Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Brutalnie pobili, bo chcieli ukraść telefon

Utworzony przez ~mała~, 16 lutego 2009 o 17:24 Powrót do artykułu
bezstresowe wychowanie
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nie musieli kraść, za same ryje możnaby dać po 15 lat !
0
ale mordy, za sam wygląd powinni ich pozamykać
0
Takim to wpierd... i do ciemnego lochu, żeby takich mord nikt nie musiał oglądać.
0
Dziweczynka... "przepraszam, która godzina....?..." - początek był słodki, tylko później się pokiełbasiło.... Ładnie te dziewczyny się wychowuje, hamice cholerne. Chętnie bym zrobił ustawkę na miejscu tego poszkodowanego i przefilcował bym te 4 ryje. Niech poczują na własnej skórze jak to jest dostać w ryja. A potem jeszcze z kujawiaka i satysfakcja że na bucie mam ich juchę.
0
taki to za h................i na latarnie
0
jak można sie było dać takim cieciom przeciesz to cioty !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
A która z nich to dziewczyna? bo wszyscy na nią wyglądają..
0
Tylko na nich sopjrzeć to widać, że to patologia. Powinno się takich bez sądu zgładzić
0
~paulina~ napisał:
taki to za h................i na latarnie
Tą panne za h..... nie da rady - ją za suty na hak i na latarnię :]
0
Jak juz będą wisieli na tej latarni - dajta znać - przyjdę se ponaparzać bejsbolem
0
Dobrze dla nich,że na mnie nie trafili bo bym im karki skręcił,ale może kiedyś się spotkamy na ulicy...
0
Masz racje gościu tak trzeba zrobić bo ten chłopak jest moim kolega i przyjacielem szedł do mnie a te sku***syny podskoczyły niech podskoczą do 10 a nie do jednego biednego chłopaka.Ta lafirynda powinna sie smarzyć z nimi w pace a na koniec w piekle bo to co zrobili było po wyrzej godnosci i poszanowania człowieka.Ta smarkula jedna brzydsza o demnie a skacze.
0
SZACUNECZEK
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: