Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
min. przez tych bałwanów z azotów ludzie nie mają pracy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie było ZOMO w Pławach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W czasach gdy było ZOMO na ulicach, a patrioci w więzieniach Jarosław Polskę Zbaw był u mamy na rosołku. Jakiej to wymagało dowagi, przecież mógł się kluskiem zadławić ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może na pierwszy ogień dajcie kilku aktualnych kierowników, którzy na widok milicji przed bramą pierwsi uciekali do domu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie granaty dymne Nikt z nikim nie walczył- strajkujący puścili parę żeby dymiło Przyjechało wojsko-Dowódca kolumny spotkał się z komitetem strajkowym na Amoniaku 1- czołgi niewjeżdzały na teren zakładu Kazał zakończyć -strajkujący zgodzili się i tyle Tylko tyle Ja to osobiście widziałem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz rację przez bałwanów z zakladow azotowych nie ma pracy dla wyksztalconych ludzi. Przyjmują tylko po znajomościach, rodzinę i w niektótych przypadkach za kasę. Sku......ny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PRACA NA ZAKŁADACH JEST DLA WYBRANYCH. POZDRAWIAMY PREZESA TEJ INSTYTUCJI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rozjebać te układy. najwyższy czas. PIS pomału to zrobi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Ryszardzie B już czas na pana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O mowa o dyrektorze zatrudnienia- ja nie dam ani grosza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest tylko jedna menda w kadrach kawał chama
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiemy o kogo chodzi. Sam z nim rozmawiałem ale on jest tylko płotką w tej grze. Rekiny pomalutku kończą sie SZCZEKI II. Chwalę sobie pracę na Azotach i nic wiecej na temat komentarzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedyny zakład w okolicy gdzie można spokojnie wypracować emeryturę. Przykro jest jak masz wykształcenie chemiczne i chcesz pracowac a od razu w rozmowie kwalifikacyjnej widać że nic z tego pracy nie będzie. DLACZEGO TAK JEST WIADOMO. Będąc inżynierem chemicznym nie można zostać głupim aparatowym. Trzeba poruszać takie tematy. Spotykania w biurze poselskim PIS może to pomoże
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam syna ucznia technikum chemicznego w Puławach jest w klasie maturalnej. Syn sam wybrał ten kierunek z uwagi obiecana pracę w ww. zakładzie. Prezes firmy w umowie z dyrektorem szkoły oświadczył, że w pierwszej kolejnoścvi bedą przyjmowali do pracy po tej szkole. Ale teraz juz wiem że to wszystko nie prawda. Sam nie pracuję na azotach ale mam sąsiadów ktorzy pracują tam i oficjalnie (po cichu) mówia o układach. Sami boją się coś pomóc zalatwić bo są tylko pracownikami fizycznymi. Rozumiem to ale tak nie powinno być. Od kiedy piszecie o przyjęciach do pracy i kadrach wszystko się zgadza.Potwierdzaja to moi znajomi. Poczekam aż syn skończy szkołe i zlozy CV. Dobrze że mineły rzady PO to moze będzie inaczej. Zrobię wszystko aby syn miał pracę a pracowników kadr powinni zmienić jeżeli od kilku lat jest taka zła opinia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzi Pan jak jest w Puławach. Państwo w państwie. Wszystko pod stołem. Wesołych świąt dla mocnych komentarzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
takie jest życie i nikt tego nie zmieni. Chyba że PAN BOG
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze ze Grupa Azoty dobrze stoi finansowo i tylko to sie liczy że jest praca. Kazdemu nie dogodzisz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bedzie więcej pracy bo azoty się rozbudowują to jedyny zakład w rejonie który zatrudnia tyle pracowników i jest wyplacalny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chwalę sobie pracę na Azotach i nic wiecej na temat komentarzy.
  no, podobnie jak kilka tysięcy ludzi którzy pracują w Azotach. i mimo że to jest ogromna spółka to nie może zatrudnić wszystkich, to chyba normalne. zgadzam się że niewybredne komentarze świadczą tylko o frustracji niektórych...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście że tak, nie da się zatrudnic wszystkich i dlatego zawsze będa zgrzyty i pretencje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...