Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nie jestem pokrzywdzony, ale wniosek mogę złożyć:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie głosujemy na Szulowskiego !!! facet trzyma się spódnicy "Szefowej" jak dzieciak, brak słów !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ALE TRZEBA BĘDZIE ZACZĄĆ NOWE :))) Piotr Wawrzynowicz mówi: “ "Dwie niezależne forpoczty badały Włodka, czy on nie spęka przy podejmowaniu decyzji. Posłałem Stasiu Gawłowskiego, to jest sekretarz w Ministerstwie Ochrony Środowiska i Kaziu Plocke, sekretarz w Ministerstwie Rolnictwa, to jest jego kumpel. No i tam przy wódeczce gdzieś, chodzili go pytali, ale czy ten Włodek, który jest jebany w Platformie, nie spęka, żeby Jankowi sprzedać Ciech. I powiedział, że absolutnie nie spęka, że to jest w ogóle transakcja taka jak powinna być. Nic takiego się nie dzieje". [...] czas na zmiany ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego wniosek prezydenta nie może być podstawą do ścigania? Przecież to urząd poza osobami których dane wykorzystano jest pokrzywdzony. Coś tu śmierdzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
glosujemy na Anne Nizioł ,podobno załatwi pracę każdemu ,warto na nią postawić ,a w drogownictwie pracy jest dużo,i jest przykładem do naśladowania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...