Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Miłość nietrafiona, kredyt, komornik, lata szukania pracy, mobing w pracy, ????????????? Żal mi jej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miłość nietrafiona, kredyt, komornik, lata szukania pracy, mobing w pracy, ????????????? Żal mi jej.
20-latkę z pewnością załamało zwłaszcza długoletnie szukanie pracy i bieda, z której na alkohol jednak starczyło :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gówno wiesz 2006 a sie udzielasz. Ty tam powinienes stać bo tu są napisane kłamstwa. nie było alkoholu a powodu nie znasz to sie bujaj. nie lubie gdy ktos chce byc mądrzejszy niż jest. I sie naprawde nie udzielaj .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co wy piszecie same bajki policja była ale żadnych gadek z dziewczyną nie prowadziła tylko po cichu ją za ramiona złapali i na most wciągneli ,a czy była aż tak pijana tego bym nie powiedziała ,krzyczeć nie krzyczała i do radioli poszła o własnych siłach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skąd taka informacja, że policjanci długo z nią rozmawiali i że krzyczała???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gówno wiesz 2006 a sie udzielasz. Ty tam powinienes stać bo tu są napisane kłamstwa. nie było alkoholu a powodu nie znasz to sie bujaj. nie lubie gdy ktos chce byc mądrzejszy niż jest. I sie naprawde nie udzielaj .
1,3 w organiźmie oznacza, że nie było alko?!?!?! A mój komentarz był tylko ironią na poprzedni, który twierdził, że dziewczyna miała kredyty, komornika, kilka lat szukania pracy za sobą.... 2o latka to dopiero niedawno skończyła szkołę, albo i jeszcze dalej się uczy, więc mało prawdopodobne, żeby od kilku lat szukała pracy i już zdążyła mieć komornika na głowie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A zna ktoś tą dziewczynę to nie była przypadkiem Karolina Kwaśna?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawa teoria na temat przyczyn samobójstw: bezrobocie, mobbing i komornik. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie zachowania to tylko wołanie o pomoc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A zna ktoś tą dziewczynę to nie była przypadkiem Karolina Kwaśna?
no właśnie wcale bym się nie zdziwiła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To wie ktoś kto to?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja słyszałam że z chłopakiem zerwała.jak by chciała się zabić to i policja by nie zdarzyła przyjechac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prawdopodobnie to karolina kwaśna,ona wogóle powinna się leczyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A komornik to jej ojca ściga z tego co wiem i przez to ona i jej bracia muszą płacić jego długi. Szkoda ze nikt z was z nią nie pogadać zanim osadzie. Szkoda ze nikt z was nie przeczyta wiadomości od tego tzw "chlopaka", os jego rodziny, os jej rodziny. Mało wiecie a naprawdę mówicie. Ona za dużo przeszła jak na was. Aby umiecie komentować. Nic więcej naprawdę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...