Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Burmistrz głuchy na protesty ws. wąwozu. "Zniszczone zostanie to, co jest elementem zachwytu"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 26 czerwca 2017 r. o 13:09 Powrót do artykułu
Brak info od urzędników ile wody deszczowej spływa, czy powoduje wypłukiwanie, razmakanie, czy to blokuje chodzenie i na ile dni (błoto). Jak jest w innych wąwozach, czy się sprawdza? Przy okazji kładzenia ,,bruku" można rurę odwadniającą wkopać, czy dreny jakieś. Oświetlenie dyskretne diodami, do drzew można przyczepić, latarki ogólnodostępne dla wszystkich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak mają to zrobic tak, jak te fontanny na Litewskim, to niech lepiej nic nie robia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pocałujcie mnie gdzieś... moja zagroda jest obok i wolno mnie robić co się chce. Ile ma żona te okna od kurzu myć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moze komuś lampki trzeba w pustym łbie zamontować? Moze wtedy ktoś zacznie myśleć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CO NA TO KAZIMEIRSKI PARK KRAJOBRAZOWY? CO TE STOWARZYSZENIE KRAINA LESSOWYCH WĄWOZOW?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Iwonko gratulujemy. Pełen sukces
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyjątkowy wąwóz, na skalę kraju. Dlaczego nie został przez władze państwowe wpisany na listę/obszar chroniony czegośtam. Wtedy "włodarz" z plebsu nie miałby NIC do gadania. Kazimierzanie, nie wstyd wam żeście wybrali takiego kmiota???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lepiej wylać asfalt, jak na ścieżkach, bo wtedy na rolkach przyjemniej się jedzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ile metrów ma ta ścieżka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
salon pięknych podłóg. podłogi drewniane na ogrzewanie podłogowe ! ***podlogi-lublin.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba pobierał nauki u samego prof. Szyszki. Zmiana drzew na plastikowe ułatwiłaby też bo nie trzeba byłoby sprzątać liści. To nazwisko kojarzy mi się jakąś radykalną partią co chce ziemię poddaną sobie uczynić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ile głosów potrzeba do wniosku o odwołanie burmistrza? - chyba to jest jedyna metoda na tego buca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten burmistrz ma w ogole wywrocone podejscie do Kazimierza. Ponoc nie chce polaczyc sciezki rowerowej z ta, ktora jest ulozona do samych Pulaw, bo obawia sie, ze to mu turystow zabierze... A ja mowie, ze wrecz przeciwnie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja będzie debata, jak już projekty zrobione!! KŁAMSTWO!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dość tego! Referendum!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę, że w Kazimierzu mamy burmistrza psychopatę. Ciekawy jestem kiedy ten fagas wpadnie na pomysł aby schody ruchome zainstalować np na górę Trzech Krzyży.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ten matołek to z jakiej opcji politycznej? Partia Ignorantów Społecznych? Po planach sądząc to jakiś kumpel mistrza Szyszki. Po ich rządach to będziemy tu sprzątać kolejne 25 lat. Wytną lasy, zabetonują wąwozy, przekopią mierzeje ... barany, nieuki, fachowcy od puszek i parówek psia mać. Twórcy przyszłości przez duże tfu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie !!! róbmy coś żeby ten debilny pomysł nie doszedł do skutku !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Brak info od urzędników ile wody deszczowej spływa, czy powoduje wypłukiwanie, razmakanie, czy to blokuje chodzenie i na ile dni (błoto). Jak jest w innych wąwozach, czy się sprawdza? Przy okazji kładzenia ,,bruku" można rurę odwadniającą wkopać, czy dreny jakieś. Oświetlenie dyskretne diodami, do drzew można przyczepić, latarki ogólnodostępne dla wszystkich.
 ty piszesz to na poważnie ? co bierzesz ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgłupiał?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...