Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Budowie szkoły w Kazimierzu Dolnym przyjrzy się prokurator

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 12 stycznia 2017 o 08:46 Powrót do artykułu
Ach ten Kazimierz. Kolebka pseudo biznesmenów.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
jakaś *** doniosła, innej możliwości nie ma. 
0
Wszędzie , absolutnie wszędzie gdzie wydaje się nie swoje pieniądze dochodzi do nadużyć i wyprowadzania pięniędzy do prywatnych kieszeni. Ten obecny system aż się o to prosi , kary są zbyt niskie ale przede wszystkim są łatwe do obejścia , wystarczą te same ukradzione pieniądze bo system sądownictwa jest obecnie najbardziej skorumpowanym i mafijnym systemem w Polsce. A to wszystko to tak jakby kradli bezpośrednio z mojej czy Twojej kieszeni. Popierasz takie organizacje jak KOD , oddajesz swoje pieniądze złodziejom. Chcesz być frajerem , twój wybór.
0
Trudno będzie panu Ziobrze wyplenić te złodziejskie praktyki na styku państwowe pieniądze -prywatny biznes. PO-ZSL doprowadziło to do perfekcj,i dlatego tak zaciekle bronią tego układu a na tych praktykach cierpi cała Polska
0
A co z szaletem za prawie milion? Czy pan Dunia wyjaśni to?
0
I już był czas na narobienie szwidli ?
0
DLACZEGO USUWACIE KOMENTARZE?
0
Zaczekaj na wyniki, a nie już wydajesz wyroki. Chyba, że uważasz, że już wróciliśmy do czasów, w których " a co wy mi tu z prawem, prawo to my" mówił partyjny szarak. Coraz bardziej niestety zmierzamy w tym kierunku o zgrozo.
0
Wybuch gazu był prawie siedem lat temu, nie cztery...
0
Popierałem kiedyś odbudowę Stoczni Gdańskiej, ale całą kasę zdefraudował jeden chochsztapler z RMfm Toruń. Teraz jestem ostrożny z ofiarą.
0
A co z hotelem przy Lubelskiej i młynem na Zielonej?
0
Czy to nie pan Dunia przygotowywał i rozpoczął budowę? Tak kojarzę bo zawsze takie parcie na szkło miał i chwalił się co to nie on.
0
Cytując klasyka nie jest ważne jak się zaczyna, ważne jak się kończy.
0
Nie siedem, lecz niecałe sześć(31.05.2011).  
0
Tu co drugi obiekt nie ładnie pachnie
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: