Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Blokada centrum Puław przez wypadek

Utworzony przez Tadek, 24 maja 2010 r. o 13:01 Powrót do artykułu
no tak, stłuczka mocniejsza i już cała trasa zablokowana, może jeszcze w Kurowie postawicie objazd przez Żyrzyn lub Warszawę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tadek, masz problemy ze zrozumieniem zdania? Przecież napisali, że objazd był przez Gościńczyk, a więc jedną ulice wcześniej. Tadziu wracaj do podstawówki. Pała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pało-pała z minusem, bo ul. Gościńczyk jest trzy ulice wcześniej!!! Bo skrzyżowanie za galerią zieloną to ul.Kujawskiego a druga między urzędem pracy i kauflandem to ul. Grabskiego!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na tym skrzyżowaniu w ostatnich 2 miesiącach były 3 (które widziałem, mogło ich cbyć więcej) poważne wypadki dlatego tak poważnie policja ustala przyczynę zdeżenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a sie zastanawiam czy Ci co sie wypowiadają byli chociaz raz w Puławach Jezeli nie wiecie co piszecie to nie komentujcie!! Kujawskiego HAHAHAHAHAHAHA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ha ha ha ha ale dobre jaja - takie zdarzenie w centrum miasta powinno byc załatwione przez policje w ciągu kilkunastu minut i to bez znaczenia czy maja obrażenia czy nie.Dobry glina od zdjec i pomiarów umiejscawia samochody.ślady a samo skrzyżowanie może se zwymiarowac w nocy.Ale tam chyba są niedołęgi a nie fachowcy a najbardziej ich interesuje utrzymanie stołka. Zresztą już kiedyś gdzieś pisali o techniku puławskim który się boi trupów. No to i jak ma nie byc miasto zablokowane na kilkanaście godzin jak na fachowca trzeba czekac jak dojedzie z Ryk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"mała" ale jesteś mądra! Na pewno zostaniesz wkrótce komendantem z takim tokiem rozumowania i znajomością przepisów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mają światła i się jak wraz zderzają. A przeważnie wszystko dlatego, że jeden oszołom w.p.i.e.r.d.a.l.a się na czerwonym bo myśl "jeszcze zdążę".... ile razy ja to widziałem. Wystarczy krawężnika postawić z kamerą na jakimkolwiek skrzyżowaniu. Oszołom trafi się w ciągu 5 minut... więc szkoda, że krawężniki nie obserwują skrzyżowań. Nie wiem co robią. Żrą u chińczyka w tym czasie czy co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
volt napisał:
"mała" ale jesteś mądra! Na pewno zostaniesz wkrótce komendantem z takim tokiem rozumowania i znajomością przepisów.
Ooooooooooooooo jakiś z marzeniami - ale już byli tacy co inaczej rozumowali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widziałam wczoraj jak 2 graty stały na rondzie.Blachy pogięte i przez to blokować ruch zamiast odstawić na trawnik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkich znających poszkodowanych w tym wypadku proszę o pilny kontakt ponieważ chcę pomóc finansowo.Tel.784-617-072
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...