Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Żenujący są, pytają mieszkańców a już wiedzą jakie będą decyzje. Pis chce zlikwidować BO bo to inicjatywa Platformy, a poza tym pislam to zniewolenie i likwidacja demokracji, którą bardzo dobrze obrazuje idea BO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokladnie. Ta smieszna juz w tej chwili ankieta powinna byc juz dawno.mogliby choc zachowac jakies pozory, ze mamy na cos wplyw a nie maja wszystko ustalone a pytaja nas o zdanie. Smiechu warte. brawo Pulawy - Moglibyscie dostac zloty medal w kategorii "jak nie robic budzetu obywatelskiego!"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To są tylko luźne propozycje, poddane pod dyskusję na komisji. Nic nie jest postanowione, a decyzje o tym jak będzie wyglądał regulamin radni podejmą dopiero po wynikach ankiety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ooo dobrze poinformowany gosc sie ujawnil?! Pewnie uczestniczy w tworzeniu tego "wspanialego" regulaminu, ktory ograniczy na maksa kreatywnosc pomyslow przez zapis "50%srodow na rejon". chyba ze chodzi tylko o zglaszanie laweczek i smietniczek?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tyle miast ma przeciez ten caly obywatelski, to tak trudno wzorowac sie na prawdziwych budzetach? tylko takie "homo nie wiadomo" robic?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czasami warto poszukać informacji i być dobrze poinformowanym zamiast łykać wszystko co się przeczyta w necie. Odrobina dobrej woli jeszcze nikomu nie zaszkodziła :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witamy anonimowego radnego. Państwo radni nie bójcie się podpisywać pod swoimi komentarzami, po was nikt nie przyjdzie o 6 rano.
To są tylko luźne propozycje, poddane pod dyskusję na komisji. Nic nie jest postanowione, a decyzje o tym jak będzie wyglądał regulamin radni podejmą dopiero po wynikach ankiety.
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To są tylko luźne propozycje, poddane pod dyskusję na komisji. Nic nie jest postanowione, a decyzje o tym jak będzie wyglądał regulamin radni podejmą dopiero po wynikach ankiety.
Gdzie w ankiecie jest choćby jedno pytanie do nas co sądzimy o likwidacji projektów ogólnomiejskich????? Czy urzędasy pytają sie nas czy chcemy zeby projekty na rejon  były zmniejszone o połowę kasy?  Ta ankieta to wstyd. Nic w niej nie ma! Ale prasie i w papierach napiszą ze mieszkańcy tak chcieli! Przecież była ankieta!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę ze budżet obywatelski, a co za tym idzie nasz wybór, chcą uszczuplić do minimum. Tego co robi z nami władza w tym mieście jest juz nie do zniesienia!  Czy naprawdę w tej radzie miasta jest tylko jeden myślący radny? Dlaczego???????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no cóż dobra zmiana dotyka puławski budżet obywatelski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ok, widzę, że już się w komentarzach zaczyna kanonizacja :) Czas się oddalić :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co robić fikcje z budżetu obywatelskiego? Okrojenie pieniędzy na projekty lokalne, likwidacja projektów ogólnomiejskich. Panie Grobel. Niech pan nie robi szopki z tej idei, a z nas debili. Niech pan od razu zlikwiduje cały ten cyrk i nie szydzi, że mamy jeszcze coś do powiedzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
proponuję bojkot BO w tym roku i nie głosować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To są tylko luźne propozycje, poddane pod dyskusję na komisji. Nic nie jest postanowione, a decyzje o tym jak będzie wyglądał regulamin radni podejmą dopiero po wynikach ankiety.
Nie ośmieszajcie do końca siebie z tą ankieta.  Na podstawie pytań które tam sie znajdują. to ja mogę stwierdzić jedno - ten kto to pisał powinien natychmiast zostać zwolniony z pracy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie. nie wiem jak niby ci w większości śmieszni radni maja podjąć decyzje na podstawie tego czegoś zwanego szumnie ankietą? Nie znalazłem tam ani słowa, żadnego pytania do nas, co sądzimy o usunięciu projektów ogólnomiejskich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram ponizej.na jakiej podstawie usuwa sie projekty ogolnomiejskie? Ankieta na niby, bo pewnie trzeba "odbebnic" i pokazac jak to mieszkancy maja udzial w tym psedo budzecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto wymyslil akurat takie pytania? Ma ten ktos pojecie o budzecie obywatelskim? watpliwa jest ta wiedza urzednicza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez przesady. Ja nie miałem problemu żeby wypełnić ankietę i napisać wszystkie swoje uwagi do poprzednich edycji- w ostatnim pytaniu jest taka opcja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez przesady?Ja już wypełniłam ankietę kilka dni temu. W uwagach napisałam ze zmiany dobre. Skąd niby miałam wiedzieć ze likwiduje sie projekty ogólnomiejskie i zmniejsza pieniądze na poszczególne projekty lokalne? Wprowadzono mnie w błąd i okłamano! Teraz urzędniki na podstawie wypełnionych ankiet, których treść jest zmanipulowana i pozbawiona najbardziej istotnych informacji, stwierdza ze  popieramy ich chore pomysły. To ze byliśmy nieświadomi prawdy to juz bedzie dla nich bez znaczenia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla nich jest zawsze bez przesady i bez problemu. Najlepiej sie w ogole nie odzywać . Niech robią co chcą. Większość ludzi wypełniających ankietę nie czyta zapewne dziennika wschodniego. Skąd maja wiedzieć o likwidacji projektów ogólnomiejskich czy zmniejszeniu pieniędzy na poszczególne budżety lokalne? Dlaczego ankieta zręcznie przemilcza te najważniejsze dla nas fakty? Pomijając najbardziej istotne informacje budżetu obywatelskiego jest  szkodliwa i nieważna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...