Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Budowa szkoły w Kazimierzu Dolnym pod lupą śledczych

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 31 stycznia 2017 r. o 06:47 Powrót do artykułu
To już wiadomo dlaczego uciekł do Wąwolnicy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nie wierze aby Grzegorz mogl cos zataic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obecny Burmistrz zrobi wszystko aby przykryć swoją niekompetencje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do rynku w Kazimierzu mam jakieś 30 km. Od zawsze zaliczam się do miłośników tego miasteczka i odwiedzam je dość często. Może przyda się komuś moje zdanie. Kazimierz z roku na rok pięknieje. To co widzę nawet w nowych budowlach utwierdza mnie w przekonaniu, że można budować solidnie i ładnie, nawet pięknie. Ta opinia dotyczy także nowej szkoły a na początku trochę się obawiałem. Styl "kazimierski" powinien być inspiracją i wzorem dla całego kraju. Wypadkowa kazimierska jest lepsza od stylu zakopiańskiego, który w założeniach miał być stylem narodowym. To raczej duży komplement. Dajcie sobie spokój z wojnami podjazdowymi. Już w czasach PRL miałem do czynienia z budowami i wiem ile różnych okoliczności może pokrzyżować plany. Praktycznie to okoliczności takie występują niemal zawsze. Ostatnia rada to: Alleluja i do przodu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz buduje razem. z wòjtem Wąwolnice.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...