Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bój o uzdrowisko w dwóch turach

Utworzony przez óip, 22 listopada 2014 r. o 21:39 Powrót do artykułu
Dopiero w II turze wyborów poznany wójta gminy. O stanowisko powalczą obecnie urzędujący burmistrz Andrzej Roman Ćwiek (44,17 proc. głosów w I turze) oraz Andrzej Mazierski (42,17 proc.). Kto pisze takie kretyńskie kawałki, i dlaczego nikt nie sprawdza tej baraniny???!!!!! K...wa burmistrz walczy o posadę wójta-tak -redaktorzyno z bożej łaski????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do tego Nałęczowa trzeba dojechać dojść trzeba dogadywać się między sąsiednimi  GMINAMI....a nauke zacząć od siebie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dopiero w II turze wyborów poznany wójta gminy. O stanowisko powalczą obecnie urzędujący burmistrz Andrzej Roman Ćwiek (44,17 proc. głosów w I turze) oraz Andrzej Mazierski (42,17 proc.). Kto pisze takie kretyńskie kawałki, i dlaczego nikt nie sprawdza tej baraniny???!!!!! K...wa burmistrz walczy o posadę wójta-tak -redaktorzyno z bożej łaski????
  Dziękujemy za Pański sygnał, poprawimy artykuł.   Z wyrazami szacunku.   Paweł Buczkowski, redaktorzyna z bożej łaski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A KTO TO JEST TEN CALY MAZIERSKI ,CZY TO TEN SAM CO W POPRZEDNIEJ WALCE WRAZ ZE SWOIM SZTABEM PISAL PASZKWILE NA LUDZI I PO PRZEGRANEJ CIĄGAL ICH PO CBA BESZCZELNY TYP KTÓRY NAWET NIE MIESZKA W NALĘCZOWIE I WSZELAKIMI SPOSOBAMI RWIE SIĘ DO WLADZY BO NAJLEPIEJ PRZYJŚĆ NA GOTOWE I PRZEJĄĆ SCHEDĘ PO ANDRZEJU ĆWIEKU ...WIDAĆ PO GĘBIE ŻE TO FALSZYWY TYP A OBIECUJĄC ZLOTE GÓRY I MANIPULUJĄC LUDZMI CIEMNOTA NA NIEGO GLOSUJE .MIESZKAŃCY ZAPOMNIELI CO ZROBIL P .ĆWIEK CO WIDAC NAWET STOJĄC NA PKS-IE GDZIE NA TYM BRUDNYM .OBSKURNYM DOMU WISI GĘBA MAZIERSKIEGO A TO PRZECIERZ PAN ĆWIEK ZROBIL PORZĄDEK ZASLANIAJĄC TEN SYFILIS ROBIĄC PRZYSTANEK DLA BUSÓW.SAM SLYSZALEM JAK JEDEN NALĘCZOWSKI PIJACZEK CHWALIL SIĘ ŻE ZA ODDANY GLOS NA MAZIERSKIEGO DOSTAL BROWARA-A ILU TAKICH BROWARÓW POSZLO ?PAN ĆWIEK NIE ROBI BRUDNYCH CHWYTOW I NIE ZWODZI LUDZI STARYMI WYKLADZINAMI.KAMIZELKAMI CZY INNYMI GADŻETAMI TYLKO PROWADZI UCZCIWĄ WALKĘ GDYŻ SAM JEST CZYSTY I UCZCIWY..BANEREM KTORY WISI ZASLANIAJĄC KAMERE PRZY KIOSKU RUCHU OKRADZIONYM KILKA DNI TEMU TEŻ POWINNI SIĘ ZAJĄĆ BO TO PODEJRZANE  A WOGOLE SKĄD PIENIĄDZE NA KAMPANIE ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na zachodzie takie uzdrowisko jak Nałęczów było by prawdziwą "perełką"- turystyczną i biznesową. Jak do tej pory żaden burmistrz nie potrafił tego zrobić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Kazimierzu też nie potrafią wykorzystać jego ogromnego potencjału. Trzymam kciuki za nowego burmistrza. Jak ktoś się nie sprawdził przez dwie kadencje - nic nie zrobi i w trzeciej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Ćwiek jest zaskoczony, że mieszkańcy tak zagłosowali, jak urzędujący Burmistrz, może mówić takie rzeczy. Mieszkańcy są bardzo inteligentni i widzą, że w Nałęczowie się nic nie dzieje. Moja cała rodzina pochodzi z tege miasta i osobiście uważam, że jest to najgorszy Burmistrz jakiego mieliśmy, liczę, że po wygranej Pana Mazierskiego się to zmieni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wprowadziłem się na osiedle zaraz po wybudowaniu czyli w 1992 roku i od tamtej pory obserwuję co dzieje się w naszym mieście i uważam, że Pan Ćwiekami jest najgorszym, najbardziej zaufanym w sobie człowiekiem jakiego poznałem, nic się nie dzieje w naszym mieście, dlatego stawiam na Pana Mazierski ego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Ćwiek jest zaskoczony, że mieszkańcy tak zagłosowali, jak urzędujący Burmistrz, może mówić takie rzeczy. Mieszkańcy są bardzo inteligentni i widzą, że w Nałęczowie się nic nie dzieje. Moja cała rodzina pochodzi z tege miasta i osobiście uważam, że jest to najgorszy Burmistrz jakiego mieliśmy, liczę, że po wygranej Pana Mazierskiego się to zmieni.
Człowieku ty sam nie wiesz co mówisz, na pewno jesteś z pseudo sztabu Mazierskiego i robisz mu krecią robotę! I pewnie na coś liczysz, na wielkie obietniece kandydata Mazierskiego! Mazierski nie jest czarodziejem , nie ominie ustaleń odgórnych, ustaw! Jak to się nic nie dzieje??!!! Chyba jesteś ślepy i głuchy!!!!!! i kompletnie nie znasz się na zarządzaniu!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
    Jak można pisać takie bzdury, że obecny Burmistrz nic nie zrobił. Proszę zobaczyć, gdzie w najbliższej okolicy jest tak nowoczesna oczyszczalnia ścieków jaką ma Nałęczów. Centrum Nałęczowa też wyładniało, chociażby w okolicach willi, gdzie Pan Mazierski powiesił swój baner. Zakryte zostały tam wieczne brudy. Pan Mazierski oferuje nam ekologiczną żywność. Pytam czy to będą mirabelki i szczaw produkowane na zielonej wyspie?. Jaki On będzie miał wpływ na produkcję zdrowej żywności. Przez 4 lata nikt na wsi o Panu Mazierskim nie słyszał. Wieści o Nim zaginęły. Swoją twarz pokazuje nam tylko przed wyborami i tylko obiecuje. Działania nie ma żadnego. Otacza się jednym tylko ugrupowaniem(100% P. minister sportu i Jej ludźmi), a gdzie pozostali mieszkańcy,  chociażby wsi. Ja na takiego Burmistrza nie będę głosować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rewitalizacja centrum... moje największe osiągnięcie... i chwalę się ciągle zdobytymi trzema statuetkami... Kobiecie z Sadurek publicznie zarzucam brak kultury, bo zadaje pytania... oczyszczalnia ścieków to taka ogromna inwestycja, że nigdzie takiej nie ma i wcale nie był to Mój obowiązek, szambo jest przecież lepsze... ciągle będę ozdabiał centrum... a wsie nadal będą zabite dechami... nic nowego i nic ciekawego... Pigułka programu A. Ćwieka... Dlaczego nie wygrałem w pierwszej turze pytam?! Bo ludzie chcą zmiany... ale klika jest zbyt liczna, żeby ją ostatecznie rozbić... oby druga tura była pomyślna dla ANDRZEJA... ale MAZIERSKIEGO! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Pan Mazierski nic nam nowego nie oferuje. Powtarza się za Panem Ćwiekiem. Obiecuje tak jak  Jego ugrupowanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważam, że modernizacja naszej oczyszczalni była obowiązkiem miasta, a nie powodem do dumy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani jest chyba za to ze sztabu Pana Ćwiekami, tłumaczy się Pani odgórnie ustawami, że nic się nie da jakoś inni potrafią przykładów nie trzeba szukać daleka mamy Poniatowa i Opole Lubelskie. Pan Ćwiekami to niezdolny Burmistrz stawiam na Pana Mazierski ego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem w Naleczowie kilka razy jako kuracjusz. Pewnie z 8 uzdrowisk. Kasy od kuracjuszy płynie ciagle nie tak mało. Ale takiego dziadostwa nie widziałem nigdzie indziej i to w każdej dziedzinie. Obwodnica jak horyzont albo Yeti. Każdy o niej mówi ale nikt jej jaszcze nie widział. Tiry dalej jezdza srodkiem terenu uzdrowiskowego dostarczajac kuracjuszaom tak niezbednych tlenkow azotu i sadzy. Założyciele wizjonerzy tego uzdrowiska przewracaja sie w grobach. Panowie kandydaci - przejdzcie sie 500metroe od parku to zobaczycie czym chcecie zarządzać. A kibel i równy chodnik to jest oczywistość a nie osiągnięcie w dzisiejszych czasach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A KTO TO JEST TEN CALY MAZIERSKI ,CZY TO TEN SAM CO W POPRZEDNIEJ WALCE WRAZ ZE SWOIM SZTABEM PISAL PASZKWILE NA LUDZI I PO PRZEGRANEJ CIĄGAL ICH PO CBA BESZCZELNY TYP KTÓRY NAWET NIE MIESZKA W NALĘCZOWIE I WSZELAKIMI SPOSOBAMI RWIE SIĘ DO WLADZY BO NAJLEPIEJ PRZYJŚĆ NA GOTOWE I PRZEJĄĆ SCHEDĘ PO ANDRZEJU ĆWIEKU ...WIDAĆ PO GĘBIE ŻE TO FALSZYWY TYP A OBIECUJĄC ZLOTE GÓRY I MANIPULUJĄC LUDZMI CIEMNOTA NA NIEGO GLOSUJE .MIESZKAŃCY ZAPOMNIELI CO ZROBIL P .ĆWIEK CO WIDAC NAWET STOJĄC NA PKS-IE GDZIE NA TYM BRUDNYM .OBSKURNYM DOMU WISI GĘBA MAZIERSKIEGO A TO PRZECIERZ PAN ĆWIEK ZROBIL PORZĄDEK ZASLANIAJĄC TEN SYFILIS ROBIĄC PRZYSTANEK DLA BUSÓW.SAM SLYSZALEM JAK JEDEN NALĘCZOWSKI PIJACZEK CHWALIL SIĘ ŻE ZA ODDANY GLOS NA MAZIERSKIEGO DOSTAL BROWARA-A ILU TAKICH BROWARÓW POSZLO ?PAN ĆWIEK NIE ROBI BRUDNYCH CHWYTOW I NIE ZWODZI LUDZI STARYMI WYKLADZINAMI.KAMIZELKAMI CZY INNYMI GADŻETAMI TYLKO PROWADZI UCZCIWĄ WALKĘ GDYŻ SAM JEST CZYSTY I UCZCIWY..BANEREM KTORY WISI ZASLANIAJĄC KAMERE PRZY KIOSKU RUCHU OKRADZIONYM KILKA DNI TEMU TEŻ POWINNI SIĘ ZAJĄĆ BO TO PODEJRZANE  A WOGOLE SKĄD PIENIĄDZE NA KAMPANIE ...
Po pierwsze to właśnie ćwiek jest specjalistą od brudnej kampanii, przypomnijmy sobie tą sprzed 8 lat!!!! Chamstwo i chęć wygryzienia Wójcika było widać gołym okiem.  Po drugie ćwiek nie potrzebuje kasy bo urząd gminy mu funduje darmową kampanie - dziwnym trafem tuż przed wyborami na oficjalnej stronie urzędu pojawiają się informacje ile to szanowny burmistrz zrobił przez mijającą kadencję no i ta wystawa przed NOKiem! Za czyją to kase się pytam? nas wszystkich czyli mieszkańców gminy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatnie lata rządów burmistrza Nałęczowa przypadły na "tłuste lata" unijnej kasy. Nasze miasto nie wykorzystało tej okazji -szkoda. Prawie nic się zmieniło przez te 8 lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatnie lata rządów burmistrza Nałęczowa przypadły na "tłuste lata" unijnej kasy. Nasze miasto nie wykorzystało tej okazji -szkoda. Prawie nic się zmieniło przez te 8 lat.
Dużo zmieniło się w Nałęczowie. Ja dziękuję Panie Ćwiek za oświetlenie Parku. Mogę teraz bezpiecznie wracać wieczór z pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak mi się spali żarówka to jadę do sklepu, kupuję i wymieniam. Zajmuje to 30 minut. Nie potrzebuje na to 8 lat ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dużo zmieniło się w Nałęczowie. Ja dziękuję Panie Ćwiek za oświetlenie Parku. Mogę teraz bezpiecznie wracać wieczór z pracy.
super bezpiecznie... nie dalej jak 2 miesiące temu pobili tam kilka osób... dotkliwie dosyć... policja nic o tym nie wie a straż miejska skończyła pracę o 15! Super bezpiecznie w parku! naprawdę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...