Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Brutalnie pobilli policjanta. Dziś usłyszeli wyrok

Utworzony przez ćpun, 28 września 2010 r. o 14:36 Powrót do artykułu
chory system gnoje sobie siedza w wiezniu a podatnik musi zapierdzielac na takiego powinni zapieprzac przez te 2 lata w zieleni to by sie nauczyli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest chamstwo tyle musieli czekac na ten wyrok siedzieli tyle mysle ze juz dostali za swoje szkoda mi ich bo jednak to sa ludzie zrobili blad ale policja tez nie lepsza. Znam ich i wiem jacy są i nie sa zli da sie z nimi pogadac tylko strzelilo im cos do glowy wypili noi wiadomo nie mieli łatwo cos o tym wiem. Dla mnie to powinni juz wyjsc na wolnosc starczy tego maja zycia przed soba tyle.Trzymajcie sie tam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popracowałbyś kilka dni w tym syfie, zobaczyłbyś czym śmierdzi ta robota, i dlaczego mogą iść po 35 latach emerytur, więc Nie cwaniakuj!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cwaniaki czepiacie się policjantów,chcecie ich zeszmacić a jak was obrobią lub oklepią to gdzie idziecie.Policja powinna mieć większe możliwości,nie może bać się interweniować wobec takich gnoi.Dawniej była by guma i wązkie drzwi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty nie cwaniakuj! ,masz cos do mnie! mowie jak jest! i mowisz do dziewczyny wiec troche szacunku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem w szoku, te komentarze są nie normalne /w większości/ dlaczego w taki sposób się "spełniacie" chcę wierzyć w TO, że jeszcze COS z WAS będzie. Z CAŁEGO SERCA ŻYCZE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oni juz swoje odbyli powinni wreszcie wyjsc znam ich ale nie sadze ze jeszzcze kiedykolwiek zobacze:( Trzymajcie sie chłopaki:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktos zna adres tego aresztu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do tej porry puławska policja nie nie znalazła bandziorów którzy zabili syna puławskiego policjanta Kamila B .Pewnie dlatego ,że byli bogaci , lub znali policjantów. A o ile się nie mylę w to tak dziwnie zginęło 4 czy 5 Kamili. A może to wszystko nam się tylko tak wydaję?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='Smerf' date='30 wrzesień 2010 - 20:52 ' timestamp='1285872776' post='355069'] Ty nie cwaniakuj! ,masz cos do mnie! mowie jak jest! i mowisz do dziewczyny wiec troche szacunku. [/quote Gdybyś była dziewczyną to nie wypisywałabyś takich idiotyzmów,a Ty po prostu jesteś zwykła "zdzirą" a nie dziewczyną i nie używaj określenia dziewczyna w stosunku do swojej osoby - bo tym samym obrażasz naprawdę dziewczyny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiedzmy tak ludzie ktorzy wychowywali sie od dziecka w bogatej rodzinie i ciagle mieli wszystko pod dostatkiem zrobili sie typowymi lamusami ktorzy sluchaja sie rodzicow pod kazdym wzgledem np. jaka szkole musza obrac i wgl a pozniej ida na mundurowego lub na jakies inne wyzsze stanowiska nie mowie tu wylacznie o policji ale np. o prawniku, czy prokuratorze itd. pozniej nie potrafia sobie poradzic w obronie wlasnej a potrafia sie czepic czlowieka o byle jakie gowno. Dostanie Taki po piździe i leci na policje bo tak go nauczyli a teraz zobaczcie na tych chlopakow w tym wypadku nie pochodza z rodzin patologicznych absolutnie ale obrali sobie swoj kres zycia maja swoje zasady mlodziez jest jaka jest i nie trzeba sie w to wp*******. I podejrzewam że prędzej poradza sobie w swoim zyciu , beda potrafili sie obronic. A takze na swoim przykladzie wychowaja dzieci tak zeby nie byly taci jak oni bo i tak mlodziez bedzie teraz bardziej gorsza do zrozumienia itp. Wiem ze to co sie stalo wiele ich nauczylo. Zreszta wielu pedagogow potwierdza ze z takimi ludzmi idzie sie predzej dogadac bo sa otwarci na rozmowe bardziej niz jakis zaj**** kujon a ich serca wcale nie sa z kamienia. Krytykujcie moje wypowiedzenie jak chcecie bo mam na to WYJ***** nie obchodzi mnie czyjas opinia tylko fakty!!! A media od lat pie****** i pogarszaja zawsze sprawe poniewaz robia za duzy rozglos a pozniej nie dziwne ze policjanci sa napadani bo obejrzy sobie to ktos i stwierdzi ze nie bedzie gorszy i tez tak zrobi. ROZKMINA TEGO NALEŻY DO WAS. POZDRO DLA ZIOMKOW )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~~PSKO~~ napisał:
Powiedzmy tak ludzie ktorzy wychowywali sie od dziecka w bogatej rodzinie i ciagle mieli wszystko pod dostatkiem zrobili sie typowymi lamusami ktorzy sluchaja sie rodzicow pod kazdym wzgledem np. jaka szkole musza obrac i wgl a pozniej ida na mundurowego lub na jakies inne wyzsze stanowiska nie mowie tu wylacznie o policji ale np. o prawniku, czy prokuratorze itd. pozniej nie potrafia sobie poradzic w obronie wlasnej a potrafia sie czepic czlowieka o byle jakie gowno. Dostanie Taki po piździe i leci na policje bo tak go nauczyli a teraz zobaczcie na tych chlopakow w tym wypadku nie pochodza z rodzin patologicznych absolutnie ale obrali sobie swoj kres zycia maja swoje zasady mlodziez jest jaka jest i nie trzeba sie w to wp*******. I podejrzewam że prędzej poradza sobie w swoim zyciu , beda potrafili sie obronic. A takze na swoim przykladzie wychowaja dzieci tak zeby nie byly taci jak oni bo i tak mlodziez bedzie teraz bardziej gorsza do zrozumienia itp. Wiem ze to co sie stalo wiele ich nauczylo. Zreszta wielu pedagogow potwierdza ze z takimi ludzmi idzie sie predzej dogadac bo sa otwarci na rozmowe bardziej niz jakis zaj**** kujon a ich serca wcale nie sa z kamienia. Krytykujcie moje wypowiedzenie jak chcecie bo mam na to WYJ***** nie obchodzi mnie czyjas opinia tylko fakty!!! A media od lat pie****** i pogarszaja zawsze sprawe poniewaz robia za duzy rozglos a pozniej nie dziwne ze policjanci sa napadani bo obejrzy sobie to ktos i stwierdzi ze nie bedzie gorszy i tez tak zrobi. ROZKMINA TEGO NALEŻY DO WAS. POZDRO DLA ZIOMKOW )
Czy życie polega tylko na umiejętnośći bicia się czy oprócz tego już nic nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgadzam sie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kiedy pójda siedziec???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tego nikt nie wie kiedy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...