Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bicom

Utworzony przez aaa, 16 maja 2008 r. o 14:32
Bardzo proszę o opinię. Szczególnie odczulania - alergii dzieci. Czy ktoś może mi coś więcej na ten temat powiedziec. Czy zadziałało na jak długo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aaa napisał:
Bardzo proszę o opinię. Szczególnie odczulania - alergii dzieci. Czy ktoś może mi coś więcej na ten temat powiedziec. Czy zadziałało na jak długo.
Wiele lat pakowano we mnie leki a szczepionki nie przyniosly zadnego rezultatu. Nie mialem innego wyjscia jak sprobowac metody biorezonansu bicom. Szczerze mowiac efekty mnie zaskoczyly. Odczulanie bylo skuteczne rowniez u mojego malego braciszka ( 3 lata ). Objawy nie wracaja i jestem zadowolony - polecam. Wazne tylko by trafic do dobrego gabinetu bo rozni lekarze roznie je prowdza . Jakby cos to moge polecic prosze pisac na renotion@poczta.fm pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aaa napisał:
Bardzo proszę o opinię. Szczególnie odczulania - alergii dzieci. Czy ktoś może mi coś więcej na ten temat powiedziec. Czy zadziałało na jak długo.
Ja odczulałam w bicomie dzieci i siebie oraz stosowałam terapię antynikotynową dwukrotnie. Jesli chodzi o alergie u dzieci, to u starszego syna rewelacja. Syn od około 7 lat jest bez leków i nie ma żadnych objawów alergii. Najgorzej było z kurzem - trzeba było poprawiać, gdyz byly nawroty. U mlodszego syna było trudniej, ale jest prawie dobrze. Nie możemy sobie poradzić z ukąszeniami owadów. Ja z odczulania tez jestem zadowodlona. Polecam. Terapia antynikotynowa za 1 razem pomogla na 4 lata. Teraz jestem po drugiej i nie palę od maja. Według mnie w przypadku alergii, to przez wiele lat chodząc do alergoloów i wydając duże pieniądze na tradycyjne leczenie nie zyskałam nic. Alergia z roku na rok sie powiększała i została rozpoznana astma oskrzelowa. Teraz o alergii u moich dzieci lekarze mówią tylko wtedy, gdy się przyznam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aaa napisał:
Bardzo proszę o opinię. Szczególnie odczulania - alergii dzieci. Czy ktoś może mi coś więcej na ten temat powiedziec. Czy zadziałało na jak długo.
5 lat temu syn był odczulany bicomem.Od 8 miesięcy nie możemy poradzić sobie z AZS-jest fatalnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja odczulałam syna w Lublinie, miał silną alergię i zdiagnozowaną astmę na tle alergicznym.Nie mógł normalnie funkcjonować ani w szkole, ani na podwórku bo objawy alergii były bardzo uporczywe (zapalenie spojówek,katar, kichanie, kaszel),leki od konwencjonalnych lekarzy nie przynosiły oczekiwanych rezultatów, do tego mnóstwo pieniędzy w aptece, prywatne wizyty a skończyło się na doustnych hormonach, gdyż oskrzela dziecka były jak to określiła pani profesor "zapuszczone" i trzeba było je oczyścić.Wówczas dowiedziałam się o BICOMIE i rewelacja .Od lutego 2009 jest bez jakichkolwiek leków ,żadnych wziewów ,kropli do nosa czy oczu.Bardzo polecam tę metodę. My odczulaliśmy się na Wertera.Polecam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam ja tez byłem w tym gabinecie z tym ze teraz nie mieszczą się już na Wertera tylko przenieśli się na Sławinkowska 64. www.alergiatest.pl albo www.alergiamed.pl - maja 2 strony www W teście wyszła mi duża ilość pokarmowych alergenów, po ich odstawieniu przed odczulaniem większość objawów zniknęła. Teraz się odczulam o efektach napisze jak skończę. Póki co jestem bardzo zadowolony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gabinet Alergia-Med Bicom w Lublinie. Rasowe hochsztaplerstwo na najwyższym poziomie. Po pierwsze: przyjmuje tam "pani doktor". Ja z zawodu jestem ogrodnikiem ale wyrobię sobie jutro pieczątkę z napisem "lek. med. Jan Kowalski", przyczepię sobie też taką tabliczkę na drzwi w wynajętym pomieszczeniu w którym będę przyjmował pacjentów, na portalu aukcyjnym kupię za około 25000 zł urządzenie Bicom i... będę lekarzem wykonującym testy alergiczne oraz odczulania... Biedni ludzie walą tam drzwiami i oknami... Nic dziwnego, chory człowiek chwyci się nawet brzytwy... Ja trafiłem do tego "gabinetu" na Sławinkowskiej nie z powodu alergii ale chciałem sobie zrobić testy alergiczne tym "cudownym" urządzeniem reklamowanym na różnych forach internetowych. "Pani doktor" :))) stwierdziła u mnie alergię na: gluten (standardowo), mleko (standardowo), roztocza (standardowo). Problem tylko w tym, że ja... nie mam alergii na nic. Ale pomyślałem sobie: zrobię jeszcze prawdziwe testy, medyczne. Z krwi. Więc zrobiłem. I co? Oczywiście nie jestem na nic uczulony. Dlatego twierdzę, że cudowne urządzenie Bicom jest zwykłą ściemą, tak jak ten  "Autoryzowany Gabinet Terapii Biorezonansowej". Ciekawy tekst przeczytałem w otrzymanej ulotce dotyczącej odczulania: aby odczulanie było skuteczne, należy eliminować alergeny (np. mleko) - 5 dni przed odczulaniem, w trakcie odczulania (czyli ileś tam słono płatnych "seansów" odczulających), 14 dni po odczulaniu, następnie "wprowadzamy pomalutku pokarm w małych ilościach". Jeżeli zastosujemy taki system to oczywistym jest, że w trakcie tego "odczulania" nie będziemy uczuleni na dany składnik, ponieważ nie będzie go w organizmie. A po tym okresie? No cóż... Znów będziemy uczuleni ale zawsze możemy skorzystać z ponownego odczulania :) I biznes się "kręci"...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kilka lat temu dostałem alergi. Zaczęły się wysypki na nogach, plecach , brzuchu, strasznie swędące wręcz robiły mi się rany. Poszedłem do dermatologa i alergologa dostałem jakieś tablrtki, maści . Po 2 miesiącach pani dr. zdecydowała , że musimy zrobić testy , zabrała mnie na oddział allergologi na Kraśnickiej w Lublinie. Przez tydzień mnie testowali na różne sposoby. Po tych wynikach kuracja trwała około roku i nie było widać żadnych efektów. Krosty zasychały w jednym miejscu i wyskakiwały w następnym. Poszedłem do BICOMU na Szczecińskiej, później na Zana a obecnie na Szmaragdowej. Nic nie mówiąc zrobiłem testy i co się okazało , pokryły sie z tymi ze szpitala. Zacząłem odczulanie co drugi dzień przez około pótora może 2 miesiące i skończył się problem. Przez długi czas miałem spokój, oczywiście były i nawroty związane z lakierem i pyłem węglowym bo nie mogłem tego uniknąć pracując w takich warunkach. Wszystkie nawroty były robione bezpłatnie, również testy. Jedno jest pewne więcej pieniedzy wydałem na leki przez czas leczenia u alergologa niż w Bicomie. Piętnaście lat temu półroczne dziecko nie przyjmowało żadnego mleka. 2 razy dziennie zmiana mleka, leki itd. lekarze załamywali ręce. Po odczulaniu skończyły się kłopoty i do dnia dzisiejszego nie ma żadnego problemu. Nie każdy musi wierzyć w to odczulanie ale mojej rodzinie i znajomym którzy wtedy przyjeżdżali z W-wy bo tu było taniej pomogło. Nie każdy lekarz pozna się na chorobie , nie każdy fachowiec robi swoją robotę dobrze. Można trafić na kogoś nieudolnego i zostać wrogiem tej metody ale to już nie moja sprawa. Podobnie ma się sprawa z Serwinką. Wielu ludzi nie wierzy w jej pomoc ale przyjeżdżają do niej lekarze z chirurgi o ortopedii, nawet ordynatorzy tych działów nie wspominając o księżach. Ludzie czekają po kilkanaście godzin aby się dostać i sobie chwalą ale zawsze znajdzie się ktoś na nie bo myśli , że ona znajdzie sposób na każdą chorobę . To tak nie działa. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sprawia, że chce się więcej i więcej! wszechstronność działania – african mango to nie są zwykłe tabletki na odchudzanie. to tabletki, które dbają o nasz organizm. obniżają poziom cholesterolu, regulują poziom cukru we krwi, usprawniają pracę jelit, mają pozytywny wpływ na wygląd cery, włosów i paznokci. tabletki african mango są bezsmakowe i bezproblemowe w użyciu. ***przegladtowarow.com/krople-eco-slim-odchudzanie-opinie-uzytkownikow-dawkowanie-cena-polsce.html przykładowe relacje, jakie można poczytać od kobiet, które kupiły eco slim to utrata wagi na poziomie 0,8 kg w 1 tydzień, ponieważ osoba ta wyeliminowała z diety cukry i tłuszcze. trudno się nie zgodzić. w myśl zasady “chudnie się w kuchni, nie na bieżni”, niecały kilogram w 7 dni nie jest niczym, co może wzbudzić zachwyt. jest to normalna utrata wagi gdy utrzymujesz dietę redukcyjną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiem wam, żę ja nie widzę potrzeby kupowania drogich urządzen i poddwania się dziwnym terapiom. Jeśli zwykły allertec jest w stanie poradzić sobie z objawami mojej alergii i uwolni mnie od kaszlu czy kataru, to po co szukać dziury w całym. Odczulanie u jednych się sprawdza a u drugich wcale, dlatego pozostanę przy swoich metodach leczenia. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POPIERAM.TEŻ ZROBIŁAM TESTY I WMÓWIONO MI ŻE JESTEM UCZULONA NA WIĘKSZOŚĆ PRODUKTÓW,A W RZECZYWISTOŚCI NIE JESTEM, BO MAM TESTY PRAWDZIWE Z KLINIKI.OSZUSTWO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszystko zalezy od urzadzenia. najlepiej wykonywac na sprawdzonym i z atestami. ja wykonalam testy alergiczne na urzadzeniu poleconym przez kolezanke ktora odczulila skutecznie swoje dzieci. czekajac na testy w poczekalni wypytywalam ludzi o skutecznosc i och opinie - kazdy mowil ze w ich przypadku zadzialalo, jedna kobieta mowila ze jej syn mial od kaszlu az odruchy wymiotne i p[ odczulaniu mu minelo wszystko, odczulila tez mlodsze dziecko. zaryzykowalam pn nie moglam byc odczulana klinicznie szczepionkami pn alergolog stwierdzil ze mam zbyt silna alergie i moge dostac wstrzasu...pozostalo mi czekac na astme... wielokrotnie zawiodlam sie na naszej medycynie w zwiazku z tym zdecydowalam sie na biorezonans - nic nie trace a moge zyskac. testy bicomu pokryly sie z badanimi krwi i testami skornymi, tyle tylko ze bicom wykazal wiecej alergenow ze wzgledu na to ze testy kliniczne wielu nie obejmuja a bicom ma wieksza oferte. bylam pozytywnie zakoczona bo w moim przypadku na prawde pomoglo, w okresie letnim i wiosennym mialam okropny katar...przeszlo mi zupelnie, nawet moj maz byl w szoku ze mi to pomoglo. polecam! nie jestm trolem ani osoba wykonujaca biorezonanas zeby zarabiac. na prawde mi pomoglo i polecam kazdemu! chodzilam na biocom vitemed w lublinie. biorezonans wykonywali mi lekarze medycyny (po uniwersytecie medycznym).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytam teraz komantarze i widze ze ktos pisal ze robil na szczecinskiej ktory byl pozniej przeniesiony na szmaragdowa - ja tez tam robilam (to vitamed z tego co pamietam), najwidoczniej maja tam dobry sprzet.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uwaga na oszustów, masz otrzymać zysk a kończy się to jak tu ***s://kancelariaprawna24h.pl/tag/infolinia-nieautoryzowanych-transakcji/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja mama Dzięki Biorezonansowi wyszła z Boreliozy., a leczyła się wcześniej u najlepszych specjalistów... Nikt nie potrafił zdiagnozować przyczyny dolegliwości... Wkońcu po teście na biorezonansie wyszła Borelioza i zaczęło się Leczenie w prawidłowym kierunku..  Moja siostra zapomniała co znaczy ciągły katar, swędzenie oczu w porze pylenia. Po lekach na alergie była non stop senna aż wkoncu przestały jej pomagać.. Minęło ponad 5 lat i cały czas ma spokój. Biorezonans działa i każdemu będę go polecała. Cieszę się, że trafiłam do polecanego i dobrego Gabinetu. Pracuje w nim kobieta z Pasją, a nie ktoś kto tylko patrzy jak wyrwać z człowieka pieniądze, takich gabinetów nie brakuje. Polecam Wszystkim Gabinet przy ul. Lotnicza 5, kiedyś mieścił się na Sławinku pod nazwą Brt Lublin.  ***biorezonans-lublin.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...