Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
profesor napisał:
ONA wróć do szkoły i tam pajacuj. Moi są idealni bo nauczyli mnie co jest w życiu ważne a nie jaki smak ma piwo. Komentarz wysłany jest z komputera szarego. A co do kary-jaką przewidujesz dla swoich kolegów? Dwa szybkie numerki czy wieczór wrażeń?
Jak by Twoi rodzice by wiedzieli co piszesz to może by cię nauczyli szacunku do osób starzych. Uwierz ale nie tylko tacy małoletni jak ty umią obsługiwać komputer. A co do komputera to chyba ja mam nowszy chodz jestem osobą urodzoną w dawnych latach mam ładniejszy bo czarny.I ciesz się, że ci rodzice go kupili za cięzko zarobione pieniądze bo byś go nie miał dopuki nie poszedł byś do pracy.A jeszcze troche za wcześni żebyś pracował niech robią za ciebie rodzice.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cedet napisał:
Przecież po gębach widać, że to są dresiarskie przygłupy
proponuje popatrzeć w lustro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie dlatego jestem za podawaniem danych łącznie ze zdjęciem. Niech każdy zobaczy kim jest jego np.sąsiad. Poza tym taki dres nie będzie anonimowy i na ulicy nie będzie szedł z łbem w górze i fakiem na palcu. Popatrz na nk,tam są ich profile. Chcieli mieć swoje 5 minut bijąc w biały dzień-niech mają "imprezkę" do końca życia,niech każdy napatrzy się na ich ryjce. Znam niejednego z wyrokiem ale zazwyczaj było to włamanie do auta,kradzież z altanki albo pijaństwo na skwerku.Tu jest upadek całkowity bo pijani,w biały dzień napadli na człowieka bijąc go tak aby zabić? Jaka obrona dla nich.Stryczek i tyle. Tak dla zasady aby reszta cwaniaków zobaczyła jak to się kończy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O rany ONA dałaś popis a więc słuchaj: nie umią ale POTRAFIĄ nie chodz tylko CHOCIAŻ nie dopuki tylko DOPÓKI Ja już pracuję i zacząłem pracować na studiach,rodzice też całe życie pracowali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
profesor napisał:
Właśnie dlatego jestem za podawaniem danych łącznie ze zdjęciem. Niech każdy zobaczy kim jest jego np.sąsiad. Poza tym taki dres nie będzie anonimowy i na ulicy nie będzie szedł z łbem w górze i fakiem na palcu. Popatrz na nk,tam są ich profile. Chcieli mieć swoje 5 minut bijąc w biały dzień-niech mają "imprezkę" do końca życia,niech każdy napatrzy się na ich ryjce. Znam niejednego z wyrokiem ale zazwyczaj było to włamanie do auta,kradzież z altanki albo pijaństwo na skwerku.Tu jest upadek całkowity bo pijani,w biały dzień napadli na człowieka bijąc go tak aby zabić? Jaka obrona dla nich.Stryczek i tyle. Tak dla zasady aby reszta cwaniaków zobaczyła jak to się kończy.
a kim ty człowieku jesteś jak jesteś taki mądry to zostań prokuratorem i wieszaj, nie masz bladego pojęcia co czują rodzice, jesteś zwykłym pajacem co szuka taniej sensacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
...nie masz bladego pojęcia co czują rodzice, jesteś zwykłym pajacem co szuka taniej sensacji.
A co to kogo obchodzi co czują rodzice? To, co mają czuć to i tak już czują (albo i nie). Ryja takich opryszków można pokazać, żeby wiedzieć, na kogo należałoby uważać. Za komuny spałowali by ich i nauczyli jak się odnosić do władzy. Teraz władza to te łebki, bo robią z "władzą" co chcą, a ta ich można by rzec - wypuszcza (nie karze) - bo te kary są po prostu śmieszne.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
proponuje popatrzeć w lustro
skoro wszyscy to dresiarze, to także ty i ja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ot filozofia. Pokrzywdzeni chłopcy (biedacy), rodzice (troskliwi). Nic tylko się litować OJ Oj Oj Wszyscy na prawie - oprócz normalnych obywateli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za moczy mordy . . . Ryj uśmiechnięty , ścierwo je**** , bo juz inaczej nie moge ich nazwać . . . Kroić deb***i i octem polewać , zreszta i tak to nic nie zmieni , jak się ktoś urodził deb***em to i zdechnie deb***em . . .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gordon napisał:
Co za moczy mordy . . . Ryj uśmiechnięty , ścierwo je**** , bo juz inaczej nie moge ich nazwać . . . Kroić deb***i i octem polewać , zreszta i tak to nic nie zmieni , jak się ktoś urodził deb***em to i zdechnie deb***em . . .
poczytajcie sobie jak się wyrażacie i kto tu jest deb***em z ryjem szkoda gadać wstyd!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Em napisał:
okej możemy się czepiać ich samych. dostana to na co zasłużyli. ale przegięciem jest nazywanie ich rodzin" puławskimi żulami n narkomanami" tego kto to napisał można tez "oskarżyć" o brak szacunku w dodatku gdy go się nie zna. przyczepianie etykietek nie jest rozwiązaniem bo można się wychować w bogatej rodzinie z wyższych sfer a potem zabijać. i nie zawsze dzieci z biednych rodzin których rodzice nadużywają alkoholu wyrastają na morderców. takie przyczepianie etykietek nie jest właściwe i mogę się założyć ze pisał to człowiek nie dojrzały i ograniczony. chłopaki przegięliście zmarnowaliście sobie życie i rodzinom! zrobiliście to co chcieliście wasz wybór ale naraziliście swoje rodziny na wielki ból strasznie im współczuje.
Z dnia na dzień nie stali się żulami.Jakby ojciec z matką skórę przetrzepał od czasu do czasu to by im na dobre wyszło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wrwrwr napisał:
Zgadza się, nie znamy ulicy. Pierdla też nie, bo to nie miejsce dla takich ludzi, jak My. Widzisz młotku, niektórzy ludzie są normalni i nic ich w tamte nieprzyjemne rejony nie ciągnie, bo i po co? Kto normalny lubi zadawać się z degeneratami? Podobno wrócą mrozy. Weź śpiwór, żebyś nie zmarzł na tej swojej "ulicy" ("Hołota, nie CHołota").
Uważaj,bo możesz być następny w kolejce do tego dymania.Z twojego pisania wynika,że rozum to masz tam gdzie kura jajo znosi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Uważaj,bo możesz być następny w kolejce do tego dymania.Z twojego pisania wynika,że rozum to masz tam gdzie kura jajo znosi.
Ta uwaga dotyczy pdwh.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Z dnia na dzień nie stali się żulami.Jakby ojciec z matką skórę przetrzepał od czasu do czasu to by im na dobre wyszło.
tak tylko że zamiast ich rodzice by przed sądem siedzieli bo sąsiad albo szkoła zgłosiła by znęcanie nad dzieckiem, chore prawo a pamiętajmy że to dorośli to prawo ustanowili nie dzieci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta `ONA`, która broni tych liszajowatych konusów i reszta tej bandy - weźcie się dzieci za ortografię i naukę, bo skończycie jak te 2 palanty z ul. Piłsudskkiego - z prawomocnymi wyrokami za bandycki napad. dzięki Żaden z nich nie dostanie normalnej roboty, bo będą w rejestrze skazanych (chyba, że w agencji towarzyskiej albo na czarno przy zbieraniu cebuli u Niemca). Nikt normalny nie broni śmieci i bandziorów, chyba, że podobni im dewianci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
takie z was wielkie cwaniaki bo na forum przed komputerem i potraficie tylko wyzywac ich i ich rodziny a gowno o nich wiecie. my ich popieramy bo to co robi policja tez nie jest swiete. niby prawo jest prawem a czy onie je przestrzegaja? gdyby wam tak wpier***ili za darmo kilka razy tez mielbyscie ich dosyc i postapili byscie tak samo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policjant też człowiek, ksiądz też człowiek, wszędzie trafia się czarne owce, jednak miej na uwadze że taki pech że tj ze ma ktoś do czynienia z prawem kilka razy tyczy się tych co rzeczywiście nie są spokojni. Ja miałem wybryk nie patyczkowali się ze mną, jednak po paru latach inaczej na to patrzę. Starzy ci nie przemówią do rozumu to ktoś musi to zrobić. Poza tym fakt faktem że np dziecko nałogowej alkoholiczki ma na twarzy wypisane kim byli rodzice, są rysy, to te mają Patologie na mordach jak nic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
odjebcie sie od tych chłopakow psiarz dostal wpier*** i ch*** was obchodzi co oni przezyli moze mieli taki kaprys zeby mu najebac.....ch*** was to... oni sa spoko ziomki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Policjant też człowiek, ksiądz też człowiek, wszędzie trafia się czarne owce, jednak miej na uwadze że taki pech że tj ze ma ktoś do czynienia z prawem kilka razy tyczy się tych co rzeczywiście nie są spokojni. Ja miałem wybryk nie patyczkowali się ze mną, jednak po paru latach inaczej na to patrzę. Starzy ci nie przemówią do rozumu to ktoś musi to zrobić. Poza tym fakt faktem że np dziecko nałogowej alkoholiczki ma na twarzy wypisane kim byli rodzice, są rysy, to te mają Patologie na mordach jak nic.
ja nie mogę ty chyba nie posiadasz ni jednej rysy nawet w mózgu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kuba jaki ma uśmiech na twarzy Mati jaki poważny... aż normalnie go nie poznaje... ej chłopaki dacie radę... tęskno nam :*
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...