Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Castorama wkrótce może być otwarta

Utworzony przez benek, 29 września 2010 o 20:29 Powrót do artykułu
super że otwierają, już nie moge się doczekać kiedy kupię doniczkę i kilo gwoździ!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
I bardzo dobrze ze otwierają !!!! Jedyny market który się przyda w Puławach!!! Mam nadzieje ze UM Puławy and Grobel przegra sprawę!!!
0
Marek, mieszkam przy skrzyżowaniu lubelskiej, gościnczyka i wojska polskiego. nie mam ochoty patrzeć z balkonu na kolejny hipermarket w okolicy. mam dość tirów przejeżdzjących przez miasto, a otwarcie sklepu oznacza wzmożony ruch tych samochodów. osobowych również. ile przybędzie miejsc pracy??? 0! bo upadną małe sklepy przy lubelskiej (między wiaduktem, a lidlem), a ludzie pracujący w nich stracą pracę. zastanów się ile będzie z tego dobrego...
0
Dziwię się władzom Puław, przecież będą z tego pobierać podatki i ludzie zjadą z całego regionu i będzie ruch w interesie
0
Super!!!dosyc naciagania klientow w małych sklepikach budowlanych.nareszcie ceny wrócą do normy i będzie można ładnie się urządzić...nie moge się doczekać...
0
@Aneczka89 nikt Ci nie karze mieszkać na Niwie, możesz też nie wyglądać przez okno, mnie nikt nie spytał o to czy wybudować CHolenderskie miasteczko na Włostowicach i wydłużyć czas dojazdu do pracy ponad dwukrotnie. Twój widok to żaden problem, spróbuj sobie w ciągu dnia wykonać 2 kursy przez Włostowice,z centrum Puław do Bochotnicy i z Bochotnicy do Puław. Ja tak mam codziennie do pracy, z pracy, po dzieci, zakupy itp. deb***e bez matury zorganizowały sobie robotę. W weekend korek jest od pętli MZK na Włostowicach do połowy Parchatki. Jakoś Aneczka89 widzę, że Ci to przeszkadza. Urząd Manipulacji und her Grobel uszczęśliwiają wszystkich na siłę, jak Związek Radziecki, tylko, że wtedy żyło się lepiej. POrażka
0
zainteresowany napisał:
Super!!!dosyc naciagania klientow w małych sklepikach budowlanych.nareszcie ceny wrócą do normy i będzie można ładnie się urządzić...nie moge się doczekać...
No, to możesz się z dziwić. Jak narazie masz blade pojęcie o tym co piszesz.
0
Po Groblu zostaną blaszaki w centrum,spaprane miasteczko,stadion widmio,pomnik papieża i krzyż w parku.Tak były towarzysz omanił puławian.
0
Prezydent Puław walczył z problemem, który sam wywołał.
0
Czytamy, że puławscy urzędnicy podkreślają, iż w takich sklepach magazyny i hala sprzedaży to jedno. Klient może wejść wszędzie. A ja pytam - i co z tego. Klient się właśnie z tego cieszy, że ma gdzie pochodzić. Poza tym dziwię się, że "puławscy urzędnicy" protestują i że ci sami "puławscy urzędnicy" wydali pozwolenie na budowę... bo jak czytamy w artykule: Pozwolenie na budowę wydało w ubiegłym roku Starostwo Powiatowe w Puławach. Podtrzymał je Lubelski Urząd Wojewódzki. O co więc do jasnej cholery chodzi? Ja tam jestem zadowolony, będzie blisko do (wreszcie) marketu budowlanego z prawdziwego zdarzenia... Do tej pory sklepy budowlane w Puławach skupiały się w magazynach przejętych na ulicy lubelskiej (za Lidlem). Niestety tam była i jest drożyzna, a plac manewrowy jest tak dziurawy, że można tam rurę w samochodzie zgubić. My klienci chcemy dobrych warunków do zrobienia zakupów i wieeeelkiego sklepu. I bardzo dobrze, że dokończą ten nowy market Castoramy.
0
ania napisał:
Po Groblu zostaną blaszaki w centrum,spaprane miasteczko,stadion widmio,pomnik papieża i krzyż w parku.Tak były towarzysz omanił puławian.
Co do blaszaków w centrum to się zgodzę z kolegą - tego typu sklepy w normalnych sytuacjach powstają na obrzeżach miast, a nie w ich epicentrum (obok UM) Jednak z drugiej strony podejrzewam, że gdyby na obrzeżach powstały, to nie wielu by do nich zaglądało, gdyż Puławy nie leżą przy zbiegu autostrad, ani ważnych dróg krajowych... jedynie obwodnica by uratowała sprawę i lokalizacja blaszaków przy niej, ale obwodnica jest wciąż... niedokończona (mam na myśli jej "dołączenie" do trasy W-wa - Lublin).
0
Dociekliwym polecam sprawdzenie kto ma udziały w sklepach budowlanych GALA i będziecie mieć wtedy odpowiedź dlaczego Grobel blokuje Castoramę. Świetnie, że otworzą ten Bricodepot, może wtedy wielmożni panowie z HEMBUDU i innych tego typu hurtowni trochę przysiądą i przestaną cwaniakować
0
Bardzo dobrze- niech jak najszybciej zostaje oddana do użytku.Nie wiem komu zależało na tym żeby taki punkt sprzedaży nie powstał?Chyba ( jak piszą ) macała w tym "palce".Jak powstaje konkurencja to siłą rzeczy ceny na towary spadają z czego my- klienci bardzo się z tego cieszymy.Powstaną też dodatkowe miejsca pracy co jest też nie bez znaczenia na naszym terenie. Brawo że znalazł się ktoś myślący i "odblokował" tą budowę.!!!!!!!!!!!!!
0
Ok, niech sobie otwierają tego blaszaka, ale po co w samym centrum?! Powinno być na obrzeżach, jak Tesco. Przecież idąc do carrefoura po spożywkę nikt nie wpada przy okazji po pudło glazury czy kibel do castoramy. Kto by miał taką potrzebę pojechałby i tak poza centrum.
0
Castorama ma inne barwy. To będzie chyba Bricodepot.
0
ania napisał:
A co to jest "omanił"od mańka pochodzi.?
0
niwa napisał:
Castorama ma inne barwy. To będzie chyba Bricodepot.
Brico Depot to filia Castoramy.
0
dżepetto napisał:
@Aneczka89 nikt Ci nie karze mieszkać na Niwie, możesz też nie wyglądać przez okno, mnie nikt nie spytał o to czy wybudować CHolenderskie miasteczko na Włostowicach i wydłużyć czas dojazdu do pracy ponad dwukrotnie. Twój widok to żaden problem, spróbuj sobie w ciągu dnia wykonać 2 kursy przez Włostowice,z centrum Puław do Bochotnicy i z Bochotnicy do Puław. Ja tak mam codziennie do pracy, z pracy, po dzieci, zakupy itp. deb***e bez matury zorganizowały sobie robotę. W weekend korek jest od pętli MZK na Włostowicach do połowy Parchatki. Jakoś Aneczka89 widzę, że Ci to przeszkadza. Urząd Manipulacji und her Grobel uszczęśliwiają wszystkich na siłę, jak Związek Radziecki, tylko, że wtedy żyło się lepiej. POrażka
Nie karze bo karać to można kogoś za coś,tylko każe od kazać.A holenderskie pochodzi od Holandii o czym wie każde dziecko.
0
Obiekty wielkopowierzchniowe typu Kaufland,Carrefour według książek planowania architektury i wszelkiej literatury fachowej lokalizować w obrębie miast a nie w CENTRUM. Centrum ma inne przeznaczenie.Także żale do autorów planu zagospodarowania przestrzennego przecież urzędnicy z UM znali jego zapisy powstał, Kaufland i Carrefour pod oknami UM no chyba widzieli jak to wygląda... Urzędnicy z Starostwa tylko przestrzegają zgodność projektu z zapisami zawartymi w planie zagospodarowania przestrzennego... Osobiście mnie to wkurza bo kolejna konserwa w CENTRUM miasta. Puławom i okolicom potrzebny jest taki markecik. Budowałem dom i nie mogłem uwierzyć że w Zwoleniu, Radomiu są te same produkty o czasami 30% tańsze!!!! Obsługa w niektórych małych sklepikach na ul.Lubelskiej pozostawia wiele do życzenia. Właściciele takiego większego punktu sprzedaży wymienionego już na forum przy obsłudze klienta wręcz odstraszają obsługą!!! Cenami też.Przykład wycenię towar jak zostawisz ZALICZKĘ bo szkoda mojego czasu, co w praktyce oznacza zakup po wyższej cenie!!!Dość takim praktykom, dlatego telefon po okolicy - bo naprawdę warto. Robię dość często zakupy w Brico Depot które jest w położone w mieście o duuużym bezrobociu, i po otwarciu sklepiki istnieją a ceny poszły w dół...
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: