Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bus z pasażerami uderzył w tył ciężarówki. Są ranni

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 27 czerwca 2017 r. o 12:53 Powrót do artykułu
Tak to właśnie jest z tymi trumnami na kółkach. Póki są ludzie skłonni płacić kierowcy, który myśli że jest na rajdzie to dalej będzie taka patologia na drogach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osoby przetransportowane do szpitala lub ich rodzinę bardzo proszę o kontakt bognaciak-a@o2.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ggg napisał:
undefined napisał:
Tak to właśnie jest z tymi trumnami na kółkach. Póki są ludzie skłonni płacić kierowcy, który myśli że jest na rajdzie to dalej będzie taka patologia na drogach...
Trumna na kułkach? Fajnie, że nazywasz tak mój środek transportu oraz wielu innych ludzi jeźdżących do pracy lub do szkoły/na studia niestety niekażdy jest tak bogaty, że może sobie pozowlić na samochód lub nie każdy może prowadzić z racji wieku. Osobiscie zamiast cisnąć busa i kierwoce co po prostu nie miał szczęścia to proponuje doczepić się do niektórych busów w LBN bo tam czasami takie wraki jeżdżą, że samochód po zatankowaniu podwaja swoją wartość.
 Już się nie napinaj tylko wez się za słownik jak będziesz podrózował tym swoim środkiem transportu..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wypadek i tyle !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Busiarze (nie wszyscy - ale niektórzy) jeżdżą za szybko. Raz miałem sytuację, że stałem w korku na rondzie w P-wach. a z tyłu w kierunku Lublina leciał bus, (jak szalony). Zawsze stojąc w korku rozglądam się do tyłu. Oceniłem, że nie wyrobi i uciekłem w bok z korka na lewy pas.... i dobrze zrobiłem bo by mi w tyłek wjechał. Wyszedłem, zapukałem gościowi w czoło - i tyle.... machnął tylko ręką na "sorry"..... taaaaa..... zawsze trzeba być czujnym na głupotę za kółkiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...