Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bezkarni Romowie!

Utworzony przez Gość, 11 maja 2012 r. o 17:39
jeba*c polaków w ryj blade wymoczki pijaki szmat*y rasisty wasze matki z smietnika jedze pszynoszo niedlugo zglodu zdechniecie kur*wy jeba*c wasz wszystkich waszym matek bym nawet do buzi nie dal dajcie swój numer kurw*y to pogadamy se w czery oczy cwaniaki spalił bym was pokoleju hahahhahahahah zal was za d*** sciska polskie scierwo nigdy nic na oczy niewidzieliscie jebale*m wasze matki kurw*y co sie uwas dzieje n co szma*ty hahahhah zal mi was hahahhahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
psy polskie jeden jednego by zabil za 10 zl polusy nawet nie dala bym wam zrobic minetke a co cygan komus zy dupy garasz zrobil rze tak was tyfus rzuca czy cygan wam do garka nasral wtym co rzurek na kosorwie gotujecje oh swinskie mordy hehehhehehe rzal mi was nic na oczy nie zobacziliscie rzebyscie pojehali tam gdzie romowie wy rzebyscie do sopotu pojehali to na wc powiedzieliscie rze resteracja 4 gwiastkowa swienskie ryje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anonim napisał:
zazdrosc wam dupy sciska rze cygany maiol wszytko awy wlasnie dzieci do agenci towaszyskiej wyslacie bo by zdehle z glodu to my nie zdyhamy jak wy bo unas lepjej pies je aco dopiru czlowiek tutaj onic niechodzi tylko o zazdrosc nie jeden cwel i dziwa chciala by byc cygankol albo cyganem menrzate sol za romuw to niemogol sie oswoic rze zjecol napszyklad 5 plaistruw kiebasy anie cwiartke asz wy notesie zapisujol cwely polskie jebac polakuw i waszyh matek
CYGAŃSKI ZAWSZONY PEDAŁ!!!WYPIEPRZAJ Z POLSKI!!!NIE MACIE SWOJEGO MIEJSCA NA ZIEMI !!!JESTEŚCIE JAK WSZY ŁONOWE!!![Jak wiesz co to jest] ha,ha,ha!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
scierwo to twoje imnie suko rzebys sie udławila w cyganskie guwmno ku*** polska rzeby cygan ci wperdolił do mordy takiego durzego huja rzeby twoja matka poczuła szmatoooo polssskkaaa sukkkaaa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiem co to jest wsza łonowa bo wlasnie ciebie mam miendzy nogami smiecu polski ty wpier***aj smieciu taki kozak to podaj adres ku*** to pogadamy rze ci twojoł własnoł głowe wzadce ci w d*** co siwnio wieska internet dopadles to ameryka wiesz co rzal mi ciebie rze taka swinia jeszcze rzyje anie zdehla podaj adres to pszyjedziemy to jusz nie ziesz chleba natej zemni ku*** je***a rzebys wyruhał swojoł matke w morde i rzebys jej dał do buzi zy połykiem i morda suko www.zal .pl hehehhehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zal mi was blade wymoczki heehehe wsza lonowa to twoja matka cwelu bity pedale rze nazwajem sie ruchacie w d*** za jedno piwo bys pszeruchał matke i tak jest rasisty je***e scierwy nienawidzie polakuw nawet malutkiego polaka bym rozcieła na pu i bym wrzuciała w cyganski sedes a takich jak was tobym nawet opsikac nie chciala podaj adres do pocujesz ten cyganski drucik w rzełodku podaj nr telefonu iak wogule masz hehehe rzeby was panbug skarał rzebyscie powyzdyhali rzebyscie poumieraly rzebyscie cerpiali natym swiecie wmoczki poslkie ryje blade ku*** solaruwki to loduwki spierrr papierr sukooo bitaaa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[cygany morze brudasy. ale wy pier***one polaki swoje wlasne dzieci gwalcicie i mordujecie. ankoholicy mordercy rasisty pier***one. rzeby nie unia to byscie huja zobaczyli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niznany. napisał:
[cygany morze brudasy. ale wy pier***one polaki swoje wlasne dzieci gwalcicie i mordujecie. ankoholicy mordercy rasisty pier***one. rzeby nie unia to byscie huja zobaczyli.
UDERZ W STÓŁ, A NOŻYCE SIĘ ODEZWĄ... romska nacja jest jak rak toczący europę..! oby ktoś z wami zrobił porządek, bo panoszycie się jak zaraza!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
UDERZ W STÓŁ, A NOŻYCE SIĘ ODEZWĄ... romska nacja jest jak rak toczący europę..! oby ktoś z wami zrobił porządek, bo panoszycie się jak zaraza!
Powstały niż demograficzny zapełniają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oczyścić Europę ze śmieci niewiadomego pocodzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
(Romowie?)a kto ich tak nazwał?Cygany,złodzieje,nieroby,brudasy,łachy,analfabeci.Spalić ich na stosie jak w średniowieczu!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta nacja cyganów to rozmnaża się w rodzinie!!!Wszyscy są spowinowaceni!!!( kaziroctwo) ...pewnie też występuje.Dlatego gromada cyganów jest chora psychicznie.Są coraz słabsi.Myślę że to plemię wyginie z czasem samo........I oby tak się stało!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...