Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Byli pracownicy PKS Puławy wciąż czekają na spłatę zaległych pensji

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 12 marca 2017 r. o 08:52 Powrót do artykułu
A ile syndyk zarabia miesięcznie ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Syndyk nigdy nie bedzie mial kasy dla zwyklych pracownikow ..... PKS juz dawno nie jezdzi a na bazie nadal sa jacys ludzie z biura i po co ? Syndyk bedzie likwidowal ten PKS dlugo bo on z tego kase ma ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie władza pisowska? Gdzie realizacja haseł pomocy zwykłemu Polakowi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jedźcie po pieniądze do bolka, bo przeciez my na tym padole mieliśmy zyć godnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A pani Iwonka jest zadowolona ze sprzedaży majątku spółki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PKS PUŁAWY - Na zawsze będzie mi się źle kojarzył. Kierowcy sami sobie winni za taki los, a teraz wyciągają łapki po pieniądze. Kierowcy zrobili sobie palarnię na kółkach i palili papierosy w czasie jazdy. Jechałem z Lublina, odj.godz. 13.00 dnia 06.07.2012 r. – od Jastkowa kierowca zaczął palić w busie PKS-u Puławy. Kierowca ten pokazał mi środkowy palec, tak się odgrażał, bo śmiałem mu zwrócić uwagę dlaczego pali papierosy w czasie jazdy. Wysiadłem cały roztrzęsiony i zdenerwowany, a przecież zapłaciłem za bilet. Dziękuję za takie potraktowanie. Nigdy więcej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PKS to przykład nieudolnego zarządzania który wyszedł przy okazji konkurencji (busy)...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapytaj sie bylego ministra skarbu panstwa za rzadow PO co zrobil aby bronic PKS przed bankructwem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biuro ma się dobrze. Kawkę pije tylko że bez czekoladek od kierowców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Iwonka w Sądzie Pracy zexnaje przeciwko pracownikom. Powód dla nas niexnany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym jej nie nazwał panią. Raczej ......... Cwaniara.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby został zrealizowany plan pierwszego likwidatora, żeby wydzierżawić wszystkie autobusy i sprzedać majątek, już dawno wszyscy by mieli kasę. A tak, to niestety, przez złe praktyki nie będzie spłaty długów, bo wszystko pójdzie na koszty przeciągającego się postępowania. Dzierżawa placówki w Rykach za grosze była na niekorzyść wierzycieli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oni wiedzą co robią. Ktoś w tym musi mieć interes.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Postępowanie się przeciąga a co miesiąc niektórym wpływa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Raczej wybranym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...