Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
(...)
Ostatnio edytowany 25 marca 2015 r. o 22:16
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba tylko należęć do POmyj i praca jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma kogoś takiego jak "wiceprezydent miasta"!!! Jest tylko i wyłącznie zastępca prezydenta miasta!!! Tak samo nie ma kogoś takiego jak "wiceburmistrz" czy "wicewójt". Są odpowiednio zastępca burmistrza i zastępca wójta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczerze mówiąc nie mam problemu z tym że jeden kolega woli pracować z klimś kogo zna - tak się robi w firmach prywatnych żeby można było uławtwić proces wdrożenia.  Natomiast moja uwaga dotyczy samego stanowiska - czy oby zapotrzebowanie na specjaliste XYZ oby napewno nie powstało tylko na potrzebę chwili kolegi ?  Pozdr  MNB 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Państwo Polskie to nie prywatne poletko buraka małorolnego. Akceptacja takich zachowań to wyraz akceptacji patologii w polityce i przykładanie ręki do rozpadu Polski. Wyborca PełO, jak sądzę?    
Szczerze mówiąc nie mam problemu z tym że jeden kolega woli pracować z klimś kogo zna - tak się robi w firmach prywatnych żeby można było uławtwić proces wdrożenia.  Natomiast moja uwaga dotyczy samego stanowiska - czy oby zapotrzebowanie na specjaliste XYZ oby napewno nie powstało tylko na potrzebę chwili kolegi ?  Pozdr  MNB 
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto  kupił w promocyjnej cenie Mostostal Puławy ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto  kupił w promocyjnej cenie Mostostal Puławy ?
Icek Bimbermann kupił,ale oczywiście w wielkiej tajemnicy i na tzw. słupa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za komuny to partia załatwiała pracę dla wszystkich, teraz partia rzadząca załatwia tylko swoim, i tle w tym temacie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO-możecie? PO-możemy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Puławy go nie chciały to poszedł rządzić krajem wiec chyba lepiej było jak mieszał w małym garnku jak w kotle ale i w tym garze została już sama polewka i tylko mordę można sparzyć przez chciwość i nieostrożność.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a.jednak.po.znajomości
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...