Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Brzozowa Gać: Śmiertelny wypadek na drodze nr 17 (foto)

Utworzony przez Maska, 25 lutego 2011 r. o 09:37 Powrót do artykułu
ewa napisał:
Wiesz ~gandalf~ myślę, że ty nawet uczęszczasz do psychiatry i leczysz się skoro innym wmawiasz choroby umysłowe- to z tobą naprawdę jest coś nie tak. myślę ze "ja" ma trochę racji może nie do końca ale trochę ma, bo twoje argumenty z zagranicznych badań nie przekonały mnie. Zobaczymy co powiesz jak ci taki ślepy lub kierowca który zaśnie za kierownicą zabije żonę, matkę albo dziecko wtedy chciałabym zobaczyć twoje zdanie na tą sprawę.
Pewnie, że ma trochę racji ale tylko trochę. A jego posty świadczą o tym, co już dawno zostało zdiagnozowane i można znaleźć w sieci. Przecież nie znamy przyczyny wypadku, więc co tu osądzać dziadka, który stracił żonę (sąsiadkę, nie/znajomą -przecież nawet tego nie wiemy). Więc jak można psy wieszać na starszych. Przyznaję, że dość pochopnie wkleiłem info z Ameryki, ale tu chodzi o tendencję i uważałem, że zrozumiecie. Poszukajcie w necie to znajdziecie ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POMOC DLA OSÓB POSZKODOWANYCH W TYM WYPADKU W UZYSKANIU ODSZKODOWANIA I ZADOŚĆUCZYNIENIA. KONTAKT TEL : 507 837 989
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Marcinie żenująca reklama. Żałosne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Matiz,69 latek,więcej potrzeba?Kiedy wreszcie będą badali czy starcy za kółkiem nie stwarzają zagrożenia dla bezpieczeństwa ruchu drogowego????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najszczersze kondolencje dla rodziny oraz bliskich zmarłej, ps. mogę pomóc finansowo rodzinie która ucierpiała w wypadku proszę o kontakt anczysko7@interia.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierowca tego samochodu jest kierowcą zawodowym , zgineła jego żona. Pochodzą z Zamościa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rodziny osób poszkodowanych w wypadku proszę o kontakt 507 692 851
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stare Dziady nie powinny siadać za kółko. Trzeba wprowadzić limity dla niedołęgów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...