Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Butelki niepotrzebne, drzewa wręcz przeciwnie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 10 czerwca 2016 r. o 21:31 Powrót do artykułu
a co się dzieje z drzewkami zasadzonymi w poprzednich latach? czy jeszcze istnieją? ktoś to sprawdza, dba pielęgnuje!? Czy to akcja na pokaz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja już nie mam zamiaru zbierać butelek na te akcję. Butelki zbieraliśmy cały rok bo rzeczą oczywistą jest że takich ilości nikt nie uzbiera w ciągu np. 2 tygodni kiedy przychodzi oficjalna informacja do szkoły o akcji. Cóż rozczarowanie dzieci w tym roku było wielkie gdy dowiedziały się że bon do Empiku dostanie tylko jedna osoba w szkole a nie wszyscy którzy przekroczą okreslona ilość sztuk jak w latach ubiegłych. Wiem że to może i szczytny cel dbanie o środowisko,ale wydaje mi się że od przyzłego roku akcja nie będzie już tak popularna wśród dzieci,a raczej rodziców bo to my głównie wkładamy w to swoją pracę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... że bon do Empiku zostanie tylko jedna osoba w szkole z nią wszyscy którzy przekroczą określony ilość sztuk jak w latach ubiegłych. Wiem że to może i szczytny cel dbanie o środowisko,ale wydaje mi się że od przyzłego roku akcja nie będzie już tak popularna wśród dzieci,a raczej rodziców bo to my głównie wkładamy w to swoją pracę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... a raczej rodziców bo to my głównie wkładamy w to swoją pracę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Durna akcja. Jak przychodzi termin to dzieciaki lecą do kontenerów z plastikiem i wyciągają masowo, a nie zbierają. Ale w tym roku organizatorzy nabili dzieci w butelkę bo dali jeden bon. Panie Wadas i panie prezesie Azotów - wsadźcie sobie w d...takie nagrody. Wstyd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładanie. A najlepiej jak każą dzieciom zbierać butelki a po roku okazuje się że jednak szkołą nie przystępuje do tej akcji... I róbta co chceta z tymi butelkami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak. Świetna akcja która buduje świadomość ekologiczną już od małego ale widze że niektórzy nadal nie rozumieją. To może prościej: butelki, nagrody i wszystko inne to tylko fragment, bo chodzi po prostu o pokazanie konieczności dbania o środowisko. Na pewno to lepiej działa, gdzie dzieciaki mogą fizycznie zobaczyć jaki jest efekt. A później to zaprocentuje w przyszłości bo będą miały w pamięci że śmieci trzeba przetwarzać, segregować a nie rzucać za siebie. I o to chodzi. Żeby za naszych czasów takie akcje były.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale zabłysnąłeś, gratuluję. tak to właśnie jest że jedni działają, robią akcje społeczne a inni wylewają frustracje. tyle że różnica jest taka że z tej akcji jest konkretny efekt a z narzekania żaden. prosty rachunek
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
gość napisał:
Durna akcja. Jak przychodzi termin to dzieciaki lecą do kontenerów z plastikiem i wyciągają masowo, a nie zbierają. Ale w tym roku organizatorzy nabili dzieci w butelkę bo dali jeden bon. Panie Wadas i panie prezesie Azotów - wsadźcie sobie w d...takie nagrody. Wstyd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...