Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jakiś żart? Toż to bezprawne przetworzenie danych osobowych dla osiągnięcia korzyści, a na pewno podawanie się przed urzędem za kogoś innego. Jeśli prokuratura się tym nie zajmie, to znaczy że można się robić co chce, aby tylko później strugać przygłupa, że się chciało dobrze ale się zesrało. Przecież to zwykłe fałszerstwo jest.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Do GIODO zgłosić
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Zgodnie z art. 49 Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych - każdy kto przetwarza w zbiorze dane osobowe, choć ich przetwarzanie nie jest dopuszczalne albo do których przetwarzania nie jest uprawniony, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2...... Niektóre instytucje, które miały dostęp do danych tj. Imię, nazwisko i PESEL i wielokrotnie wykorzystywały te dane w celach osiągnięcia własnych korzyści bez zgody właścicieli tych danych. Wiele osób, które znam nie mogły podjąć decyzji samodzielnie - zagłosować na projekt wg własnego uznania - bo ktoś wykradł ich dane i bezprawnie przetworzył....Mam nadzieje, ze odpowiednie służby ścigania zajmą się tym procederem.... Chyba w tym projekcie min chodzi o uczciwość ???!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: