Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Zwrócili Wisłę,
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Rury nie wytrzymały ciśnienia pisowskiego.
0
rury zabrali na wodociąg do Koniecpola
0
Rury nie wytrzymały ciśnienia pisowskiego.
Nawet rzeczy martwe juz szlag trafia w tym moherowie.
0
Takie niespodzianki potrafią robić również niskiej jakości wężyki elastyczne doprowadzające wodę do baterii umywalkowych czy zlewowych.
0
informacje są nieprawdziwe. Urząd będzie pracował, tylko w utrudniony sposób. Na FB są informacje, gdzie i jak załatwiać sprawy.
0
Jak Bronowice zalało to się wójt nie martwił ! Jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie...!
0
Jak Bronowice zalało to się wójt nie martwił ! Jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie.
Nie pomyślałeś przypadkiem że ta awaria najbardziej utrudni życie MIESZKAŃCOM?!?!?!? Resztki szarych komórek ci w tych Bronowicach zalało?!?!?!
0
Byłem dzisiaj w Urzędzie, bez problemu złożyłem wniosek w tymczasowym biurze obsługi i uzyskałem dodatkowe informacje. Pracownicy byli bardzo uprzejmi, chociaż dla nich też ta sytuacja jest trudna, bo nie mogą normalnie pracować.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: