Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bełkotała do policjantów, ledwo stała na nogach. Kierowała autem

Utworzony przez ostrożny, 13 października 2014 o 09:15 Powrót do artykułu
Do pierdla z nia. Bezwarunkowo, na min. 5lat. Może tam wyrzeźwieje. Przecierz to zwykły zabójca. Spódnica nic tu nie tłumaczy.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
pustki spowodowanej bezbożnym stylem życie nie zapełnia żadne rzeczy tego świata i nawet największe skarby - epidemia depresji i problemów psychicznych będzie dramatycznie się wzmagać, tak jak alkoholizm, narkomania którymi to ludzie chcą zmienić swoje emocje, swój nieszczęśliwy stan a tylko pogarszają go. Jedyne prawdziwe lekarstwo ludzie odrzucają przez to że wolą miłość do pieniędzy, grzechu i zdemoralizowanego świata ,,,,,"Grzeszników ściga nieszczęście, lecz nagrodą sprawiedliwych jest szczęście." - Księga Przysłów Salomona 13:21_______oto lekarstwo : "Pójdźcie do mnie wszyscy, którzy jesteście spracowani i obciążeni, a Ja wam dam ukojenie. (29) Weźcie na siebie moje jarzmo i uczcie się ode mnie, że jestem cichy i pokornego serca, a znajdziecie ukojenie dla dusz waszych. (30) Albowiem jarzmo moje jest miłe, a brzemię moje lekkie." - Ewangelia Mateusza rozdział 11 wersety : 28-30. Biblia Warszawska   Charis2007@ wp.pl
0
co to za kara?? dlaczego tylko 5 lat??
0
Tytuł artykułu to bełkot, ktoś to w ogóle kontroluje?
0
Kika lat temu w rowie wylądowała nawalona dziennikarka Radia Lublin, rozwalając przy tym służbowe auto. Zdaje się, że była to Edyta Łysiak. Może to ta sama baba?
0
STOP PIJANYM MORDERCOM ZA KIEROWNICĄ! Wielka szkoda, że się to pijane ścierwo nie zabiło! Dopóty nie będzie bezpiecznie na drogach, dopóki pijana hołota nie pozabija się na przydrożnych drzewach, czego wszystkim pijanym za kierownicą z serca życzymy!    
0
Policjanci najprawdopodobniej postąpili niesłychanie pochopnie. Kobieta powinna być zbadana zarówno przez logopedę (trudności z wysławianiem się), jak tez i neurologa oraz laryngologa. Niemożność ustania na  nogach może mieć związek z chorobą neurologiczna lub zachwianiem błędnika spowodowanego wada ucha wewnętrznego ...
0
Kika lat temu w rowie wylądowała nawalona dziennikarka Radia Lublin, rozwalając przy tym służbowe auto. Zdaje się, że była to Edyta Łysiak. Może to ta sama baba?
To że lądują w rowie to jeszcze mało .zapytajcie ile zarabiają za przekręcanie faktów
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: