław i województwa lubelskiego?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Załatwi mi ktos prace na zakładach?? Zapłacę!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro Puławy są  wzorem dla całej "Grupy Azoty" to dlaczego zarząd firmy znajduje się w Tarnowie?! I jakie ma to konsekwencje dla wpływów podatkowych dla Puław i województwa lubelskiego?
Prezesem calej Grupy jest były prezez Puław i każda spółka z grupy jest oddzilenym bytem z podatkami płaconymi lokalnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Załatwi mi ktos prace na zakładach?? Zapłacę!!!
5000 tyś i jest Normalnie przez rekrutacje nie ma szans bo nie ma ogłoszeń Wiem z autopsji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
5000 tyś i jest Normalnie przez rekrutacje nie ma szans bo nie ma ogłoszeń Wiem z autopsji
ale głupoty... wysyłasz CV trafiasz do bazy i jak potrzebują pracownika X to wtedy pracę dostajesz... większe szasnę ma osoba z wykształceniem kierunkowym a mniejsze ktoś z ogólnym... więc nie pisz że się nie da da
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro Puławy są  wzorem dla całej "Grupy Azoty" to dlaczego zarząd firmy znajduje się w Tarnowie?! I jakie ma to konsekwencje dla wpływów podatkowych dla Puław i województwa lubelskiego?
to, ze zarzad jest w Tarnowie nie ma wplywu na to, ze to i tak zakłady w Puławach są silniejsze, a także decydują o wynikach całej grupy. Poza tym każda za spolek placi podatki w regionie... wiec to nie jest tak że Puławy płacą w małopolsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale głupoty... wysyłasz CV trafiasz do bazy i jak potrzebują pracownika X to wtedy pracę dostajesz... większe szasnę ma osoba z wykształceniem kierunkowym a mniejsze ktoś z ogólnym... więc nie pisz że się nie da da
głupot kolego nie piszę ogłoszenia nie było ale zapłaciłem troche wiecej i praca sie znalazła tak tam pracę się dostaje tak z bazy to 1 na milion pracę dostanie w otwartym konkursie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Póki co jednak wygląda że na siłę opowiadasz bzdury i tyle. Pogadaj z ludzmi z Azotów a nie piszesz o rzeczach o których widać że nie masz raczej pojęcia. Jeszcze jakieś zarzuty które nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. Wiadomo że jak nie masz wykszałcenia chemicznego czy technicznego to pracy ot tak nie dostaniesz. Ale jak je masz to szanse masz większe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale głupoty... wysyłasz CV trafiasz do bazy i jak potrzebują pracownika X to wtedy pracę dostajesz... większe szasnę ma osoba z wykształceniem kierunkowym a mniejsze ktoś z ogólnym... więc nie pisz że się nie da da
To ty głupoty piszesz.Jak nie masz znajomości to pracy nie ma!!!Największe szanse mają ''pociotki''...też to wiem z autopsji!!!Nawet po szkołach specjalnych przyjmują!!!(ale plecy są szerokie)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nudne się to już robi bo cały czas powtarzasz jakieś bzdurne frazesy. Jak z takim roszczeniowym podejściem szedłeś do pracy to nic dziwnego że jej nie dostałeś. Krzyczeć na forum jest łatwo ale z solidną pracą to akurat nie ma nic wspólnego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nudne się to już robi bo cały czas powtarzasz jakieś bzdurne frazesy. Jak z takim roszczeniowym podejściem szedłeś do pracy to nic dziwnego że jej nie dostałeś. Krzyczeć na forum jest łatwo ale z solidną pracą to akurat nie ma nic wspólnego.
TO NIE BZDURY ANI FRAZESY!!!TAKA JEST PRAWDA!!!PRZYKRE ALE PRAWDZIWE!!!!!!!!!NIE WIERZYSZ TO SIĘ PRZYGLĄDAJ LEPIEJ...POPYTAJ NA WYDZIAŁACH LUDZI,ALE WIĘKSZOŚĆ BOI SIĘ MÓWIĆ WIADOMO DLACZEGO!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie krzycz :) na teorie spiskowe też ani czas ani miejsce. jakoś ludzie pracują i nikomu się krzywda nie dzieje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...