Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bicom

Utworzony przez aaa, 16 maja 2008 o 14:32
Bardzo proszę o opinię. Szczególnie odczulania - alergii dzieci. Czy ktoś może mi coś więcej na ten temat powiedziec. Czy zadziałało na jak długo.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
aaa napisał:
Bardzo proszę o opinię. Szczególnie odczulania - alergii dzieci. Czy ktoś może mi coś więcej na ten temat powiedziec. Czy zadziałało na jak długo.
Wiele lat pakowano we mnie leki a szczepionki nie przyniosly zadnego rezultatu. Nie mialem innego wyjscia jak sprobowac metody biorezonansu bicom. Szczerze mowiac efekty mnie zaskoczyly. Odczulanie bylo skuteczne rowniez u mojego malego braciszka ( 3 lata ). Objawy nie wracaja i jestem zadowolony - polecam. Wazne tylko by trafic do dobrego gabinetu bo rozni lekarze roznie je prowdza . Jakby cos to moge polecic prosze pisac na renotion@poczta.fm pozdrawiam
Zaloguj się, aby oddać głos
0
aaa napisał:
Bardzo proszę o opinię. Szczególnie odczulania - alergii dzieci. Czy ktoś może mi coś więcej na ten temat powiedziec. Czy zadziałało na jak długo.
Ja odczulałam w bicomie dzieci i siebie oraz stosowałam terapię antynikotynową dwukrotnie. Jesli chodzi o alergie u dzieci, to u starszego syna rewelacja. Syn od około 7 lat jest bez leków i nie ma żadnych objawów alergii. Najgorzej było z kurzem - trzeba było poprawiać, gdyz byly nawroty. U mlodszego syna było trudniej, ale jest prawie dobrze. Nie możemy sobie poradzić z ukąszeniami owadów. Ja z odczulania tez jestem zadowodlona. Polecam. Terapia antynikotynowa za 1 razem pomogla na 4 lata. Teraz jestem po drugiej i nie palę od maja. Według mnie w przypadku alergii, to przez wiele lat chodząc do alergoloów i wydając duże pieniądze na tradycyjne leczenie nie zyskałam nic. Alergia z roku na rok sie powiększała i została rozpoznana astma oskrzelowa. Teraz o alergii u moich dzieci lekarze mówią tylko wtedy, gdy się przyznam.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
aaa napisał:
Bardzo proszę o opinię. Szczególnie odczulania - alergii dzieci. Czy ktoś może mi coś więcej na ten temat powiedziec. Czy zadziałało na jak długo.
5 lat temu syn był odczulany bicomem.Od 8 miesięcy nie możemy poradzić sobie z AZS-jest fatalnie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ja odczulałam syna w Lublinie, miał silną alergię i zdiagnozowaną astmę na tle alergicznym.Nie mógł normalnie funkcjonować ani w szkole, ani na podwórku bo objawy alergii były bardzo uporczywe (zapalenie spojówek,katar, kichanie, kaszel),leki od konwencjonalnych lekarzy nie przynosiły oczekiwanych rezultatów, do tego mnóstwo pieniędzy w aptece, prywatne wizyty a skończyło się na doustnych hormonach, gdyż oskrzela dziecka były jak to określiła pani profesor "zapuszczone" i trzeba było je oczyścić.Wówczas dowiedziałam się o BICOMIE i rewelacja .Od lutego 2009 jest bez jakichkolwiek leków ,żadnych wziewów ,kropli do nosa czy oczu.Bardzo polecam tę metodę. My odczulaliśmy się na Wertera.Polecam.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Witam ja tez byłem w tym gabinecie z tym ze teraz nie mieszczą się już na Wertera tylko przenieśli się na Sławinkowska 64. www.alergiatest.pl albo www.alergiamed.pl - maja 2 strony www W teście wyszła mi duża ilość pokarmowych alergenów, po ich odstawieniu przed odczulaniem większość objawów zniknęła. Teraz się odczulam o efektach napisze jak skończę. Póki co jestem bardzo zadowolony
Zaloguj się, aby oddać głos
0
物理 スパイカメラ 的および心理的側面を 隠しカメラ 含むボディ。 超小型カメラ 大学は4年間、私は、健康の習慣を身に積極的に学校、デパートやクラスの組織が、様々なスポーツ活動、身体の健康、コンプライアンスのための物理的な資格基準に参加し、科学的 超小型ビデオカメラ な運動の ピンホールカメラ 基本的なスキルを習得。 スパイカメラデジカメ 心理的な面では、自分の強い意志を行使することが健全な人格を作成するには、社会の発展の要件を満たすために心理的障壁を克服するために。 健康強 スパイカメラデジタル さから自分の自 スパイカメラデジタル 信満々の自信を、 スパイカメラデジタル 私たちは、今の上の急 スパイデジタルカメラ 速な社会変化は、より多くの、社会は常に発展、変化している請求することを認識する必要 スパイビデオカメラ があります作成 ペン型カメラ 四年、 小型カメラ 用途開発の観点の問題 小型カメラ は、その多くの欠点は、 小型スパイカメラ 欠陥、常にその理解を深める必要があります、自分自身を向上させ、欠点を修正するために、社会の発展に適応する。より重 盗撮カメラ く他の産業よりも苦しんだの社会的プレッシャー.....,として、我々は、学習する方法については、技 術革新と社会の発展の要件に適合することを学ぶ学ぶ学ぶ必要があります。
Zaloguj się, aby oddać głos
0
FAŁSZOWANIE PODPISÓW W PUŁAWACH W Puławach w latach 1990-2010 działała zorganizowana grupa przestępcza która zajmowała się wykradaniem na skalę masową danych osobowych z ewidencji ludności i fałszowaniem podpisów na listach wyborczych. Zorganizowaną grupą przestępczą kierowało małżeństwo: Jerzy Lenartowicz- były działacz PZPR oraz Małgorzata Górska- Lenartowicz. W fałszowaniu podpisów uczestniczył także ich współpracownik Józef Sidoruk z Puław. Zorganizowana grupa przestępcza fałszowała podpisy dla różnych komitetów wyborczych, zarówno prawicowych jak i lewicowych. Z tytułu fałszowania podpisów na listach poparcia przestępcy czerpali korzyści materialne. Jako lokal do fałszowania podpisów wykorzystywano Miejskie Przedszkole Nr 10 w Puławach oraz Biuro Poselskie Jarosława Żaczka w Puławach. Dyrektorką tego przedszkola jest pani Małgorzata Górska- Lenartowicz, pełniąca również funkcję asystenta społecznego w Biurze Poselskim Jarosława Żaczka w Puławach. Grupa przestępcza w latach 1990-2010 sfałszowała od 50 tysięcy do 100 tysięcy podpisów. W mieszkaniu Małgorzaty Górskiej Lenartowicz policja przeprowadziła rewizję i skonfiskowała dowody przestępstwa. Sprawą przeciwko zorganizowanej grupie przestępczej z Puław zajmuje się Wydział ds. Walki z Korupcją i Przestępczością Zorganizowaną w Lublinie- sprawa karna V Ds. 61/06/S. Każdy obywatel Puław który spotkał się z przestępstwami tego rodzaju ma obowiązek zawiadomienia Policji i Prokuratury.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Gabinet Alergia-Med Bicom w Lublinie. Rasowe hochsztaplerstwo na najwyższym poziomie. Po pierwsze: przyjmuje tam "pani doktor". Ja z zawodu jestem ogrodnikiem ale wyrobię sobie jutro pieczątkę z napisem "lek. med. Jan Kowalski", przyczepię sobie też taką tabliczkę na drzwi w wynajętym pomieszczeniu w którym będę przyjmował pacjentów, na portalu aukcyjnym kupię za około 25000 zł urządzenie Bicom i... będę lekarzem wykonującym testy alergiczne oraz odczulania... Biedni ludzie walą tam drzwiami i oknami... Nic dziwnego, chory człowiek chwyci się nawet brzytwy... Ja trafiłem do tego "gabinetu" na Sławinkowskiej nie z powodu alergii ale chciałem sobie zrobić testy alergiczne tym "cudownym" urządzeniem reklamowanym na różnych forach internetowych. "Pani doktor" :))) stwierdziła u mnie alergię na: gluten (standardowo), mleko (standardowo), roztocza (standardowo). Problem tylko w tym, że ja... nie mam alergii na nic. Ale pomyślałem sobie: zrobię jeszcze prawdziwe testy, medyczne. Z krwi. Więc zrobiłem. I co? Oczywiście nie jestem na nic uczulony. Dlatego twierdzę, że cudowne urządzenie Bicom jest zwykłą ściemą, tak jak ten  "Autoryzowany Gabinet Terapii Biorezonansowej". Ciekawy tekst przeczytałem w otrzymanej ulotce dotyczącej odczulania: aby odczulanie było skuteczne, należy eliminować alergeny (np. mleko) - 5 dni przed odczulaniem, w trakcie odczulania (czyli ileś tam słono płatnych "seansów" odczulających), 14 dni po odczulaniu, następnie "wprowadzamy pomalutku pokarm w małych ilościach". Jeżeli zastosujemy taki system to oczywistym jest, że w trakcie tego "odczulania" nie będziemy uczuleni na dany składnik, ponieważ nie będzie go w organizmie. A po tym okresie? No cóż... Znów będziemy uczuleni ale zawsze możemy skorzystać z ponownego odczulania :) I biznes się "kręci"...
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: