Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Baranów: Traktorzysta zginął w rowie z wodą

Utworzony przez czytelniczka, 4 lipca 2012 r. o 11:06 Powrót do artykułu
"Mężczyzna jechała ciągnikiem" Makumba być królem wioski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziennik wschodni brawo za zatrudnianie cudzoziemcow!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytytelniczka -- sama jesteś makumbą i masz śledzia między nogami . i nieśmiej się ździiro z czyjejś tragyszyn .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
knUr napisał:
Czytytelniczka -- sama jesteś makumbą i masz śledzia między nogami . i nieśmiej się ździiro z czyjejś tragyszyn .
knurze, kto cię wypuścił z chlewika? btw. pijaczyna, który jest zagrożeniem dla samego siebie i który jest sam na świecie - niech chla ile wlezie. jego sprawa. ale pijak-idiota, który ma rodzinę... szkoda osieroconych dzieci, a nad idiotą płakała nie będę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mężczyzna jechała ciągnikiem, On był ona czy ona był on?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
syla napisał:
knurze, kto cię wypuścił z chlewika? btw. pijaczyna, który jest zagrożeniem dla samego siebie i który jest sam na świecie - niech chla ile wlezie. jego sprawa. ale pijak-idiota, który ma rodzinę... szkoda osieroconych dzieci, a nad idiotą płakała nie będę.
knurze, kto cię wypuścił z chlewika? Czego się ciskasz jak wesz na brzytwie?Czytaj wypowiedzi ze zrozumieniem.Sorry że się wtrącam,ale krew mnie zalewa jak czytam teksty ni w ch.... ni w p.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po raz kolejny brawura i alkohol zebrały tragiczne żniwo... tak to jest
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytam ze zrozumieniem napisał:
knurze, kto cię wypuścił z chlewika? Czego się ciskasz jak wesz na brzytwie?Czytaj wypowiedzi ze zrozumieniem.Sorry że się wtrącam,ale krew mnie zalewa jak czytam teksty ni w ch.... ni w p.....
to ty jeszcze raz przeczytaj, to co napisałam... nerwusie. *podpowiadam: chodzi o "btw.", czyli "na marginesie"... a jeżeli boli Cię ten knur... przecież odpowiadałam użytkownikowi, który nazywa się knUr...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
syla napisał:
to ty jeszcze raz przeczytaj, to co napisałam... nerwusie. *podpowiadam: chodzi o "btw.", czyli "na marginesie"... a jeżeli boli Cię ten knur... przecież odpowiadałam użytkownikowi, który nazywa się knUr...
Istonie,mea culpa,mea culpa,mea maxima culpa.Mój post nie w tym miejscu.To była odpowiedź do knUr-a
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do knura i innych; mój tekst makumba... to nie o traktorzyście tylko o geniuszu redaktorze!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie są skutki picia wódki - przed jazdą. Co tu więcej komentować. Resztę widac na fotkach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://g2.gangsters....ex.php?ref=2712
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...